Чорно-білий педикюр: фото актуальних дизайнів

Чорно білий педикюр: фото актуальних дизайнівЯк багато дизайнів можна придумати, маючи в арсеналі лише два найбільш ходових за кольором лаку – чорний і білий? Ви здивуєтеся, але варіацій нейл-арту тисячі. Прикраси піддаються не тільки руки, але і ніжки.

Представляємо вашій увазі найцікавіші ідеї по створенню контрастного декору. Чорно-білий педикюр: техніка, особливості, символіка.

Таємний зміст

Відомо, що кожен колір має символічне значення. Чорно-білий педикюр, як ясно з назви, вимагає від вас наявності як мінімум пари лаків. Яка підґрунтя прихована за ними?

У Стародавньому Китаї на дуеті білого і чорного побудована вся філософія. Вважається, що світ – двулик, і все в ньому має свою протилежність (Інь і Ян), без яких неможлива гармонія. Такі категорії, як «чорне» і «біле» – дві крайності єдиного цілого. Це гра темного, північного, холодного, негативного, тіньового, жіночого (Інь) зі світлим, південним, теплим, позитивним, сонячним, чоловічим (Ян).

У модною і культурної індустрії ці кольори супроводжуються усталеними шаблонами сприйняття:

 • Біла палітра традиційно асоціюється з весільним торжеством. Це простежується і в наряді молодят (плаття, фата, сорочка). У багатьох народів обряди ініціації відбувалися в білих шатах, символізують чистоту, покірність і спокій.
 • Чорна гама в багатьох культур має негативне забарвлення – ніч, смерть, біди, похорон. Однак цей асоціативний ряд існує виключно з принципу, що незвідане і загадкове – погане. Насправді чорний колір – це колір таїнства, магії, шарму і розкоші. Що першим приходить на розум? Звичайно, маленьке чорне плаття – еталон краси і привабливості, при цьому стриманості і скромності.

Контраст білого і чорного – виграшне поєднання. Обидва тони відповідають дрес-коду, тобто доречні для офісних буднів. Однак і в святковому образі цим відтінкам знаходиться місце. Педикюр, у створенні якого беруть участь біле і чорне покриття, приречений на ефектність і яскравість, незважаючи на те, що обидва кольори відносяться до нейтральних, з чим не погодиться жодна модниця.

Як, маючи в наявності всього два лаку, зробити дивовижний дизайн, дізнаєтеся з нашої підбірки фото кращих чорно-білих нейл-артів.

Чорно білий педикюр: фото актуальних дизайнівЧорно білий педикюр: фото актуальних дизайнівЧорно білий педикюр: фото актуальних дизайнівЧорно білий педикюр: фото актуальних дизайнів

З чим маємо справу?

Крім двох покриттів, можна використовувати в декорі такі елементи та інструменти, як:

 • Блискітки або глітер, з допомогою яких вдасться надати педикюру мерехтіння.
 • Бульонки або бісер, відтворюють 3D-ефект. Дизайн вийде об’ємним і глибинним.
 • Стрази, представлені різним розміром і кольором, що забезпечують дорогоцінний блиск.
 • Перекладна фольга золотистого або сріблястого відливу, додає пікантності нейл-арту.
 • Рідкі камки укупі з тисненням – технологія, застосувавши яку ваші ніжки будуть відрізнятися вишуканістю та витонченістю.
 • Дотс – стрижень з шарикообразным наконечником, завдяки якому можна малювати точені візерунки і зафарбовувати ділянки заданої композиції. З цим завданням також впорається тонка кисть, але потрібно мати неабияку вправність, щоб їй успішно орудувати – це воістину ювелірна робота.
 • Трафарети для різних варіацій френча, роблять лінію посмішки і лунки ідеально рівною.
 • Набір для стемпинга, дарує можливість зображати на нігтях навіть складні малюнки і орнаменти.
 • Контрастний геометризм

  Геометричні фігури – одне з найбільш затребуваних дизайнерських рішень в манікюрі та педикюрі. Як правило, покриття пластин роблять ідентичним або хоча б в єдиній стилістиці. Шашечки, смуги, ромби, горох – можна вибрати одну з ідей або прикрасити кожен палець особливим чином.

  Чорно білий педикюр: фото актуальних дизайнів

  Ігрова тематика

  Кубики з крапками на кожній з граней і карткові масті – азартні нейл-арту. Вони доречні у вихідні дні та свята. Блиснути таким неординарним дизайном можна на пляжі або вечірці.

  Модний знак

  Ті, хто стежить за модою, без праці дадуть відповідь на питання, як виглядає емблема модного будинку Коко Шанель. Покривши нігті білосніжним лаком, дотсом проставте кілька точок на поверхні, за винятком великого пальця, на якому можна викласти з чорних страз або напів-намистин усім відомий знак. Для відкритої взуття такий прийом – не просто педикюр, а справжній дорогоцінний аксесуар.

  Чорно білий педикюр: фото актуальних дизайнів

  Анімалістичні принти

  Зображення тварин – тренд останніх сезонів. Для панд, зебр і леопардів біло-чорна гама природна. Зазвичай великі елементи (мордочки) прикрашають тільки великий ніготь, а ось дрібні (плями або смуги) розташовують на всіх інших пластинах. Мають художні навички від руки виконують малюнок, але куди простіше вдатися до наліпок або штампів.

  Чорно білий педикюр: фото актуальних дизайнів

  Помітний френч

  Білий у поєднанні з чорним виглядають помітно і яскраво. Такий французький педикюр, безсумнівно, зверне на вас увагу оточуючих і підкреслить ваш бездоганний смак. Можна вільний край нігтя залишити білосніжним, а основу виконати темним, або навпаки, фон покрити білим, а зону посмішки зафарбувати чорним лаком.

  Велику унікальність френчу додасть додатковий декор, наприклад, ілюзія мережива, дорисованная нижче кінчика. Відмінно виглядає подвійною френч з переважанням чорного лаку, де білим акцент зроблений одночасно і на вільному краї, і на лунці.

  Чорно білий педикюр: фото актуальних дизайнів

  Перловий шик

  Глянцевий чорний лак, декоративні перлини і стрази – ось, що вам знадобиться для реалізації такої ідеї. Нанесіть темне покриття на всі нігті. На великому пальці лівої ноги біля основи викладіть ряди з прозорих страз, опуклих перлів, білих страз. На вказівному пальці правої ноги зробіть все два ряди з перлинок і страз їм в тон.

  Чорно білий педикюр: фото актуальних дизайнів

  Романтичний мотив

  По-дівчачому свіжо і завзято виглядає педикюр, прикрашений білим бантом. Це варіація френча крім прозорої бази і контрастних лаків потребує сріблястих блискітках.

  Першим ділом нанесіть прозорий шар. Зафарбуйте чорним лаком зону посмішки на середньому нігті і мізинці. Впритул нижче повторіть півколо білим кольором. Вказівний і безіменний пальці оформіть діагональним французьким педикюром, де навпіл використовуються і білий, і чорний кольори. Велику пластину діагонально зафарбуйте чорним і намалюйте пишний білий бант. Додайте обрамлення кордонів сріблястими блискітками.

  Чорно білий педикюр: фото актуальних дизайнів

  Педикюр в чорно-білій гамі – це стильно й актуально. Запозичте запропоновані ідеї і достеменно відтворіть нейл-арт або на їх основі придумайте свій унікальний дизайн. Будьте гармонійні, як Інь і Ян, зробивши вибір на користь трендового контрасту!