Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лаком

Блискітки притягують до себе погляди. Якщо не переборщити з ними, то манікюр виходить дуже привабливим. До того ж, дизайнери вигадали безліч варіацій манікюру з блискітками (які ще називають глітером). Як правило, на свято майже всім дівчатам хочеться прикрасити себе блискітками – у сукні, на віях, століттях, мерехтливою пудрою або в манікюрі. І дійсно, блискітки підкреслюють жіночу красу і створюють святковий настрій. Але говорити, що в будні не можна використовувати манікюр з блискітками – стереотип. Можна, та ще як! Головне – міра.

Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лакомФіолетовий манікюр з великими блискітками.
Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лакомЗелений манікюр з блискітками.

Види гліттера і способи його нанесення

Гліттер буває у формі рідкого лаку з блискітками або сухий в баночках. Рідким глітером можна створити мерехтливий манікюр дуже швидко. Сухі блискітки вимагають більш кропіткої роботи, але зате дають можливість фантазувати і реалізувати різні дизайни. У залежності від розміру частинок, гліттер випускається у вигляді піску, пилу і великих блискіток. На деяких зірках є голографічні візерунки.

Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лаком

Сухий вид гліттера.
Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лакомМанікюр спеціальним лаком з блискітками.

Лаком з блискітками ви можете користуватися як звичайним лаком. Сухий гліттер наносять спеціальними методами з допомогою плоскої манікюрної пензлика або дотса. Ось найпоширеніші способи створення дизайну нігтів з блискітками:

  • Пензлик змочити в прозорій базі і опустити в баночку з блискітками. Акуратно (на пензлику осідає багато блискіток) нанести гліттер на весь ніготь або на окремі ділянки. Можна за допомогою трафаретів.
  • Простий спосіб створення френча для новачків. Підходить тільки для довгих нігтів. Прозорим лаком покрийте вільний край нігтя і опустіть в блискітки. Зайве здміть або обтрусіть сухим пензликом.
  • Нанесіть базу на весь ніготь або намалюйте їй візерунки. Сухим пензликом візьміть блискітки і струшуйте їх на нігті, не торкаючись лаку.
  • Великий гліттер наносять дотсом або кінчиком зубочистки по одній частинці.

Ідеї дизайну нігтів з блискітками

В 2015-2016 роках модно поєднувати мерехтіння з різними техніками манікюру (френч, градієнт або омбре, стрази, різні кольори нігтів, малюнки). Так, варіація класичного френча – блискучий френч-міленіум. В основному, для нього використовують золоті і срібні кольори, але можна і будь-які інші. З допомогою трафарету наносять гліттер на кінчик нігтя. Є й інші варіанти: оформити блискітками тільки лінію «усмішки», або дугу біля кутикули.

Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лакомВаріант френча з кольоровими блискучими кінчиками.

Стиль диско створюють, використовуючи великий шестигранний гліттер в сухому вигляді. Спочатку ніготь покривають прозорим лаком, а потім краєм дерев’яної палички, змоченим в клеї, піддягають частку гліттера і по одній кріплять. Так обклеюють весь ніготь — нагадує мозаїку. Можна зробити цю копітку роботу на всіх нігтях, а можна на одному-двох пальцях. Модно поєднувати популярну техніку подвійні (градієнт двох кольорів на одному нігті) як основу й декорування зверху шестигранним глітером.

Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лакомЯк наноситься сухий гліттер.
Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лакомПоєднання яскравого омбре з блискітками.

Акваріумний манікюр – поле для дизайнера. Різнокольорові блискучі нігті, на яких є й кольоровий пісок, і стрази, і фольга, і блискітки. В основному, акваріумний манікюр виконують на нарощених нігтях.

Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лакомБлискучий акваріумний нейл-арт.

На будь-яке свято, особливо Новий рік, доречний манікюр з блискітками в поєднанні зі стразами. Дрібні або великі, на одному нігті або декількох – все буде красиво. Модно малювати на Новий рік ялинки або сніжинки. Поєднувати їх з мерехтливим лаком з пилом. Такий святковий манікюр буде виділяти вас, як королеву. І при цьому, буде дуже доречний.

Блискітки використовують і на самому ніжному і піднесене свято в житті кожної дівчини – весілля. Ні в якому разі не радять оформляти весільний манікюр великою кількістю гліттера, але блискітки або стрази на безіменному пальці нареченої незвичайно красиво підкреслюють обручку!

Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лакомПростий і стильний весільний манікюр.
Манікюр з блискітками, дизайн нігтів блискучим лакомВесільний френч зі стразами на безіменному пальці.

Універсальні поради для будь-якого виду гліттера і способи покриття

  • Підготуйте руки і нігті, як перед початком будь-якого манікюру. Кінці нігтів підпиляєте пилкою, обробіть кутикулу і шкіру навколо нігтьової пластини.
  • Нанесіть на нігті прозору базу або, на ваш смак, кольоровий лак. Основа будь-якому випадку потрібна, щоб блискітки не дряпали ніготь. Переконайтеся, що база повністю висохла, щоб уникнути нерівній поверхні при нанесенні блискіток.
  • Перед роботою з блиском перевірте, щоб руки і пензлик були сухими, щоб не рознести блискітки по всьому тілу.
  • Тепер, нарешті, час експериментувати з глітером.
  • Якщо в процесі роботи ви використовуєте різні блискітки (різних кольорів або розмірів), то перед нанесенням іншого виду протирайте пензлик рідиною для зняття лаку, щоб не зіпсувати дизайн нігтів з блискітками.
  • Зверху блискіток, щоб їх міцно закріпити, нанесіть топове покриття. Або навіть два, якщо частинки великі або ви використовуєте стрази.

Не обмежуйтеся запропонованими дизайнами, придумуйте свій унікальний манікюр з блискітками! Адже у моді – поєднання гліттера з різними стилями і техніками, а це і є експеримент. Зробіть всі нігті з блискітками в техніці френч-міленіуму або омбре з шестигранним глітером, або один нігтик хай блищить і мерехтить, а всі інші – з класичним покриттям, або навіть кожен ніготь унікальний. Дотримуйтеся почуття стилю, підбирайте манікюр до події, давайте волю творчості – і ви будете блискучі!