Ми поділимося з вами простими рецептами, які дозволять вам зробити красиві локони на середні волосся в домашніх умовах. Дівчата з витонченими локонами і симпатичними завитками завжди ловлять на собі захоплені погляди чоловічої частини планети. Мабуть, не існує такої власниці прямого волосся, яка хоча б один раз не намагалася зробити їх кучерявими. Чудові хвилі роблять зачіску ефектною і прекрасно доповнюють жіночний образ. Для того, щоб зробити подібну укладання зовсім не обов’язково відвідувати перукаря.

Як зробити красиві локони на середні волосся вдома

Завити волосся можна за допомогою фена, бігудей, спеціальних щипців, прасок. Досягти бажаного ефекту простіше, якщо використовувати косметичні засоби, які підходять для вашого типу волосся: лак, мус, пінки, склади для укладання.

Якщо ви хочете отримати відмінний результат, виконуйте наступні правила:
1. Використовуйте бігуді, які відповідають довжині волосся.
2. Мокре волосся бажано перед завивкою злегка підсушити.
3. На сухе волосся потрібно нанести трохи рідини для завивки або просто змочити водою.
4. Знімати бігуді можна тільки з волосся, які остаточно висохли.
5. Бажано розібрати локони руками, а не розчісувати. Інакше вони можуть распушиться.

Ми поділимося з вами простими рецептами, які дозволять вам зробити красиві локони на середні волосся в домашніх умовах.
Виконуємо дії в наступному порядку:
1. Чисті волосся ретельно розчісуємо і поділяємо на невеликі пасма.
3. Наносимо рідина для укладки, мус або пінку.
4. Накручуємо пасма на бігуді, відтягуючи перпендикулярно голові, щоб підняти їх біля коріння і зробити більш вираженими.
5. Якщо замість бігуді ви застосовуєте щипці, важливо дотримуватися черговість завивки, тому краще заздалегідь закріпити волосся на маківці, а потім послідовно вибирати із загальної маси пасмо за пасмом, накручуючи їх в ліву сторону. Щипці слід тримати вертикально голові.
6. Перед початком укладання волосся щипцями або щипцями, обов’язково нанесіть на них термозахисний складу.

Зробити красиву зачіску на середні волосся можна за допомогою термобігуді. Накручувати їх на злегка вологі пасма. Можна використовувати плівку або мус, тоді локони будуть триматися довше. Термобігуді нагрівають у гарячій воді протягом декількох хвилин. Їх поверхня буде гарячої і тому дотримуйтесь заходів обережності. Через 15-20 хвилин бігуді слід зняти і зафіксувати зачіску лаком.

Вибір бігуді

Для отримання «голлівудських» локонів використовуємо бігуді або щипці з діаметром не менше 25 мм Спіральну завивку можна отримати з допомогою спеціальних спіральні бігуді. Для волосся середньої довжини підійдуть «липучки». Чим довше волосся, тим більше повинен бути діаметр бігуді.

Для створення локонів на коротких волоссі краще скористатися щипцями або щипцями.

Як бути якщо під рукою немає підручних засобів: бігуді, фена, щипців або прасок, а зробити витончені локони дуже хочеться? Відповідь проста — використовувати спортивну гумку. Цей спосіб вважається найбільш безпечним для волосся. Тим більше, що гумка не заподіює незручностей під час сну. Все що від вас потрібно — перекрутити пасма волосся навколо гумки. Наступним простим і абсолютно нешкідливим для вашої шевелюри способом є кіски. З їх допомогою можна отримати ідеальні локони, якщо дотримуватися наступних правил:
1. Волосся повинні бути чистими і злегка підсушеними.
2. Товщину кісок вибираємо в залежності від обсягу передбачуваних локонів.
3. Розплітати коси слід через 10 — 12 годин.

Красиві локони — відмінний варіант вечірньої зачіски.

Способів укладання локонів безліч. Професійні стилісти здатні створити з них-справжній витвір мистецтва.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки