Акварель, пензлик і трохи фантазії… Художники люблять працювати з аквареллю, тому що з їх допомогою можна створити справжній витвір мистецтва.

Акварельні фарби в допомогу

Досить змішати акварельні фарби, щоб отримати нову палітру. Завдяки цьому їх властивості акварельні фарби підійдуть для втілення та інших сміливих проектів.

Так, сьогодні ми пропонуємо вам взяти в руки пензель, а в якості полотна використовувати пару білих кед, які ви носили в минулому сезоні, практично не знімаючи.

В оновленому вигляді ваші кеди стануть прекрасним доповненням нарядів з вашого весняного гардероба. Ви можете придумати для себе будь-яке поєднання кольорів, але ми пропонуємо вам попрацювати з універсальними квітами: рожевим, синім і фіолетовим.

Підготуйте матеріали

Вам знадобиться:

  • білі кеди
  • акварельні фарби
  • безбарвна пропитка для взуття і блискітки (за бажанням)
  • дві баночки з водою
  • кілька кистей
  • паперовий рушник

Інструкції:

  • Змішайте кольори палітри, трохи розведіть кожен отриманий вами відтінок, після чого нанесіть трохи отриманого кольору на паперовий рушник. Якщо ви хочете отримати мерехтливий відтінок, додайте трохи блискіток до отриманого відтінку.

  • Почніть розмальовувати вашу взуття, якщо ви впевнені в тому, що відтінки відповідають бажаним! Використовуйте кисті більшого розміру, щоб охопити більшу площу, а потім додайте кілька різнокольорових мазків пензлем поменше. Тут все залежить від вашої фантазії!

DIY Sharpie Tie Dye Shoes // Rainbow Sneakers How To (відео):

  • Зачекайте, поки фарба висохне, потім просочіть взуття спеціально приготованим складом з просочення для взуття, змішаної в 3 частинах води. Просочені таким складом, ваші кеди будуть залишатися такими набагато довше.

Фактура паперового рушника чимось нагадує тканину, з яких виконані кеди, тому ви можете перевірити, як будуть виглядати вибрані вами кольори в поєднанні перед тим, як нанести їх на кеди.

Прочитайте також інші статті:

Не забудьте вийняти шнурки, якщо не хочете, щоб і вони забарвилися.

Тільки подивіться на ці милі шкарпетки!

Доводимо до досконалості і п’ятки. 🙂

Просочуємо взуття спеціально приготованим складом з просочення для взуття, змішаної в 3 частинах води.

І готово! Ви будете хизуватися по місту у взутті, яку можна віднести до твору мистецтва. Ще більше МАЙСТЕР-КЛАСІВ для вас ви можете знайти ТУТ.

Подивіться також на інші варіанти розмальовки, як можна відновити ваші улюблені кеди: