Детальний опис гелю «Клензит-З»: огляд, ціна, інструкція по застосуванню

Прищі здатні зіпсувати зовнішній вигляд і викликати масу комплексів. І, на жаль, вони є нерідким явищем, особливо серед молодих дівчат і хлопців. Але існує чимало способів рішення даної проблеми, і одна з них – застосування засобу «Клензит-С» від прищів.

Детальний опис гелю «Клензит З»: огляд, ціна, інструкція по застосуванню

Зміст

 • 1 Короткий опис
 • 2 Компоненти кошти
 • 3 Дію
 • 4 Показання
 • 5 У яких випадках застосування протипоказано?
 • 6 Особливості застосування
 • 7 Можливі побічні явища
 • 8 Вказівки
 • 9 Вартість
 • 10 Де придбати?
 • 11 Думки

Короткий опис

«Клензит-С» – це сучасний засіб індійського виробництва, призначене для усунення прищів і вугрової висипки і випускається у формі білого і має однорідну консистенцію гелю. Воно володіє антибактеріальними, протизапальними, кератолітичними і комедонолитическими властивостями. Гель розфасовується по тубах об’ємом 30 або 15 грамів.

Компоненти кошти

До складу засобу «Клензит-З» входить два активних речовини: кліндаміцин (його в одному грамі гелю містить 10 мг) і адапален, зміст якого складає всього 1 мг на грам препарату. Серед допоміжних компонентів можна виявити очищену воду, карбомер, гідроксид натрію, полоксамер та інші.

Дія

Інструкція по застосуванню засобу свідчить, що препарат є комбінованим, тобто чинить вплив в декількох напрямках. Його перший компонент адапален відноситься до похідних або метаболітів ретиноида і володіє вираженими протизапальними властивостями, а також проявляє так звану комедонолитическую активність, причому впливає на тільки на відкриті комедони, але і на закриті. Також розглянуте речовина сприяє нормалізації протікають в шкірних покривах процесів диференціації та ороговіння. А механізм дії полягає в тому, що адапален зв’язується зі специфічними рецепторами, що відносяться до ретиноєвої кислоти. У підсумку відновлюється нормальна диференціювання епітеліальних клітин фолікулярних, що помітно уповільнює формування мікроскопічних комедонов. Крім усього іншого, дана речовина забезпечує придушення хемокинетических реакцій та інгібує утворення медіаторів запалення.

Друга діюча речовина кліндаміцин відноситься до лінкозамідів і вважається бактеріостатичну антибіотиком, відрізняються широким спектром дії і виявляє активність відносно багатьох відомих і провокують розвиток акне патогенних мікроорганізмів. Потрапляючи в дерму, компонент вступає у зв’язок з 50S субодиницями, що відносяться до рибосомальным мембран, а також пригнічує утворення білків в мікробних клітинах. При нанесенні на шкіру кліндаміцин практично відразу починає всмоктуватися в протоках сальних залоз.

Так як застосування засобу здійснюється зовнішньо, то абсорбція, тобто системне всмоктування незначно і становить не більш 3-4%. Концентрації речовин в сечі і крові мінімальні, а виведення компонентів з організму більшою мірою здійснюється жовчю.

Свідчення

Основним показанням до застосування засобу, як підтверджує інструкція, є вугрі, тобто акне. Але навіть якщо діагностовано це дерматологічне захворювання, перед застосуванням рекомендована консультація фахівця.

Детальний опис гелю «Клензит З»: огляд, ціна, інструкція по застосуванню

В яких випадках застосування протипоказано?

Не слід застосовувати гель «Клензит-З» в періоди вагітності і лактації, у віці до дванадцяти років (таке протипоказання пов’язано з тим, що дані щодо безпеки та ефективності виробниками не надано), а також при гіперчутливості до одного з діючих речовин. Слід проявляти обережність при деяких алергічних захворюваннях, дерматиті, екземі і прийомі міорелаксантів.

Особливості застосування

Засіб використовується зовнішньо після попереднього очищення і висушування шкірних покривів. Гель наноситься точково на уражені ділянки, втирати його не слід. Застосування здійснюється перед сном, при цьому потрібно уникати попадання складу на шкіру, ушкоджені ділянки шкіри, а також в очі та ніс. Якщо нанесення здійснюється в денний час, то протягом одного-двох годин після нього не використовуйте косметичні засоби.

Тривалість курсу залежить від ступеня тяжкості захворювання і в ідеалі визначається лікарем, але в середньому вона становить два-чотири тижні. Як правило, перші результати помітні через десять-чотирнадцять днів, а стійкі поліпшення – мінімум місяць лікування. Повторний курс можливий за порадою лікаря.

Детальний опис гелю «Клензит З»: огляд, ціна, інструкція по застосуванню

Важливо: збільшення дозування або кратності застосування не призведе до підвищення ефективності, так що слід дотримуватися дані в інструкції вказівки.

Можливі побічні явища

Серед побічних ефектів можуть зустрічатися такі як лущення, почервоніння, печіння, свербіж шкірних покривів, дискомфорт. В деяких випадках розвиваються алергічні реакції у вигляді кропив’янки.

Вказівки

Інструкція містить особливі вказівки і дані про взаємодію «Клензит-с» З іншими засобами:

 • Небажане одночасне застосування з іншими місцевими антибіотиками, а також з коштами, що володіють отшелушивающими, дратівливими або підсушують властивостями.
 • На ранніх етапах терапії ймовірно загострення акне, це нормально.
 • Слід уникати впливу ультрафіолетових променів. Але якщо воно мало місце бути, то слід утриматися від застосування гелю протягом доби. Після нанесення гелю не варто перебувати під відкритим сонцем.
 • Якщо ви помітили роздратування шкірних покривів, то слід припинити використання препарату і проконсультуватися з дерматологом.
 • Термін зберігання становить два роки, і після його закінчення застосування неприпустиме.
 • Гель зберігається при температурі, що не перевищує двадцять п’ять градусів.
 • Вартість

  Ціна «Клензит-З» становить близько 530-600 рублів для туби об’ємом 15 грамів. 30-грамова упаковка коштує близько 720-770 рублів.

  Де придбати?

  Купити засіб «Клензит-З» можна практично в будь-якій аптеці, воно є досить доступним і реалізується через всі великі мережі.

  Детальний опис гелю «Клензит З»: огляд, ціна, інструкція по застосуванню

  Думки

  Відгуки про «Клензит-С»:

  • «В 25 років зіткнулася з проблемами зі шкірою: особа часто покривалося прищами. Перепробувала багато всього, але реально допоміг тільки «Клензит-С». Він прибирає запалення, майже відразу підсушує прищики, після нанесення на обличчі майже не помітний, а ще не має і різкого неприємного запаху і не викликає дискомфорту у вигляді відчуттів плівки або стягування. Єдиним мінусом вважаю високу вартість, але думаю, що вона виправдана».
  • «Для себе відкрила «Клензит-З» завдяки відгукам, до лікаря не зверталася, але всім іншим раджу зробити це. Мені засіб підійшло, тепер наношу його при запаленнях, вуграх і прищиках, вже на другий день шкіра світлішає, роздратування зникає. Так що гель чудово справляється з акне, це справжня палочка-виручалочка для всіх, хто має проблеми з шкірою».
  • «Мені гель не дуже підійшов, так як після нанесення шкіра сильно облазила, і мене це не влаштувало, адже і так сухість є великою проблемою. А ось моєму сину-підлітку засіб сподобалося: принаймні, через пару тижнів прищиків на його обличчі стало помітно менше, і він задоволений. Але все ж враження неоднозначне».

  Якщо прищі не дмуть вам насолоджуватися своєю красою, спробуйте усунути їх з «Клензит-С».