Мезотерапія для волосся: фото до і після, ціни та відгуки

У наш сучасний вік люди прагнуть як можна довше продовжити свою молодість. І в 40 років можна виглядати на 25. Природно, для цього треба доглядати за своїм обличчям і тілом. І для цього косметологічні салони пропонують чимало методів. Одна з найбільш ефективних і поширених процедур – це мезотерапія для волосся, обличчя або тіла. Давайте дізнаємося детальніше, що це таке.

Мезотерапія для волосся: фото до і після, ціни та відгукиМезотерапія волосся — фото, відгуки і ціни на процедуру

Зміст

 • 1 Які проблеми допоможе вирішити мезотерапія?
 • 2 Ціна мезотерапії в Москві і Московській області
 • 3 Принцип дії
 • 4 Плюси і мінуси мезотерапії
 • 5 Види мезотерапії
  • 5.1 Біоревіталізація
  • 5.2 Безін’єкційна мезотерапія
  • 5.3 Фракційна мезотерапія
 • 6 Мезотерапія протипоказання

Які проблеми допоможе вирішити мезотерапія?

У цієї процедури досить широкий спектр дії. Можна виправити недоліки шкіри обличчя, такі як: акне, пігментні плями, мімічні і старечі зморшки, носогубні складки, куперозная сіточка, різного походження шрами і рубці. Якщо у Вас дуже пориста і жирна шкіра, то кілька сеансів мезотерапії допоможуть звузити пори і налагодити нормальне потовиділення. Підшкірні ін’єкції уповільнюють вікове старіння шкіри, а також повертають їй гладкість, еластичність і природний вигляд. Якщо почитати відгуки людей, які спробували цей метод на собі або подивитися фото до і після проведення процедури, то результати просто вражають.

Мезотерапія для волосся допоможе зупинити процес облисіння (алопеції), запустить регенерацію волосяних фолікул і, як наслідок, прискорить зростання здорових і сильних волосся. При цьому поліпшується кровопостачання шкіри голови, посилюється надходження кисню. Відгуки клієнтів відзначають, що після кількох процедур пропадає лупа, зникають сиві волосся. Мезотерапія для волосся проводиться не тільки на волосистій частині голови, але і в районі шиї, так як із-за порушення роботи шийного відділу міг бути порушений кровотік і волосся могли відчувати «кисневе голодування».

Мезотерапія часто застосовується для видалення небажаних жирових відкладень, позбавлення від розтяжок і целюліту. У деяких випадках така процедура – це паличка-виручалочка після хірургічних операцій, невдалого шліфування шкіри обличчя або пілінгу.

Ціна мезотерапії в Москві і Московській області

Вартість таких послуг сильно залежить від рівня і престижності косметичного салону, використовуваного методу, а також застосовуваних для проведення процедури препаратів. У середньому ціна на курс мезотерапії з 4-5 сеансів починається від 2000 рублів.

Принцип дії

Мезотерапія полягає у введенні під шкіру мікроскопічних ін’єкцій різних лікувальних препаратів безпосередньо в проблемну зону на невелику глибину (0,5-6 мм). Уколи робляться найтоншими голками і не заподіюють ніяких незручностей. Як вводяться препаратів використовуються вітамінні комплекси, фітококтейлі, органічні кислоти, екстракти лікарських речовин рослинного і тваринного походження (колаген, еластин, гінгко білоба та ін).

Під час процедури обколюють певну ділянку шкіри як у саму проблемну область, так і біля неї. Лікувальний або косметологічний ефект виходить за рахунок стимуляції біологічно активних точок на дермі і впливу лікарськими речовинами, які потрапляють прямо в кров. Від маси введеного препарату залежить час затримки його в шкірі. Після відбувається повне розчинення вводяться речовин, які безпосередньо надають очікувану дію.

Мезотерапія для волосся: фото до і після, ціни та відгукиФото процедури мезотерапії

Плюси і мінуси мезотерапії

Досить швидкий ефект від проведених ін’єкційних процедур зумовлений безпосереднім підшкірним введенням препаратів для корекції епідермісу і швидкою доставкою корисних елементів в потрібне місце. Особливо це помітно на шкірі обличчя. Постійний контроль фахівця-косметолога дозволяє індивідуально варіювати частоту уколів і їх дозування від процедури до процедури.

До мінусів мезотерапії варто віднести складність і правильність вибору підходящого фахівця, не завжди прогнозовану реакцію свого організму на пропоновані до введення препарати.

Ні в якому разі не варто робити подібні процедури самостійно, їх треба проводити тільки під наглядом професійного косметолога і викликає довіру косметичному салоні. Обов’язково треба дізнатися відгуки людей, які вже скористалися послугами обраного Вами закладу, подивитися фото клієнтів до і після процедур.

Види мезотерапії

В залежності від глибини впливу і вводяться препаратів мезотерапія поділяється на кілька категорій. Незалежно від виду суть методу залишається незмінною. При цьому робляться микропроколы шкірного покриву і відбувається стимуляція обмінних процесів в шкірі та її регенерація.

Біоревіталізація

Така методика використовує в якості введеного препарату гіалуронову кислоту – джерело поживних речовин для шкіри. Під час процедури відновлюється природний водний баланс шкіри, її еластичність і пружність. Відбувається розгладження вікових складок на шкірі, в тому числі носогубних і мімічних зморшок. Повертається природний колір обличчя, сповільнюється процес старіння. Характерно, що із збільшенням часового інтервалу після такої процедури ефект тільки посилюється, тому що запускається природний процес регенерації шкірного покриву.

Чим відрізняється мезотерапія від біоревіталізації? Обидва ці методу застосовують одну і ту ж техніку, однак у процедурі біоревіталізації використовується тільки натуральна гіалуронова кислота, і вона вводиться в більш глибинні шари шкіри.

Безін’єкційна мезотерапія

Ця техніка передбачає нанесення активних речовин на проблемну зону без уколів. Лікарський препарат проникає в глибинні шари дерми завдяки поліпшенню проникності шкіри за рахунок апаратного впливу. Найчастіше безін’єкційна мезотерапія застосовується для епідермісу особи, зон шиї і декольте.

Мезотерапія для волосся: фото до і після, ціни та відгуки

При цьому використовувана апаратура може бути різною – магнітної, холодової, лазером, або іонної. У зоні безпосереднього впливу на шкіру може виникнути невелике почервоніння, яке швидко зникає. Безін’єкційна мезотерапія не залишає ніяких хворобливих відчуттів під час проведення процедури.

Відгуки людей, які вже скористалися цією методикою, свідчать про практично миттєве ефект вже після першої процедури. На шкіру обличчя не виявляється ніякого травмуючого впливу, можна відразу встати і піти. Безін’єкційна мезотерапія надає дію протягом тривалого часу за умови проходження повного курсу та дотримання рекомендацій косметолога.

Фракційна мезотерапія

Фракційна мезотерапія показана не тільки для проблемних зон обличчя, але і на всьому тілі. Микроуколы, які робляться за цим методом, проколюють шкіру не потребують корекції ділянці, а на рівномірній відстані від нього. Пропорція співвідношення таких зон у порівнянні з оброблюваною ділянкою шкіри складає приблизно 1 до 5. Глибина проникнення дуже індивідуальна, залежить від вихідного стану шкіри і зазвичай не перевищує 2 мм.

Мезотерапія для волосся: фото до і після, ціни та відгуки

Фракційна мезотерапія видаляє стару, ороговілу шкіру на оброблюваної поверхні, на якій потім утворюється нова тканина. Ділянки, що не піддаються обробці, є резервними для формування нової шкіри. Прискорення вироблення еластину і колагену, сприяє утворенню нового шару епідерми. Видимий ефект настає після декількох сеансів.

Фракційна мезотерапія дуже ефективна по відношенню до рубців, що утворився через травми або хірургічного втручання, на які не можна здійснювати безпосередній вплив. Відгуки клієнтів свідчать, що процедура чудово стирає вікові зморшки і прибирає пігментацію шкіри, в тому числі великих розмірів. Фото оброблених ділянок шкіри особи до і після проведених процедур вельми вражають.

Мезотерапія протипоказання

Для тих категорій людей, для яких вид голки для ін’єкцій повністю неприйнятний, процедуру мезотерапії краще не проводити. Ще одним з головних протипоказань є захворювання на гемофілію. Обов’язково треба враховувати індивідуальну реакцію на введені препарати при мезотерапії. Наприклад, у деяких людей існує алергія на штучно вводиться гіалуронову кислоту. Небажано застосування мезотерапії для жінок у період вагітності та після неї (під час лактації).

Безін’єкційна мезотерапія небажана при наявності запальних процесів на шкірі (особливо обличчя), нестабільному тиску, наявності інфекційних захворювань (у стадії загострення), яскраво виражених проблем з шкірою (екзема, дерматит, псоріаз тощо).

Фракційна мезотерапія не повинна проводитися при запаленнях шкіри, наявності явного герпесу, підвищеної температури тіла при вірусних або інфекційних захворюваннях, цукровому діабеті.

І пам’ятайте, що мезотерапія – не панацея, але вона може допомогти при деяких проблемах.

Мезотерапія для волосся: фото до і після, ціни та відгуки