Макіяж для глибоко посаджених маленьких очей

Глибоко посаджені очі — зовсім не проблема. Наталя Водянова, Сальма Хайек, Джессіка Альба, Кемерон Діаз і багато інших зірок прекрасно живуть з такою особливістю, і більш того, є еталоном жіночої краси. Тому якщо у вас глибоко посаджені очі і ви частенько комплексуєте з-за цього — ви даремно це робите! Тим більше спеціально для очей такого типу існує особлива техніка макіяжу. Давайте детально розберемо, як виглядає макіяж для глибоко посаджених очей.

Макіяж для глибоко посаджених маленьких очейЯкий макіяж підійде, якщо очі глибоко посаджені?

Основні правила в макіяжі

Тіні. Всі ми знаємо правило в одязі: темний стрункий, світле повнить. В макіяжі навпаки: світлі тіні візуально збільшують очі, темні — зменшують. З цієї причини для маленьких очей добре підійдуть пастельні, бежеві, кремові, вершкові відтінки. А от рожеві тони в макіяжі для маленьких очей краще уникати — погляд здаватиметься не здоровим. Можна до світлих тіней додати трохи перламутру — макіяжу це не зашкодить.

Макіяж для глибоко посаджених маленьких очейПідбираємо тіні, туш і помаду для макіяжу.

Брови. Для глибоко посаджених очей краще мати густі брови, проте якщо по формі обличчя та іншими ознаками такі брови вам не підходять, краще шукати альтернативу.

Туш. Глибоко посаджені очі потребують об’ємних, довгих віях, тому краще використовувати туш, подовжуючу вії і додає об’єм, а краще всього зробити нарощування вій або використовувати накладні.

Макіяж для глибоко посаджених маленьких очей

Вії на глибоко посаджених очах повинні бути довгі та об’ємні.

Підводка. Стрілки на маленьких очах малюють тонкою лінією, впритул підходячи до зростання вій. Можна вийти за межі століття і домалювати стрілку до скроні — це дозволить «розкрити» погляд.

Губи. Оскільки на маленьких очах не робиться акценту, губи можна виділяти як вам хочеться. Підійдуть всі відтінки червоної помади, блиски — що завгодно.

Підбираємо тіні і текстуру

Відомо, що колір тіней підбирають під відтінок очей. Це загальне правило, і не важливо, глибоко посаджені у вас очі чи ні.

 • Для зелених очей підійдуть сірі, фіолетові й коричневі тони.
 • Блакитні очі — пастельні, блакитні, сині, зелені, темно-сині і вугільно-чорні відтінки.
 • Сірі очі — фіолетові, коричневі, темно-сірі тіні.
 • Карі очі — бежеві, коричневі, сірі, вугільно-чорні тони.

Що стосується текстури, то їй також необхідно приділити увагу. В макіяжі для маленьких очей важливі легкі, невагомі текстури. З цієї причини кремові, щільні тіні навряд чи підійдуть. А ось сухі, з легкою текстурою — саме те!

Макіяж для глибоко посаджених маленьких очейВикористовуйте легкі текстури тіней.

Стрілки і смокі айс для маленьких очей

Отже, ви засвоїли правила макіяжу для глибоко посаджених очей, вибрали потрібний відтінок тіней, відповідний за кольором очей, з потрібною текстурою, тепер саме час приступити до макіяжу. Освоїмо спочатку денний макіяж.

 • Підготуємо повіки до макіяжу — нанесемо базу для тіней.
 • На рухому повіку наносимо тіні, розтушовуємо.
 • Малюємо стрілки — вони зараз дуже актуальні. Для початку робите межресничную лінію звичайним чорним олівцем. Підводка не зафарбує межресничные зазори — вони будуть негарно світлішати. Верхня межа стрілки повинна бути ніби продовженням нижнього краю вій. Потім підведенням обводимо намальовану стрілку. На пензель не тисніть, інакше буде хвиляста лінія. Можна намалювати стрілки без олівця — відразу підводкою, але в цьому випадку знадобиться трафарет. Як трафарету можна взяти пластикову карту. Прикладаємо її до нижньому століттю — заганяємо під вії. За трафаретом промальовуємо довжину стрілки.
 • Оскільки стрілки — тільки частина повноцінного макіяжу, то слід нанести трохи тіней на складку верхнього століття. Трохи темних тіней треба покласти на нижню повіку, щоб око не здавався надто вузьким. Запам’ятайте: чим довше стрілка, тим довше повинні бути брови і вії.
 • Внутрішній і зовнішній куточки очі висвітлюємо хайлайтером або дуже світлими тінями.
 • Підкреслюємо губи — беремо яскравий відтінок помади або блиску для губ. Спочатку малюємо контур олівцем для губ, потім м’яко розтушовуємо, після чого наносимо помаду або блиск. Макіяж готовий!
 • В якості макіяжу для глибоко посаджених очей можуть використовуватися не тільки стрілки. Що дивно, але власницям маленьких очей підійдуть навіть смокі айс, але тільки з тією умовою, якщо правильно підібраний відтінок і дотримані всі правила макіяжу для очей.

  Макіяж для глибоко посаджених маленьких очейСмокі айс підійде для власниць глибоко посаджених очей, також як і для всіх інших.

  Як зробити смокі айс для глибоко посаджених очей

 • Основа такого макіяжу — білий або світлий олівець, яким потрібно провести лінію уздовж росту нижніх вій. Так очі будуть здаватися об’ємніше і виразніше.
 • На рухливе віко кладемо світлі тіні.
 • Промальовуємо складку верхнього століття темними тінями.
 • На нижню частину повіки наносимо трохи темних тіней і підкреслюємо темним олівцем нижню лінію росту вій.
 • Висвітлюємо внутрішній куточок ока хайлайтером.
 • Фарбуємо вії тушшю — готово!
 • Як робиться класичний смокі айс