Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкою

Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкою

Ох, вже ці чорні стрілки на куточках очей. Ви здатні закрутити голову кому завгодно і не обов’язково чоловікові. А що, дівчата, згадайте своє захоплення великої Мерилін та її грайливо кирпатим стрілках. Захоплення і заздрість, що в тебе, блін, так не виходить, як не старайся. Так, відкинули заздрість, включили терпіння. Представилася можливість навчитися малювати запаморочливі стрілки на очах рідким підведенням. Просто і без нервів.

Очманілі ручки

Вступ спеціально для песимістів. Малювання стрілок на очах, безперечно, процес вимагає досвіду. Повинно пройти чимало часу, перш ніж ви зможете за кілька хвилин кількома легкими помахами руки намалювати рівні стрілки на очах рідким підведенням. Але це повинно проходити плідно, у постійних тренуваннях і вдосконалювати техніки. У будь-якій справі потрібно набити руку. Основний секрет успіху – практика, практика і ще раз практика. Так що, дівчата, зішкребіть смуток особи, їй не місце поряд з шикарним макіяжем. Поїхали, почнемо з теорії.

Теорія – це коли все відомо, але нічого не працює

Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюНа порядку денному рідка підводка. Дозволяє вивести на оченятах чітку, рівну і витончену лінію. Для початківців намалювати бездоганну стрілку рідким підведенням, звичайно, буде важкувато. На перших порах виберіть підводку-олівець, він же фломастер, лайнер – liner pen. Особливо, якщо ви давно дружите з олівцем для очей. Чи гелеву, що виходячи з назви, виконана у вигляді пастоподібної гелю баночці. В комплекті часто додається пензлик зі скошеним кінчиком. З її допомогою можна отримати густі, чіткі, стійкі лінії. Після досягнення певного рівня майстерності з легкістю перейдете на класичну рідку підводку.

Тепер про консистенції. Як завжди, шукайте золоту середину. Занадто рідка, так само як і занадто густа, перетворить процес створення макіяжу випробування, яке однозначно закінчиться в нервовий зрив. Витратьте час, але знайдіть щільну, в міру густий, шовковисту текстуру, легко лягає рівним шаром. Такі існують, чесне слово.

Вивчіть пензлик. Кисть для малювання стрілки, що меч в бою для самурая. Результат битви вирішений, якщо в руках у вас неправильний інструмент.

Кисть-подруга: середньої довжини і діаметра, в міру жорстка, з гострим щільним кінчиком.

Кисть-вбивця нервів: надто довга, тонка, рідка, м’яка, з разлохмаченной щетиною.

1001 і 1 спосіб стріляти очима

Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюНа просторах б’юті-інтернету ви можете зустріти безліч статей про те, як правильно малювати стрілки підводкою. Різні техніки і способи з покроковими фото. Але справа не в правильності, а в зручності, швидкості і простоті нанесення. Тому зараз ви дізнаєтеся про самих легких способів і самі вирішите який з них називати правильним. В кінці буде пара хитрих прийомчиків.

Незалежно від техніки та інструменту малювання, спочатку потрібно підготувати полотно. Виконайте всі етапи «чайної церемонії»: умийтеся, нанесіть крем, базу, тональний засіб і тіні. Якщо в планах не було використовувати кольорові тіні, то візьміть нейтральний бежевий. Навіть мейк в стилі великої Мерилін вимагає наявності світлої бази під стрілкою. На такій основі вона буде виглядати чіткіше, яскравіше та насиченим. Тіні будуть вбирати виділяється шкірний жирок, і не дозволять лінії «поплисти» за межі дозволеного.

Дрібниці вирішують все

На форму майбутньої стрілки впливає купа факторів. Тип особи і зовнішності в цілому. Форма, розмір, розріз, глибина і ширина посадки очей. Час і місце, куди ці стрілки зібралися йти в офіс або нічний клуб. Намалювати лінію підведенням можна зі стрілкою і без неї. Буде змінюватися товщина, довжина та кут вигину кінчика. Кінчик може ледь виходити за вії або далі, створюючи ефект котячих вічко. Природний нахил стрілки повторює напрямок лінії росту вій на нижньому столітті і йде до скронь.

Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкою

Зараз уявіть собі класичну чорну стрілку. Тонка, ледь помітна лінія починається у внутрішнього куточка, поступово потовщується від середини ока і трохи піднімається вгору у зовнішнього кута. Щільна, рівномірна, з природно зігнутим кінцем. Зафіксували, поїхали, практика.

Практика – це коли все працює, але ніхто не знає чому

 • Сядьте за стіл, знайдіть зручну позу. Лікоть малює руки, повинен впевнено впиратися про поверхню. Тоді лінія вийде рівна і акуратна;
 • Поставте дзеркало так, щоб очі дивилися в нього трохи вниз. Верхню повіку в такому положенні буде злегка опущене. Якраз те, що треба;
 • Не розтягуйте шкіру повік, стрілка вийде зовсім інший форми і з горбистими краями;
 • Форма майбутньої стрілки вибирається заздалегідь. Для зручності ви можете намітити її напівпрозорими штрихами, скориставшись олівцем для очей;
 • Незалежно від форми, підводка повинна проходити максимально близько до лінії росту вій, не повинно бути просвіту з ділянок шкіри. Для перестраховки попередньо зафарбуйте межресничное простір темними тінями або прокрасьте олівцем;
 • Стрілку можна намалювати безперервним плавним рухом або намітити точки, а потім з’єднати їх разом. Все залежить від твердості вашої руки.

Ось тепер ви готові абсолютно готові. Є два основних способи намалювати стрілки рідкою підводкою поетапно. Різниця в напрямку руху. У першому випадку промальовування починається від внутрішнього куточка ока, у другому, навпаки, від зовнішнього. Спробуйте обидва, згодом, набравшись досвіду, ви додасте якісь свої елементи і створите техніку зручну особисто вам.

Спосіб №1 Від внутрішнього куточка до зовнішнього

 • Проведіть тонку лінію від середини ока до зовнішнього краю ока, трохи відступивши від внутрішнього куточка. Не партеся з приводу рівності. Перша смуга тренувальна, контурна. Вона може бути у вигляді точок. Важлива товщина, чим тонше, тим краще;
 • Наближаючись до зовнішнього краю, поступово заводите лінію вгору. Це буде верхня межа стрілки. Ближче до кінця стрілки послабляйте тиску, переходячи на штрихування;
 • Проведіть контурну лінію знизу, визначаючи нижню межу стрілки. Вона продовжує напрям лінії росту вій нижнього століття. Подивіться, на малюнку вона позначена червоним пунктиром.
 • Тепер потрібно надати яскравості вийшла підводці. Заповніть вийшов куточок стрілки і проведіть повторну лінію, починаючи від внутрішнього куточка ока або від середини, дивлячись як задумано.
 • Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкою

  Спосіб №2 Від зовнішнього куточка до внутрішнього

 • Спочатку намалюйте нижню межу майбутньої стрілки, намалювавши лінію в напрямку від ока до скроні;
 • Тепер черга верхньої межі. Рухайтеся від хвостика до середини ока. Тільки не ставте пензлик у початок лінії. На картинці місце зіткнення позначено точкою;
 • Проведіть тонку лінію від середини ока до внутрішнього куточка;
 • Заповніть стрілку, обведіть ще раз контур.
 • Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкою

  Запасний варіант

  Є ще один спосіб. Він потрібен для створення широких стрілок. Напрямок руху аналогічно другий техніці малювання. Додаються додаткові кроки. Подивіться, на рисунку вони йдуть під цифрами 2 і 3. Спочатку верхня межа стрілки «замикається» на середині ока, Потім від середини ока на невеликій відстані проводять лінію до внутрішнього куточка.

  Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкоюЯк навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкою

  Намалювавши стрілочку, дозвольте їй підсохнути. Не зажмуривайтесь і не відкривайте широко очі від радості, що все вийшло. Точніше невдача. Є різні прийомчики для новачків-стрілочників. Красиво малювати стрілки підводкою на очах допоможе малярний скотч. Смужку скотча потрібно щільно наклеїти по верхній і нижній межі майбутньої стрілки, і спокійно зафарбовувати простір між скотчем і віями.

  Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкою

  Або скористатися іншим хитрим радою і подружитися з ложкою. Прикладаючи її в різних варіаціях, рукодільниці вимальовують бажані стрілочки.

  Як навчитися малювати стрілки на очах рідкою підводкою

  Для закріплення всіх методів і технік, подивіться ще ось це відео. Дуже Корисний урок вийшов. Красива дівчина просто і зрозуміло демонструє всі вищеописані способи, включаючи маніпуляції зі скотчем.

  Існує безліч способів навчитися малювати красиві й рівні стрілки на очах рідким підведенням. Пробуйте, експериментуйте, поєднуйте різні елементи між собою. Методом проб, створите зручну для себе техніку. Головне в цій справі практика. Ваш девіз – жодного дня без стрілки! Набравшись досвіду, легким рухом руки, ви будете на ходу малювати бездоганні «котячі очі». Всім грайливих стрілок!

  Джерело