Чорний колір — колір містиків і магів. Строгий і елегантний, загадковий і неприступний — чорний колір вабить своєю глибиною і загадковістю.

Вибирайте для себе жарким літом наряд саме чорного кольору і це дозволить вам виглядати карколомно!

Нарешті настала весна, це справжнє щастя для кожної дівчини, адже можна зняти важкі куртки і пальта і надіти легкі, красиві, немов окрыляющие сукні. Однак, що ж є модним у цьому сезоні? Судячи по всьому показів, дуже багато тенденції тримають свої позиції ще з минулого року, але тим не менш, нові внесені зміни в цьому сезоні теж є і вони дуже цікаві.

Зміст статті:

  • 0.1 Модні сукні на сезон весна-літо 2015-2016
 • 1 Сукні чорного кольору 2015 для літнього сезону
  • 1.1 Дитячі чорні сукні 2015
  • 1.2 Стильні костюми чорного кольору 2015
  • 1.3 Аксесуари відмінно доповнять образ
  • 1.4 Модні купальники чорного кольору 2015
  • 1.5 Новини моди

Модні сукні на сезон весна-літо 2015-2016

Модні сукні цього року повинні бути спокійних, але в той же час дуже виразних і привертають погляд відтінків.

Сукня може бути абсолютно будь-якого кольору, особливо добре буде, якщо колір трохи приглушений, пастельний, тут настав час забути про яскравих сукнях кислотних кольорів.

У кожній колекції модного будинку було кілька білих суконь і саме вони стоять зараз на піку популярності і подобаються всім дівчатам. Такі сукні будуть виглядати дуже мило, але і тут дуже багато залежить від обраного фасону. Класичні чорно-білі сукні не виходять з моди, і все так само користуються великим попитом, на те це і класика.

Dolce & Gabbana Spring Summer 2015

Dolce & Gabbana Spring Summer 2015

Dolce & Gabbana Spring Summer

Dolce & Gabbana Spring Summer 2015

На подіумах було дуже багато багатошарових моделей суконь, які все більше і більше набирають популярність. Багатошарової може бути тільки спідниця сукні, а може йти з самого верху. Завдяки таким верствам, плаття виглядає набагато легше, ніж є насправді і додає образу легкості і ніжності.

Dolce & Gabbana Spring Summer

Дизайнери в цьому році використовували виключно натуральні тканини, завдяки яким шкіра самоконтроль і дихала, в такому одязі абсолютно кожна дівчина відчує себе якомога комфортніше і затишніше.

Плаття чорного кольору 2015 для літнього сезону

Модний сезон 2015 рекомендує чорний колір. Отже, чорні сукні — в студію!

Дитячі чорні сукні 2015

Маленькі леді з задоволенням наслідують своїм любим матусям. Дівчаткам теж до вподоби елегантні вбрання чорного кольору.

Стильні костюми чорного кольору 2015

Dolce & Gabbana Spring Summer 2015

Аксесуари відмінно доповнять образ

Модні купальники чорного кольору 2015