Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл-арту

Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл артуНе так давно в манікюрі діяв негласний принцип: для коротких пластин темні декоративні покриття були неприпустимі. За рахунок своєї насиченості, дані відтінки ще більше крали довжину. Але останні модні тенденції говорять про зворотне: такі дизайни ефектні і привабливі.

Серед всієї темної палітри найбільш затребуваним виявився пурпурний тон. Фіолетовий манікюр на короткі нігті швидко завоював прихильниць по всьому світу, а велика кількість можливих фото нейл-артов давно переступило межу в тисячу. Які з них найбільш оригінальні і цікаві? Читайте в нашій статті.

А мені все фіолетово!

Дослідники, які займаються питанням вивчення взаємозв’язку між психікою людини, її нахилами, вподобаннями й вибором тієї чи іншої кольорової гами, сходяться на думці, що фіолетовий – колір, характерний для творчих і амбітних особистостей. Він символізує загадковість, таємничість, загадковість, відчуженість, щось, що виходить за рамки буденності.

Перебуваючи навпіл з двох ключових відтінків червоного і синього, він увібрав в себе найкраще з того, що їм властиво: пристрасть і спокій, вибух емоцій і стриманість, завзяття і умиротворення. Фіолетовий – досить суперечливий тон, так як ті, хто віддають йому особливу перевагу в одязі та інтер’єрі, персони мінливі і досить екстравагантні.

Серед його відтінків:

 • Пурпурний;
 • Гіацинтовий;
 • Сливовий;
 • Лавандовий;
 • Орхідея;
 • Ожиновий;
 • Ліловий;
 • Аметист;
 • Бузковий.

Палітра Пантон представлена більш ніж 190 тонами фіолетового. Гармонійніше всього вони поєднуються, на думку модних критиків, з жовтим, зеленим, чорним, бірюзовим, рожевим і помаранчевим. Рекомендуємо, створюючи фіолетовий манікюр на короткі нігті, звернути увагу саме на ці колірні дуети.

Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл артуФіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл артуФіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл артуФіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл арту

Коротше – є краще?

За статистикою, найбільша частина жінок мріє про те, щоб нігті відзначалися красою і витонченістю, що у них асоціюється з довжиною. Можливість змоделювати пластини або відростити їх природним шляхом не завжди має місце бути, а значить, їм доводиться миритися з ситуацією.

Але немає приводу для смутку! Справжній тренд останніх років – короткі нігті, на яких, всупереч усталеним помилкам, чудово виглядають багато нейл-арту.

У коротких пластин над довгими є одна вагома перевага – комфортність. Працювати за комп’ютером, займатися домашніми справами, грати з дитиною таким чином куди простіше, зручніше і безпечніше. Також ви можете забути про переживання, що в самий невідповідний момент нігтик зламається, і манікюр втратить презентабельність.

Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл артуФіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл арту

Фіолетовий дизайн

Мікс фіолетового і чорного відмінно позначиться в смугастому нейл-арте. В домашніх умовах почніть процедуру з обробки пластин, видаліть кутикулу і поставте форму. Покрийте нігті базовим захисним шаром, а далі пофарбуйте їх в пурпурний тон. Використовуйте спеціальні наклейки, а за відсутністю таких попередньо наріжте смужки зі скотчу. Їх ширина може змінюватись або бути ідентичною. Закріпіть лінії і нанесіть чорне покриття. Після висихання зірвіть смужки різким рухом. Зверху застосуйте закріплювач.

Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл арту

Ефектний однотонний глянцевий фіолетовий дизайн без сумніву, приверне оточуючих. Все геніальне просто і цей нейл-арт тому підтвердження. Важлива деталь – фарбувати торець кольором і після запечатувати його фінішем.

Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл арту

Нетривіальний зигзагоподібний візерунок на одному з пальців руки – хороша ідея! Фіолетовим лаком зафарбуйте всі пластини. Озброївшись лавандовим, гиацинтовым, рожевим і білим покриттями, приступите до декорування. Звичайно, можна скористатися трафаретами з певним орнаментом, але легше звернутися до дотсу – супер інструменту, раскрывающему неабиякі можливості преображення нігтів. Стрижень з кулястим наконечником застосовується як пензель, з допомогою якої створюється точковий візерунок, лінії і контури. Просто опустіть дотс в лак потрібного кольору і почніть малювати.

Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл арту

Неймовірно жіночний манікюр можна створити, використовуючи теплий білий і приглушене блідо-фіолетовий відтінки. Використовуйте більш темний колір в якості основного для всіх пластин за винятком безіменних. Вільний край прикрасьте світлим у відповідності зі стилістикою френча. Нігті на безіменних пальцях покрийте білим. Лунку заповніть стразами, виклавши піраміду з підставою в 4-5 камінчиків, у міру висоти скорочуючи їх число.

Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл арту

Урочистий вечірній нейл-арт у матовою варіації – запорука успіху. Глибокий сливовий колір виглядає справді розкішно. На середніх нігтях з страз викладіть посмішку в дусі зворотного французького манікюру з заходом на одну бічну сторону. На безіменних пальцях білим лаком намалюйте квітковий орнамент дотсом, пензлем або штампом. На серединку кожної квітки викладіть по одразу.

Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл арту

Технологія омбре не втрачає актуальності. Близькі за гамі фіолетовий і рожевий тони прекрасно поєднуються один з одним, створюючи м’який, плавний градієнт.

 • Насамперед підготуйте основу. Вирівняйте поверхню за допомогою захисного покриття.
 • Техніку омбре відтворіть губкою з поролону для миття посуду. На аркуші фольги впритул нанесіть пару лаків і змочіть в них губку. Рухами перенесіть градієнт на ніготь.
 • Поки лак не встиг висохнути, зверху покрийте манікюр прозорим шаром, щоб поверхня не стала шорсткою і пузыристой.
 • Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл арту

  Магнітні лаки також мають у своєму арсеналі фіолетовий відтінок. Залежно від узору на магніті на нігтях з’являться діагональні смуги, сніжинки або відблиски. Особливою популярністю користується покриття з ефектом котячого ока – дорогоцінного каміння хризоберил.

  Фіолетовий манікюр на короткі нігті: фото цікавого нейл арту

  Манікюр у фіолетових тонах на коротких нігтях – це стильно і зручно. Експресивна зливу, зухвала ожина, ніжна лаванда або романтична лілія. А який відтінок ви віддаєте перевагу, щоб у будні та вихідні вечора блищати по-особливому? З представлених фото підберіть свій дизайн, який найбільш доречний, і сміливо втілюйте задумане!