Огляд плойки для локонів «Babyliss» (Бэбилисс)

Для створення шикарних локонів можна використовувати спеціальні сучасні пристрої та аксесуари, такі як плойка «Babyliss». Вивчіть відгуки про неї, характеристики приладу та особливості його використання.

Огляд плойки для локонів «Babyliss» (Бэбилисс)Плойка Бэбилисс для локонів (Babyliss pro perfect curl)

Зміст

 • 1 Що це за прилад?
 • 2 Як це працює?
 • 3 Загальний опис
 • 4 Моделі та їх характеристики
 • 5 Як використовувати?
 • 6 Від чого залежать результати?
 • 7 Основні переваги
 • 8 Вартість
 • 9 Думки

Що це за прилад?

Плойка «Бэбилисс» — це автоматична плойка або, як її називають по-іншому, стайлер для волосся. Вона дуже проста в експлуатації і використовується для створення приголомшливих локонів. Причому пасма завиваються автоматично, тобто практично без вашої участі.

Як це працює?

Як же працює стайлер «Бебі лис»? Це інноваційний винахід, використовуване для автоматичного створення ідеальних локонів. Прилад захоплює пасмо і автоматично накручує її навколо ролика у внутрішній камері, рівномірно прогріваючи.

Загальний опис

Прилад досить компактний, на його корпусі (а саме на ручці) є кілька перемикачів. Перший регулює напрям завивки (вліво, вправо або автоматично), другий відповідає за час завивки (воно може становити вісім, десять або дванадцять секунд), а третій контролює температуру пластин (є декілька режимів, призначених для різних типів волосся). Також є індикатор нагріву, що дозволяє оцінити готовність приладу до роботи. Шнур що обертається, і це дуже зручно. Його довжина становить 2,7 м.

Огляд плойки для локонів «Babyliss» (Бэбилисс)

Моделі та їх характеристики

Взагалі, під маркою «Бебі лис» випускаються різні аксесуари і пристосування. Основні моделі стайлеров для волосся:

 • «BaByliss Curl Secret» — це одна з перших і найбільш простих моделей. Ціна найбільш доступна, але мінімальний набір функцій, а характеристики істотно поступаються. Так, тривалість періоду нагрівання продовжується до 100 секунд, термін служби не перевищує 5 тисяч годин, можливості вибору напрямку локона немає, а температурних режимів всього два (210 градусів і 230), тому для ослабленого волосся цей варіант не підійде. Модель проста і не найкраща, але для домашнього використання цілком підійде.
 • Стайлер «Babyliss Pro Perfect Curl» – це вдосконалений варіант. Функцій набагато більше. Так, прилад переходить в режим сну (очікування) через 20 хвилин відсутності дій. А через годину, якщо ви не будете його використовувати, він автоматично відключиться. Режимів температури три: 190 градусів, 210 або 230. Плойка «Babyliss Pro Perfect Curl» має регулятор часу завивки, усього доступно три варіанти: вісім секунд десять і дванадцять. Термін служби досягає 10000 годин. Це оптимальний варіант для комфортного використання в домашніх умовах і створення професійних зачісок і шикарних локонів.
 • «Babyliss MiraCurl The Perfect Curling Machine» – це професійна машинка для створення ідеальних локонів. Всі деталі якісні, зроблені з міцного пластику, і це, звичайно, впливає на ціну. Температурних режимів всього три, серед них найбільш щадний, який підійде для ослабленого і пошкодженого волосся. Доступна можливість вибору напрямку завивки пасм. Крім того, також є режими сну і автоматичного відключення, як і у попереднього варіанту. Термін експлуатації: 10 тисяч годин.
 • Машинка для створення ідеальних локонів «BaByliss MiraCurl SteamTech» – це також професійний варіант, що володіє всіма функціями попередньої моделі, але відрізняється від неї можливістю обробки локонів пором, що дозволяє робити вплив ще більш дбайливим і домагатися чудових результатів. Строк служби буде таким же.

У комплект кожної моделі, крім самого приладу, також входять спеціальна щіточка, яка використовується для очищення нагрівального елемента, талон гарантійного обслуговування, докладна і написана російською мовою інструкція.

Як використовувати?

Користуватися пристроєм дуже просто:

 • Перший етап – попереднє миття волосся і подальша їх сушіння. Перед процедурою вони повинні бути чистими і сухими, це дозволить домогтися найкращого результату.
 • Далі слід вибрати і встановити відповідний режим. Так, якщо ви – володарка ослаблених, пошкоджених і ламкого волосся, то вам підійде мінімальна і найбільш нешкідлива температура: 190 градусів. Якщо локони нормальні, то виберіть температуру, рівну 210 градусів. А якщо волосся кучеряве, неслухняні і густі, то оптимальною буде температура, складова 230 градусів.
 • Коли індикатор перестане блимати, це означає, що стайлер готовий, можна приступати до процедури.
 • Відокремте пасмо шириною 3-4 см, розмістіть її між пластинами, зімкніть їх.
 • Почувши звукові сигнали (три, чотири або п’ять, в залежності від обраного часу), розімкніть пластини. Не тягніть їх за пасма, щоб не послабити завивку.
 • Огляд плойки для локонів «Babyliss» (Бэбилисс)

  Від чого залежать результати?

  Результати завивки будуть залежати від декількох факторів:

  • Напрямок завивки. Обертання ролика може здійснюватися від імені, і тоді воно буде більш відкритим і виразним, а образ – легким і романтичним. Також локони можуть завиватися до лиця, частково закриваючи його і дозволяючи робити зачіску більш загадковою і цікавою. Також доступний і автоматичний режим, при якому напрямок чергується, і в результаті укладання виходить максимально природного, а образ – невимушеним.
  • Тривалість впливу. Якщо час становить 8 секунд, ви отримаєте м’які хвилі. 10 секунд достатньо для створення легких локонів. А якщо час завивки складе 12 секунд, ви зможете створити яскраво виражені кучері.
  • Ширина пасом. Чим більш тонкими вони будуть, тим більш вираженого обсягу ви зможете досягти.

  Основні переваги

  «Babyliss Pro Perfect Curl» володіє рядом незаперечних переваг:

  • Стайлер «Babyliss Pro Perfect Curl» дозволяє економити час і робити ефектні зачіски просто і швидко. Тепер на створення приголомшливих романтичних локонів йдуть лічені хвилини, і це справжній переворот!
  • Стайлер «Бебі лис», відгуки про який ви дізнаєтеся трохи нижче, абсолютно безпечний! Так як елементи, що нагріваються закриті корпусом, то ризик опіків зводиться до нуля.
  • Це шкідливо для волосся. Плойка підходить навіть для завивки ослаблених і тонких пасем, адже є кілька температурних режимів, у тому числі і щадний. Крім того, пластини мають керамічне покриття, а воно вважається найбільш безпечним і не пошкоджує кутикули і стрижні волосся.
  • «Бебилис» підходить абсолютно для будь-якого волосся: довгих, середніх і навіть коротких. Це універсальне пристосування!
  • Гарантований і тривалий ефект. Пристрій дозволяє створювати просто ідеальні кучері за короткий проміжок часу, причому ваша участь буде мінімальним. А так як температурний режим є оптимальним для фіксації волосся, а прогрівання пластин рівномірний, то результат зберігається надовго.
  • Ви точно не заплутаєте волосся. Таке питання хвилює багатьох дівчат, але відгуки доводять, що ця неприємність просто неможлива. По-перше, стайлер сам накручує пасмо, вам потрібно просто відокремити її. По-друге, якщо локон надмірно широкий (більше 3-4 сантиметрів) або ж розташований між пластинами неправильно, то робота приладу перерветься, і ви зможете повторити дії знову.

  Огляд плойки для локонів «Babyliss» (Бэбилисс)

  Мінусів дуже мало, і всі вони незначні. Так, якщо вивчати відгуки, то можна зробити висновок, що пристосування досить важке, особливо в порівнянні із звичайними плойками. І якщо волосся густе, рука може втомитися. Також до недоліків можна віднести і досить високу ціну, але багато хто вважає, що вона себе повністю виправдовує.

  Вартість

  Ціна залежить від моделі. Прості можуть коштувати близько 3-5 тисяч рублів, професійні – 8-11.

  Думки

  Відгуки про плойки «Бебилис»:

  • «Стайлер «Babyliss Pro Perfect Curl» – це моє спасіння, якщо потрібно швидко зробити чудову зачіску. Користуватися зручно і легко, локони виходять приголомшливі. Задоволена повністю і ні на що не проміняю!»
  • «Плойка «Babyliss» мене виручає кожен день і в особливих випадках, наприклад, якщо потрібно піти на офіційний захід. Волосся у мене дуже жорсткі, але цей стайлер справляється з ними, я ставлю максимальну температуру. Хвилі приголомшливі, фіксація надійна. Чудовий винахід, дякую за нього, думаю, від всіх жінок».
  • «Вивчала відгуки і зважилася на покупку «Бебі лис», хоча ціна «кусалася». Але не пошкодувала жодного разу. Все насправді дуже легко, а ефект мене кожен раз дивує, хоча я ніколи не вміла завивати волосся».

  Якщо ви все ще мучитеся з звичайними щипцями, купіть плойку «Бэбилисс» і забудьте про проблеми!

  Огляд плойки для локонів «Babyliss» (Бэбилисс)