Як правильно робити медовий масаж від целюліту

Як правильно робити медовий масаж від целюліту

Медовий масаж покращує приплив крові до шкіри, видаляє шкіру на проблемних зонах тіла. Проводити його можна вдома, хоча, в салоні результат з’явиться трохи швидше, ніж в домашніх умовах, але, якщо поспішати особливо нікуди, а банку меду в будинку є, можна провести процедуру самостійно.

Який мед використовувати

Як правильно робити медовий масаж від целюлітуДля антицелюлітного масажу підійде будь-який сорт меду, але зазвичай радять брати гречаний, так як він менш алергічний і до того ж гарний антиоксидант.

Головне, щоб мед не був надто рідким або занадто густим. Оптимальний варіант – тягуча консистенція. Зацукрований продукт можна розплавити на водяній бані.

Для однієї процедури досить приблизно половини склянки меду.

Техніка виконання

Як правильно робити медовий масаж від целюлітуДля проведення процедури потрібно приблизно півгодини. Мед потрібно попередньо змішати з будь-яким рослинним маслом і додати кілька крапель ефірного, краще апельсинового масла.

 • В першу чергу тіло потрібно розігріти рухами легкими рухами хвилини три.
 • Нанести його на долоні і втирати в шкіру, приділяючи більше уваги проблемним місцям.
 • Поступово рухи стають все жорсткішими. Приклавши долоні до тіла, різко піднімати їх вгору, прищипувати шкіру. Повинно відчуватися легке печіння. Це найболючіше і неприємний момент, але варто потерпіти. Всі ці рухи потрібно повторити на руках, ногах, животі, сідницях, стегнах.
 • Через 10 хвилин на поверхню шкіри виступить жир, бруд, піт. Вона придбає неприємний сіро-білий колір, але це говорить про те, що медовий масаж від целюліту зроблений правильно і справив потрібний ефект. Віддаючи грязь і шкідливі речовини, шкіра вбере все корисне, що містить мед.

  Антицелюлітний ефект

  До кінця процедури шкіра почне рожевіти і стане, врешті-решт, майже червоною. Так і повинно бути. Це означає, що приплив крові до шкіри, особливо до тих місць, де спостерігається целюліт, стався. Організм отримав хороший поштовх і продовжить боротися з апельсиновою кіркою.

  Після процедури потрібно прийняти теплий душ, витертися рушником і нанести антицелюлітний крем.

  Щоб ефект від медового масажу став помітний, необхідно провести його мінімум 10 разів, а щоб закріпити результат – не менше 15 разів.

  Перші 7 процедур краще виконувати через день, а в дні без масажу – обгортання. Після появи перших результатів достатньо 2-х процедур на тиждень. Надалі для профілактики можна проводити медовий масаж від целюліту раз в тиждень або раз в 2 тижні.