Кератинове випрямлення волосся або ламінування: що краще і ефективніше

Кератинове випрямлення волосся або ламінування: що краще і ефективніше

Прокидаючись вранці з скуйовдженим волоссям, напевно, у кожної з нас пробігала думка, як було б добре не витрачати дорогоцінні години на укладку, а практично відразу відправлятися по справах. Пушащиеся электризующиеся волосся зобов’язують жінок проводити уходовые процедури і звертатися до таких вірним супутникам, як фен, плойка, праска та ін. З плином часу з-за регулярного термічного впливу шевелюра обзаводиться поруч поширених проблем, серед яких спалені, ломке, січуться волосся. Хотіли, як краще, а вийшло, як кажуть, як завжди. Прямо-таки замкнуте коло якийсь.

Коли зовнішній вигляд помітно погіршується, тільки тоді велика частина дівчат замислюється про таку дрібницю, як термозахист. Однак на ділі волосся вже потребують більш радикальних відновлювальних заходах. У сьогоднішній статті ми розглянемо, чим відрізняється ламінування волосся від кератинового випрямлення і на які результати можна розраховувати після вчинення цих маніпуляцій.

Один-в-один?

Ті, хто ніколи не зверталися до майстрам за подібними послугами, можуть легко сплутати ламінування і кератирование. Особливу плутанину породжують такі словосполучення як «ламінування кератином» або «кератинове ламінування». Щоб розставити всі крапки над «i», спочатку окремо розглянемо кожну з процедур, а після порівняємо і підкреслимо, що є спільного в них і чим відрізняється ламінування волосся від кератинового випрямлення. Забігаючи наперед зазначимо, що існують вагомі аргументи на користь тієї чи іншої методики оздоровлення волосся, а робити вибір потрібно, в першу чергу, відштовхуючись від призначення.

Ламінування

Ламінування, воно ж біо-ламінування, воно ж глазурирования, екранування і т. д. Так і хочеться продовжити смисловий ряд «…він же Гога, він же Гоша…» (прим.: к/ф «Москва сльозам не вірить»). Процедура полягає в покритті спеціальним складом з біологічно активних речовин, який може бути кольоровим чи безбарвним. Завдяки цьому створюється ефект плівки, огортаючої буквально кожен волосок. Вона виступає як бар’єр, що захищає від механічних і термічних впливів, сприяє поліпшенню структури, набуття блиску. При цьому вона не перешкоджає проникненню кисню, утримує необхідну вологу і мікроелементи.

Кератинове випрямлення волосся або ламінування: що краще і ефективніше

Які показання для ламінування?

 • Неохайний зовнішній вигляд волосся. Після нанесення складу, шевелюра стає надійно захищена від природних, термо – та інших негативних впливів, наприклад, лаку для фіксації, буде виглядати охайно і доглянуто.
 • Проблема ламкості і посічених кінчиків. На здорових волоссі кератіновие лусочки щільно прилягають один до одного, а на тих, хто часто зустрічався з праскою та лаками, вони розшаровуються. Саме так утворюються посічені кінчики. Втомлені від шкідливих маніпуляцій, вони бліднуть і стають ламкими. Плівка, про яку ми розповідали вище, повертає їх до життя, утворюючи на поверхні шар – гладкий, міцний, пружний.
 • Неслухняні локони, позбавлені об’єму та блиску. Вважається, що в середньому волосся, пройшли ламінування, збільшуються в обсязі до 15%. Також по завершенні процедури одразу ж кидається в очі глянсове сяйво, а труднощі в процесі розчісування зникають.
 • Недовговічність кольору. Ламінування укупі з фарбуванням гарантує більш тривалу схоронність нового відтінку.

Кератинове випрямлення волосся або ламінування: що краще і ефективніше

Кератирование

Процедура кератирования – це нанесення особливого складу на волосся, володіє глибоким оздоровчим ефектом. Кератин, діставшись до структури, насичує локони необхідними речовинами, збагачує микоэлементами і оберігає від будь-якого виду ушкоджень, будь то кліматичні, термічні або механічні. Миттєвий результат – гладкі, прямі, слухняні, блискучі волосся. Цей спосіб універсальний, підходить для будь-якого типу волосся (жирних, комбинирвоанных, сухих, тонких, що січуться, пофарбованих і т. д.).

Після завершення процесу, можна відразу ж милуватися приголомшливими змінами. А ось всілякі бальзами, маски та інше сміливо відкладайте в дальній ящик, адже вони просто вам не знадобляться. Туди ж відправляйте прасування і витягають пасма плойки, так як мучавшие з дитинства кучерики або нерівномірні хвилі швидко перевтілюються в прямі.

Кератинове випрямлення волосся або ламінування: що краще і ефективніше

У салоні послуга надається в кілька етапів:

 • Миття, щоб усунути пил, бруд, стайлінгові засоби і т. д.
 • Розподіл складу. Важливий нюанс: майстер неодмінно повинен відступити від прикореневій області близько 1,5 сантиметрів.
 • Підсушування феном.
 • Випрямлення праскою.

Кератинове випрямлення волосся або ламінування: що краще і ефективніше

Знайдемо 10 відмінностей?

Тепер повернемося до головного питання, то чи є відмінності, адже і справді, на перший погляд, це ідентичні по суті процедури.

 • Основний аспект, розрізняють одну процедуру з іншого, це те, що глибоке оздоровлення дарує саме кератирование. Ламінування пропонує лише візуальне перетворення. Природний кератин зачіпає глибинні шари волосся, відновлюючи крім кутикули (при ламінуванні) ще й кортекс. Якщо ви зацікавлені в лікувальному впливі, то віддати перевагу краще першого варіанту. Тим же, хто не має серйозних проблем, цілком може обмежитися ламінуванням і пристойно заощадити.
 • Наступний момент – це тривалість результату. 4-6 тижнів – такий строк естетики волосся при ламінуванні. Йому на противагу кератирование гарантує близько півроку ефекту. Погодьтеся, вагомий привід переплатити, але отримати замість місяця, цілих шість.
 • Ну і нарешті, останній штрих – це випрямлення. Послуга кератинового випрямлення, як ясно з назви, передбачає розгладження легких хвиль, пружних локонів і дрібних кучерів. У той час як ламінування з таким завданням не впорається.
 • Нехай і 10 відмінностей знайти не вдалося, але ключові три наочно демонструють переваги кератирования над ламінуванням.

  Кератинове випрямлення волосся або ламінування: що краще і ефективнішеКератинове випрямлення волосся або ламінування: що краще і ефективніше

  Тепер ви знаєте чим відрізняється ламінування волосся від кератинового випрямлення. Обидві послуги не з дешевих, однак, одержуваний на виході результат однозначно варто того. Крім того, процедури доступні не тільки в рамках салону краси. Існує чимало рецептів домашнього випрямлення і оздоровлення, додання блиску, стійкості кольору і усунення посічених кінчиків і ламкості. То ж кератирование або ламінування успішно проводять самостійно в домашніх умовах, попередньо ретельно вивчивши всі тонкощі процесу і придбавши склади в спеціалізованих магазинах.