Сьогодні складно здивувати оточуючих весіллям. Сучасні весілля виділяються своєю контрастністю, яскравістю і навіть неординарністю. Ідеї настільки різноманітні, що часом стають темами новинних стрічок і телепередач. Ось і в черговий раз, весілля двох закоханих стала більш ніж просто особистим, святковою подією. Яка вже стала відомою, пара з Ісландії вирішила зіграти весілля не десь у замку або в дорогому ресторані, а в справжнісінькому льодовику!

Такий варіант дійсно є несхожим на інші. Ідея весілля з’явилася раптово, під час перегляду картинок льодовика в журналах і на вебсайтах. Така божевільна думка знайшла миттєву підтримку один в одного. А дійсно, чому б і ні?! Зазвичай туристи є постійними відвідувачами льодовика Лаунгйекюдль, до речі, це другий за своїми розмірами льодовик острівної держави. Але в цей раз, дівчина Марі і її улюблений Ентоні, вирішили розширити межі популярності льодовика і прославити його, як чудове місце для проведення весілля. Але тим не менш, молодята відчували певний тиск перебуваючи всередині льодовика і чим довше вони там були, тим більше хотілося вибратися на світ. «Так, і не варто забувати за теплий одяг» як сказав Ентоні.

Всі запрошені були, в якійсь мірі, приємно шоковані, але все ж зібралися і ніхто не упустив можливості стати учасником дивовижною весільної церемонії всередині льодовика. В печері льодовика можна було почути народні пісні і спробувати ісландські традиційні страви. В наших широтах щось подібне можна здійснити тільки в грудні, січні або лютому і то тільки при штучному створення льодовика. Провести весілля у такому неймовірному місці це означає отримати справжні, незабутні враження!