Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи

Скільки б нових ідей не з’являлося, одна залишається популярною завжди. Це французький манікюр. Дівчата і жінки всього світу обожнюють цю схему нанесення лаку або гель-лаку. Нігті з френцем виглядають доглянутими, ніжними і витонченими. У цьому дизайні нігтів немає нічого зайвого, вигадливого або викликає. Він є чудовою базою для створення незвичайного декору і святкового манікюру.

Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи

Французький манікюр або френч

Отже, всі знають, як правильно робити французький манікюр, але ми все-таки нагадаємо цю просту схему. Для початку, нігті обробляються, їм надається форма. Потім покриваються базовим шаром (навіть якщо ви використовуєте звичайний лак не потрібно нехтувати базою, так як вона захищає пластину і дозволяє манікюру довше триматися). Коли база висохне, наноситься нюдовый відтінок (зазвичай ніжно-рожевий, світло-персиковий, близький до кольору шкіри). Цей шар також повинен висохнути.

Наступний етап — фарбування кінчиків пластини. Для цього за кілька мм від краю приклеюється паперова смуга (їх можна придбати окремо або в наборі з лаками для френча). Край нігтя зафарбовується білим лаком. Коли він висихає, смужка паперу відклеюється від пластини. Фінальний етап — закріплення прозорим топовим шаром (також необхідний, як і база, дозволяє зберегти манікюр надовго).

Порада: щоб зберегти манікюр надовго, прозорий верхній шар потрібно оновлювати. Можна робити хоч кожен день.

Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи

Які варіанти френча можна спробувати?

Це безперечно класична схема. Вона йде всім і завжди доречна. Навіть знатні особи, яким за регламентом не годиться носити яскравий або помітний манікюр, часто звертаються саме до френчу. Якщо ви хочете різноманітності, то можете спробувати один з нестандартних видів. Приміром, замінити класичні тілесні і білі кольори на модні відтінки, вибрати елегантний чорний або зовсім кольорову смугу на кінчику нігтя… стразами, намистинами, плівкою або будь-яким іншим елементом декору.

Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи

Французький манікюр є основою для багатьох варіантів весільного дизайну. Нареченої обожнюють цю схему, так як нігті виглядають неймовірно ніжними і акуратними.

Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи

Сучасна тенденція «голого» манікюру відмінно вписується в стилістику френча. Щоб здійснити ідею, потрібно відмовитися від базового тону і пофарбувати кольоровими лаком (гель-лаком) тільки кінчик нігтя. Це завжди актуально і вкрай незвично.

Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи

Френч відмінно гармонує з іншими схемами фарбування нігтів. Наприклад, можна доповнити його манікюром омбре на вибіркових пластинах, урізноманітнити малюнками на нігтях, поєднувати з місячним або будь-яким іншим класичним манікюром.

Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи

Французький манікюр або френч. Идеия на всі часи

Не бійтеся повертатися до класичним ідеям і додавати в них яскраві риси. Доглядайте за нігтями і завжди будьте прекрасні!