Ікона стилю Кейт Міддлтон — завжди дотримується ряду традицій у своєму зовнішньому вигляді. Це стосується і манікюру, який вибирає герцогиня Кембриджська. Ви не знайдете жодного фото в мережі, де леді була б зображена з яскравим відтінком лаку або з надмірно довгими нігтями. Все тому, що манікюр, як і будь-яка деталь королівського образу, потрапляє під суворий регламент, та й сама Кейт віддає перевагу зручність пафосним експериментів з дизайном нігтів. Давайте уважно розглянемо, який же манікюр робить Кейт Міддлтон.

Суворе дотримання етикету

Всі знають про манірності і прихильності традиціям, які властивим британцям, а тим більше, представникам монаршої династії. І якщо в одязі дружина принца Вільяма нерідко відступає від прийнятих норм і вибирає стиль, а не правила, то з манікюром все інакше. Вона віддає перевагу пастельному або прозорого покриття. Це не впадає в очі і підходить під будь-який наряд. До речі, королева Єлизавета ось вже багато років не змінює лаку Essie відтінку Ballet Slippers (пуанти балерини).

Регламентується не тільки колір, але і довжина нігтів. Кейт Міддлтон воліє форму «м’який квадрат» і завжди зберігає допустиму довжину 1-2 мм. Під строгою забороною у монарших осіб знаходяться нарощування нігтів і дуже довгі натуральні нігті.

Манікюр Кейт Міддлтон: вибір на користь зручності

Нігті герцогині завжди виглядають доглянутими, однак найчастіше замість пастельного або прозорого лаку на них… нічого немає! Все, тому що Кейт дуже часто взаємодіє з дітьми, грає з ними, часто займається спортивною активністю, а також любить проводити час в оранжереї і доглядати за рослинами. Іноді можна навіть помітити дрібні порізи або пластир на руці монаршої особи.

Виходячи з практичних міркувань Кейт відмовляється від декоративного манікюру і вибирає гігієнічний. Це цілком логічно: рідкісне покриття витримає «випробування» начебто догляду за садом, тому замість часті корекцій, леді Кетрін воліє просто утриматися від декорування нігтів.

Як зробити манікюр а-ля Кейт Міддлтон?

Отже, якщо хочете, щоб ваші нігті були настільки ж прекрасні, як у представників правлячої династії, то запам’ятайте такі правила:

  • завжди тримайте пластини оптимальної довжини (1-2 мм) і природної форми;
  • пам’ятайте про чистоту і загальної доглянутості;
  • зміцнюйте нігті, щоб вони не сіклися і не втрачали форму;
  • вибирайте природні, пастельні або прозорі покриття;
  • відмовтеся від вигадливих варіантів дизайну і «художніх» нагромаджень з елементів декору.

  

Як бачите, в королівському манікюрі немає нічого складного! Найголовніше — дотримуватися природності і скромною універсальності.