Блефаропластика нижніх повік – огляд процедури, фото до і після, вартість, відгуки та реабілітація

Виразність очей у старшому віці зменшується через навислих століття, з’явилися зморшок і ослаблених шкірних складок. Все це чітко і явно вказує на ознаки старіння, доставляючи дискомфорт своїм власницям.

Блефаропластика нижніх повік – огляд процедури, фото до і після, вартість, відгуки та реабілітація

Зміст

 • 1 Що дає операція?
 • 2 Обстеження та протипоказання
 • 3 Блефаропластика на верхньому столітті
 • 4 Блефаропластика на нижньому столітті
 • 5 ЛАЗЕРНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА
 • 6 Результати пластики
 • 7 Можливі ускладнення
 • 8 Реабілітаційний період
 • 9 Вартість

Що дає операція?

Усунути косметичні дефекти століття, змінити контур або розріз очей допоможе блефаропластика – знаменита галузь в пластичній хірургії. Перш, ніж погодитися на операцію, необхідно ретельно вивчити метод її проведення, прочитати про протипоказання, порівняти відгуки та думки з приводу неї.

Пластична корекція необхідна при надвигании верхніх повік (віковими або вродженим), постійній присутності мішків, при опущенні внутрішніх куточків очей. За запитом пацієнта з допомогою пластики можна змінити розріз очей (навіть східний замінити на європейський). Крім того, пластична корекція дозволяє прибрати випинання жирової прошарку на століттях. Існує навіть безопераційний вид блефаропластики.

Обстеження та протипоказання

Блефаропластика являє собою маніпуляції в області знаходження очної клітковини, із-за цього вимагає обов’язкового дозволу окуліста. Буває, що пацієнтові були виписані окуляри або лінзи — тоді потрібно показати їх лікарю. Клінічне обстеження дозволить визначити патології, з якими проведення блефаропластики протипоказано. Неможливо робити таку операцію за наявності:

 • внутрішньоочної, артеріальної гіпертензії;
 • наявність глаукоми або відшарування;
 • наявності патології функцій щитовидки;
 • синдром сухих очей;
 • присутніх серцевих і судинних захворюваннях;
 • діагноз діабет;
 • у тому числі злоякісних пухлинах;
 • при зниженої або підвищеної згортання крові;
 • у разі тяжких патологій внутрішніх органів.

Пластичну операцію проводять за допомогою загального наркозу від півтора до трьох годин. Що таке блефаропластика до і після можна наочно побачити на фото нижче.

Блефаропластика на верхньому столітті

Розріз верхнього століття виконують у місці, де знаходяться природні складочки шкіри, щоб шов після операції не був помітний. Хірург ліквідує грижу, поправляє м’яз століття і іноді слізну залозу (якщо це необхідно).
Блефаропластика нижніх повік – огляд процедури, фото до і після, вартість, відгуки та реабілітація
По завершенню операції він видаляє зайву шкіру, править залишилася част століття, накладає шви на розріз. Подивіться, як це виглядає спочатку і після фото вище.

Блефаропластика на нижньому столітті

Дрібні зморшки найчастіше знаходяться під віями, по одній лінії нижньої повіки, це видно на фото. Якщо зробити розрізи і розподілити шари шкіри між жировою клітковиною і м’язами, хірург може видалити зайвий жир з нижнього століття. Якщо потрібно він вирізає розтягнуту шкіру з м’язами. Потім накладає шви.

На фото видно, як виглядає пластику нижнього століття до і після проведення процедури.

Блефаропластика нижніх повік – огляд процедури, фото до і після, вартість, відгуки та реабілітаціяФото до і після трансконъюнктивальной блефаропластики нижніх повік

Пацієнтам молодше, які не мають надлишки шкіри, зазвичай виконується трансконъюктивальная пластична операція. Що таке трансконъюктивальная операція? Крізь конъюктиву, на внутрішній стороні століття виконують прокол або маленький розріз для вилучення жиру. Трансконъюктивальная блефаропластика не має рубців, зменшує післяопераційний відновлення, не призводить до порушень міміки і не змінює розріз очей.

Дивіться на фото, як вона виглядає для нижнього століття в дійсності до і після.

Блефаропластика нижніх повік – огляд процедури, фото до і після, вартість, відгуки та реабілітація

ЛАЗЕРНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА

Традиційний метод блефаропластики передбачає наявність скальпеля. Лазерна блефаропластика виконується за допомогою модернізованих лазерних технологій. Лазерна або традиційна — зможе вирішити лікар під час огляду. Добре, коли в медустанові представлені обидва види послуг. Лазерна процедура відрізняється ефективністю і малотравматичностью. Лазерна операція має менший термін відновлення. Лазерна техніка не залишає глибоких розрізів, шкіра залишається пружною. Лазерна процедура проводиться з філігранною точністю. Лазерна пластику проходить майже безкровно, знижується ймовірність виникнення синців та набряків. Лазерна пластика має сенс, якщо пацієнт зацікавлений у меншому реабілітаційному терміні. Як виглядає лазерна блефаропластика до і після дивіться на фото.

Результати пластики

Відгуки та оцінки результатів після проведеної операції можливі не раніше, ніж через два місяці, їх можна оцінити на фото в клініках або в інтернеті. Саме за такий період тканини повернуть колишню гнучкість, синці зійдуть, пройде набряклість, шрами заживуть. Відгуки пройшли операцію говорять про те, що ефект можна побачити тільки через місяць-два після того, як закінчиться формування рубця і зійде післяопераційний набряк.

Плюси блефаропластики. Її косметичного ефекту вистачить від семи до дванадцяти років, буває навіть більше. Так виходить з-за принципового вирішення багатьох проблем старіння — корекції м’язів, видалення гриж, ліквідації надлишкової шкіри, усунення надлишкового жиру, все це можна спостерігати на фото пацієнтів. Природно, операційний метод найдорожчий. Але відгуки спробували говорять про те, що будь-які безопераційні методи видно максимум чотири роки і потребують постійної корекції з допомогою допоміжних процедур.

Мінуси блефаропластики. Існують певні операційні ризики, присутні болі, необхідна тривала реабілітація, це дорого. Будь-яку косметичну процедуру можна виправити і повернути все назад, наслідки ж після операції незворотні.

Блефаропластика нижніх повік – огляд процедури, фото до і після, вартість, відгуки та реабілітація

Можливі ускладнення

Відгуки про невдалу блефаропластики підтверджують, що часом некомпетентність пластичного хірурга можуть зробити обличчя ще гірше. Також трапляються порушення в техніці проведення процедури в зв’язку з ускладненнями на операції. Фахівці даної сфери на цей рахунок дають відгуки, що більшість ускладнень пов’язані з недотриманням післяопераційної реабілітації.

Отже, наводимо список негативних наслідків після блефаропластики:

 • Крововилив. Воно може з’явитися в перші післяопераційні добу або пізніше. Щоб зменшити кровотечу, лікарі радять уникати прийому деяких ліків безпосередньо перед процедурою.
 • Гематоми. Це звичайне післяопераційне ускладнення – про них згадують мало не усі відгуки.
 • Небезпека представляє кровотеча всередині: з’являються відчуття розтягнення ока, посилюється патьок крові.
 • В крайньому випадку можуть виникнути ущільнення або вузлові з’єднання.
 • Ектропіон – тобто виворіт очного нижнього століття. Буває рідко. Часом її викликає обрізання зайвого частини шкіри, щоб виправити його необхідна повторна процедура. Відгуки про погіршення в результаті блефаропластики століття підсилюють сказане хірургами. Дійсно, для профілактики вивертання століття необхідна післяопераційна гімнастика і лікувальний масаж. Такі процедури додають тонус шкіри і тонус м’язів.
 • Пересихання очей. Таке погіршення може викликати трансконъюктивальная блефаропластика або зачіпання слізної залози. Лікування є застосування очних крапель.
 • Роздвоєння в очах. Таке трапляється, якщо при операції пошкодити косу м’яз ока під час маніпуляцій з внутрішнім шаром. У кращому випадку зір відновиться через два тижні.
 • Келлоідні рубці. Це буває рідко і викликана особистими особливостями організму. Вони видаляються апаратним або медикаментозним методом, часом – з допомогою операції.

Погіршення і наслідки після проведеної блефаропластики трапляються рідко. Зазвичай результати і відгуки позитивні — це підтверджує безліч фото, листи відгуки клієнтів. Ризикувати і переживати за побічні ефекти доводиться менше, якщо довіритися досвідченому пластичного хірурга. Деколи грамотний підхід спеціаліста та відповідальне ставлення клієнта — запорука успіху від процедури.

Блефаропластика нижніх повік – огляд процедури, фото до і після, вартість, відгуки та реабілітація

Реабілітаційний період

Відгуки пацієнтів говорять про те, що після перенесення блефаропластики повік потрібно реабілітація хоча б місяць. Як правильно себе вести і що робити розповідають хірурги після операції. Але щоб читач міг усвідомлено розуміти, на що він йде, розглядаючи варіант операції, наведемо основні принципи післяопераційної реабілітації.

Блефаропластика нижніх повік – огляд процедури, фото до і після, вартість, відгуки та реабілітаціяНаочні фото реабілітації

Основні моменти:

 • Відразу ж після процедури у пацієнта з’являються відгуки болю, тяжкості в століттях, ріжуть очі. На цей період на очі накладаються спеціальні стерильні пов’язки. Їх треба часто міняти.
 • Допоможуть зняти набряки міхури з льодом. Повністю синюшність і набряки сходять через три тижні.
 • Перші три дні очі закапують спеціальними краплями, що виконують спеціальну гімнастику.
 • Через тиждень після блефаропластики знімуть шви. Бувають, що накладають нитки, що самі розсмоктуються — тоді їх знімати немає необхідності. Рубців після процедури майже не видно, причому, вони сховані між складок століття.
 • На перші два тижні не можна одягати контактні лінзи, наносити макіяж.
 • Не можна два тижні дивитися телевізор, комп’ютер, смартфон, курити і пити спиртні напої — це навантажує зір, потім рани заживають ще довше.
 • Цілий місяць необхідно обмежити фізичні навантаження, не можна купатися в гарячій ванні або душі, щоб не піднімати тиск, який може спровокувати крововиливи і синці.
 • Вартість

  Давайте відразу домовимося, що тут не варто гнатися за найнижчою ціною. Послуги хорошого спеціаліста та якісного медичного обслуговування не можуть коштувати дешево. Мінімальна ціна блефаропластики в Москві — 25 000 рублів, без урахування появи ускладнень і інших медичних маніпуляцій. Найчастіше ціна значно змінюється в залежності від складності випадку: у одного фахівця вона може варіюватися від 35000 до 80 000. Ціна кругової блефаропластики налічує 50 000 – 150 000. Це залежить від складності процедури і запитів клієнта.

  Блефаропластика нижніх повік – огляд процедури, фото до і після, вартість, відгуки та реабілітація