Зневоднена шкіра обличчя жирна

Зневоднена шкіра обличчя жирна

Шкіра жирного типу, як і будь-якого іншого, може відчувати нестачу вологи. При цьому вона стає збезводненої. Жирна зневоднена шкіра відрізняється від сухої тим, що на ній не утворюються лущення. Власниці такого типу шкіри можуть відзначати почуття постійної сухості, навіть якщо їх особу надмірно блищить від шкірного жиру.

Читайте в цій статті:

  • Причини
  • Правильний догляд
  • Очищення
  • Тонізація
  • Зволоження
  • Харчування

Причини

Найчастіше до зневоднення жирної шкіри призводить надмірні зусилля видалити з неї зайвий жир. В результаті робота сальних залоз тільки посилюється, а верхні шари шкіри позбавляються вологи.

Власниці такого типу, згідно зі спостереженнями косметологів, найменш схильні до утворення зморшок – така шкіра довше виглядає молодий. Однак на неї зморшки можуть утворюватися так само стрімко, як і на сухій, навіть якщо при цьому вона буде рясно вкрита дрібними крапельками шкірного сала.

Правильний догляд

Часи, коли від надмірної жирності позбавлялися шляхом агресивного очищення і підсушування спиртом давно пройшли. Будь-який кваліфікований дерматолог або косметолог скаже, що жирна шкіра потребує зволоження не менше, ніж суха або нормальна.

Якщо шкіра обличчя надмірно суха, то організм намагається компенсувати це більшою виробленням шкірного жиру. При правильному догляді можна не тільки позбутися від сухості, але і нормалізувати діяльність сальних залоз.

Головні принципи в догляді за жирною збезводненої шкірою:

  • Делікатне очищення
  • Тонізація
  • Зволоження
  • Харчування

Очищення

Найчастіше шкіра стає сухою з-за інтенсивного очищення. Мило, спиртовмісні засоби позбавляють шкіру не тільки жиру, але і вологи.

Власницям жирної шкіри варто зупинити свій вибір на делікатних гелях або пінку для вмивання, а для тих, чия шкіра помірно жирна ідеальним рішенням стане умивання гідрофільним маслом.

Очищення маслом працює за принципом «подібне розчиняється в подібному» – масляне засіб не тільки відмінно змиває макіяж, але і розчиняє шкірний жир. Якщо перед умиванням виникла необхідність видалити макіяж, краще заздалегідь зробити це мицеллярной водою або спеціальними серветками, а лише потім приступити до вмивання маслом.

Один-два рази в тиждень допускається застосування глибоко очищувального засобу: трав’яного убтана, бельди, дегтярного мила.

Тонізація

Вплив спирту на шкіру припустиме лише в тому випадку, якщо засіб нанесено точково на запалення. В інших випадках застосування спиртових розчинів неминуче веде до зневоднення шкіри.

Спиртові «бовтанки», лосьйони, тоніки слід замінити на засоби нового покоління. Якщо потрібно легке підсушування, вдалою покупкою стане тонік з саліцилової кислотою. Не гірше справляються із завданням матування трав’яні відвари і гідролати. Наприклад, відвар календули, гідролат грейпфрута або чайного дерева.

Найбільш вдалою буде комбінація зволожує і очищає тоніка. Зволожуючий тонік наноситься ввечері, перед нічним кремом.

Нижче представлені одні з кращих тоніків для жирної збезводненої шкіри обличчя (картинки – це посилання на магазин, де їх можна придбати і почитати відгуки). Серед них ви знайдете ідеальний варіант для вашої шкіри:

Зневоднена шкіра обличчя жирна Зневоднена шкіра обличчя жирна Зневоднена шкіра обличчя жирна

Зволоження

Шкіра, в якій достатньо вологи, виробляє менше жиру. Її зволоження відбувається як зовні, так і зсередини. Достатнє споживання води, правильне харчування, часте вживання продуктів, багатих колагеном сприяють природному зволоженню шкіри.

Уходовые кошти повинні стати додатковою артилерією на шляху до зволоженій шкірі. Зволожуючий засіб для жирної шкіри має бути на гелевою, а не масляній основі. Такий продукт не буде провокувати додаткову вироблення шкірного сала.

Натуральні засоби також можуть стати хорошими зволожувачами. Лідируючі позиції займає алое-гель. Його можна придбати в інтернет-магазинах натуральної косметики, або виготовити самому. Подібною дією володіє відвар з насіння льону.

Нижче представлені одні з кращих зволожуючих кремів для жирної збезводненої шкіри обличчя (картинки – це посилання на магазин, де їх можна придбати і почитати відгуки):

Зневоднена шкіра обличчя жирна Зневоднена шкіра обличчя жирна Зневоднена шкіра обличчя жирна

Харчування

Живильні засоби здатні моментально пом’якшити шкіру і зробити її більш зволоженою. Покупні маски, згідно інструкції, наносяться 1-2 рази в тиждень. Натуральні маски можна наносити через день. Якщо вибирати з домашніх рецептів, то найбільш оптимальним варіантом для зневодненої жирної шкіри будуть маски з меду або з яєчного жовтка. Вони пом’якшують шкіру, але не закупорюють пори.

Правильний догляд стане справжнім порятунком для жирної збезводненої шкіри обличчя. Слідуйте цим простим радам і будьте завжди красивими!