Красиві нігті: Омбре.

Зміст

 • 1 Красиві нігті
  • 1.1 Красиві нігті з дизайном Омбре
   • 1.1.1 Зразки робіт професіоналів в дизайні Омбре
   • 1.1.2 Гарний дизайн нігтів Омбре зі стразами
   • 1.1.3 Нігті Омбре з малюнками
   • 1.1.4 Нігті Омбре з геометричними візерунками
   • 1.1.5 Шикарний дизайн нігтів Омбре гель-лаками

Красиві нігті

Красиві нігті в наш час для кожної дівчини не розкіш, а необхідний елемент краси. Про нігтях можна розповідати дуже багато. На нашому сайті ви можете знайти велику кількість варіантів дизайну нігтів, статей про догляд за нігтями і шкірою рук.

Сьогодні ми починаємо серію оглядів різних варіантів дизайну для краси ваших нігтів. У нашій першій збірці ми підготували для вас фотографії нігтів з одним з найпопулярніших видів дизайну Омбре і Градієнт.

Красиві нігті з дизайном Омбре

Стиль фарбування Омбре застосовується як в перукарському мистецтві так і в нігтьовому дизайні. Деякі подібності дійсно є. Як в першому так і в другому випадку кінцевим результатом є те, що на виході ви отримаєте плавний перехід кольорів. В нігтьовому дизайні використовуються до чотирьох видів лаку, відтінки мають плавний перехід від темного до світлого і навпаки. Навчитися такому нанесення покриття досить просто. Починати слід з двох кольорів, а в подальшому, з досвідом,їх кількість можна збільшувати.

Зразки робіт професіоналів в дизайні Омбре

Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.

Гарний дизайн нігтів Омбре зі стразами

Зробивши гарний дизайн в стилі Омбре, доповніть його каменями або стразами. Тоді ваші нігті засяють по-новому.

Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре.

Красиві нігті: Омбре.

 

Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.

Нігті Омбре з малюнками

Якщо вам не достатньо одного тільки ефекту омбре, то малюнок на нігтях відмінно доповнить такий дизайн. При нанесенні малюнка головне не перестаратися, щоб не закрити найголовніше.

Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.

Нігті Омбре з геометричними візерунками

Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.Красиві нігті: Омбре.

Шикарний дизайн нігтів Омбре гель-лаками

нігті з дизайном омбре і покриті гель-лаками будуть відмінно виглядати на ваших ручках. Дизайн омбре чудово буде поєднуватися з блиском гель лаку.

Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре. Красиві нігті: Омбре.

 

Завантаження…