Вечірні костюми шиються з багатьох тканин, і коштують вони значно дорожче, ніж ваша повсякденна одяг. Розуміння особливостей матеріалу означає, що ви знаєте всі його переваги і недоліки. Таким чином не будуть допущені помилки, при виборі вечірнього вбрання.

Одна серед найпоширеніших тканин, яка використовується для створення вечірнього вбрання — шифон. Він легкий і тонкий, а це означає, що матеріал дуже гарний, але і зручність в шкарпетці від цього не страждає. Саме із-за цих характеристик, шифон часто вибирають для пошиття вечірніх туалетів, наряду подружки нареченої або вінчального плаття.

Це неймовірно витончений матеріал, який додасть жіночності кожній дівчині, його не можна назвати ніяк інакше, окрім як розкішним і королівським. І не дарма, адже раніше, носити шифонова сукня могли лише представники аристократичного суспільства, а все тому, що для звичайних людей ця тканина була дуже дорогою. На щастя, на даний момент — це порівняно бюджетний варіант, та придбати плаття, зшите з шифону, може практично кожна дівчина.

Бажаючі дізнатися більше про даному матеріалі, можуть не соромитися і переглянути цей путівник для новачка.

Зміст статті:

 • 1 Види вечірніх нарядів з шифону
  • 1.1 Чарівність вечірніх нарядів з шифону
    • 1.1.0.1 Вечірні вбрання і шифон
   • 1.1.1 Яким силуетах вечірнього вбрання віддають перевагу з шифону?
  • 1.2 Новини моди

Види вечірніх нарядів з шифону

Шифонові вечірні вбрання з шовку, є самими прекрасними. Оскільки створений на базі шовку шифон, виготовлений з натуральних волокон (тутові шовкопряди), дуже тонких і неміцних в шкарпетці. Також матеріал виготовляється з таких синтетичних волокон, як поліестер та нейлон.

Як було сказано вище, в основному, даний матеріал складається з поліестеру, нейлону або штучного шовку, так як вони більш міцні і доступні. Але в нашій розкішної колекції використовувався лише шифон, заснований на шовку. І так, прем’єра!

Чарівність вечірніх нарядів з шифону

Що робить вечірні сукні з шифону настільки чарівними і незрівнянними?
Як зазначалося раніше, такі особливості як легкість і витонченість — роблять шифон дуже бажаним. Надівши вечірній наряд з даного матеріали можна відчути себе неймовірно витончено і жіночно. Що ще?

Драпірування і багатошаровість шифонової вечірнього плаття створюють летить ефект, під час руху або танцю! А завдяки легкості і здатності матеріалу дихати, наряд дуже зручний в носінні. І нарешті, напівпрозорий ефект приносить сукні додаткові бали. Можете здогадатися чому?

Добре викроєні плаття йде будь-якій жінці. Крапка!
Коко Шанель

Вечірні вбрання і шифон

 • Шифон є цілісним елементом вечірнього вбрання.

  Це означає, що весь вечірній наряд зроблений лише з шифону. Він може бути лише одного кольору, декількох відтінків (наприклад, два або більше кольору, або ж омбр) або з візерунком. Одяг для урочистих прийомів цього виду зазвичай демонструє його красу з рюшами, плісировка, багатошаровістю, драпіруванням або оборкою. Іноді наряд прикрашають бісером, аплікацією або вишивкою, все залежить від дизайнерського задуму.

 

 • Шифон скомбінований з іншою тканиною.

  В даному випадку, шифон об’єднаний з іншою тканиною (наприклад, мереживо, тюль або органза), а вся для того, щоб створити красивий вечірній наряд. Залежно від моделі, плаття може бути драпировано вишивкою, бісером та аплікацією.

 

 • Прозора спідниця з шифону.

  Так як прозорий шифон, зазвичай під плаття додається нижній шар щільного матеріалу. Але є моделі, де під шифоновою спідницею нічого немає, в результаті ніжки відкриті, що виглядає дуже ефектно. Подібні сукні були дуже популярні у жінок в 20-х і 30-х.

 

 • Шлейф з шифону.

  Крім того, що шифон може бути головним елементом у вечірньому вбранні, але також він виступає, як частину шлейфа. Іноді він тягнеться від сукні, звисає з плеча або корсета. Оскільки шифон неймовірно легкий матеріал, шлейф буде надавати витонченість рухів.

 

 • Аплікація з шифону.

  Аплікації на вечірніх нарядах також можуть бути зроблені з шифону. Аплікації, пришиваються вручну, або ж приклеюються, зазвичай вони у формі витончених квіток. Така прикраса додасть красу і жіночність своєї власниці.

Яким силуетах вечірнього вбрання віддають перевагу з шифону?


Трапецієподібний вечірній наряд — найпопулярніший силует, зроблений з шифону. Ця комбінація унікальна, завдяки легкій силуету. Разом вони виглядають дуже елегантно і розкішно. Яка найкраща модель? Трапецієвидне плаття, від корсажа спускається вільна спідниця. Плюс до всього, такий дизайн відмінно буде виглядати на дівчатах будь-якої будови і розміру, не виняток і особи прекрасної статі, яких природа нагородила спокусливими формами.

До ще однієї популярної комбінації можна віднести силует імперія. До менш поширеним моделям, але які також виглядають цікаво: рік, русалочка і бальна сукня.

Висновок: Неважливо, якого стилю і моделі ви віддасте перевагу, одна річ залишиться незмінною. Ви можете бути впевнені, що будь-зустрічі або прийомі на вас одягнуте один із найзручніших і вишуканий вечірніх суконь!