Ламінування нігтів: що це таке?

Ламінування нігтів: що це таке?Красиві нігті, в гонитві за ними жінки давно вийшли за рамки звичайного фарбування декоративним лаком. Ті, хто в мить бажає отримати довгі пластини вдаються до моделювання. Жінки віддають перевагу природність всілякими способами їх пестять і плекають.

Для покриття все частіше використовуються сучасні гель-лаки. Всім модницям знайомі ламкість, нерівномірність забарвлення, патьоки, сухість та інші супутні манікюрні проблеми. Про все це дозволяє забути прорив в індустрії манікюру – ламінування нігтів. Що це таке? Як проходить процедура? Особливості застосування та нюанси корекції.

Технологія краси і міцності

Ламінування нігтів: що це таке?Зміцнюючий гель під назвою Boost Gel призначений для інноваційної новомодної процедури ламінування, яка дозволяє вирівняти, захистити і прискорити регенерацію пластин.

Створюване гнучке і тонке покриття покращує нігті, значно підвищуючи їх міцність, запобігає від впливу несприятливих факторів. Розшаровані поверхні стають здоровішими.

Відростаючий манікюр після Буст Гелю залишається охайним, а кордон з блискучим покриттям легко ховається допомогою запечатування.

Ламінування по технології Буст Гель – це прозоре незмивну покриття, яке не відчувається на нігтях. Гнучкий гель діє на поверхні, не проникаючи всередину. Підходить для всіх типів, тобто універсальний.

Переваги процедури

Ламінування нігтів: що це таке?Послуга з ламінування нігтів стає все більш затребуваною. Всі останні роки більшість представниць прекрасної статі регулярно піддавали свої пластини нарощування і численним покриттям, що неминуче позначилося на їхньому стані. Це догляд, що включає:

 • Стимуляцію росту і захист поверхонь;
 • Відновлення після моделювання гелем або акрилом, гель-лаків і лакових покриттів;
 • Усунення ламкість, розшарування, сухості;
 • Поліпшення твердості і міцності;
 • Вирівнювання пластин;
 • Запечатування;
 • Базовий шар в манікюрі.

Завдяки ламінування ваші нігті стають доглянутими і привабливими. Доведено, що після процедури покриття тримаються набагато тривалішою, а наносяться рівномірно, без патьоків і залисин. Ідеально рівна поверхня буде радувати вас 2-3 тижні, після закінчення яких потрібно провести корекцію.

Етапи процесу – покрокова інструкція та відео

Ламінування нігтів, як правило, займає близько півгодини. Весь процес поетапно виглядає наступним чином:

 • Очищення і знежирення натуральних нігтів. Для цього підходить засіб із серії LCN Boost Nail Cleaner.
 • Буст Гель наносять тонким шаром. Робота ведеться з кожним пальцем окремо. Полімеризація в УФ лампі вимагає 2 хвилин, LED – 1 хвилину.
 • Після висихання крок повторюється, другий шар гелю покриває пластину і сушиться те ж кількість часу.
 • Протирання безворсовою тканиною.
 • Далі наноситься за бажанням кольорове лакове або гель-лакове покриття.
 • Ніготь полірується до блиску за допомогою Shine Boost Finish.
 • Дивіться також відео з ламінування нігтів:

  Зняття та корекція

  Ламінування нігтів: що це таке?Ламінування за допомогою Boost Gel не потребує зняття. Цей гель стійкий до ацетону і тримається навіть після видалення гель-лаку замочуванням, як і раніше, захищаючи від шкідливих речовин. Проте якщо є необхідність у його зняття, то пластину акуратно підпилюють.

  Корекція здійснюється двома способами:

  • Очищення бафом і знежирення, після чого накладається додатковий шар Буст Гелю по всій поверхні.
  • Запечатуванням, коли на відрослий ділянку доповідається складу, а межа між зоною стирається полировщиком.

  Другий метод кращий для тих, хто виконує ламінування з метою зміцнення та відновлення після тривалого періоду носіння штучних нігтів або частого звернення до гель-лаку.

  У разі, якщо після ламінування у вас утворюються відколи, значить майстром допущена помилка і накладається шар вийшов надмірно товстим. Буст Гель сам по собі виступає в ролі бази, тому додаткового застосування топа не потрібно. Це якісна основа для будь-якого кольорового покриття та дизайну.

  Ламінування – прекрасна можливість поліпшення стану нігтьових поверхонь. Процедура не займає багато часу, вимагає невеликих витрат, а одержуваний результат радує протягом півмісяця. Кожна, хто стикалася з жахливим виглядом після тривалого моделювання, пам’ятає, як довго і копітко потрібно відновлювати їх здоров’я. Весь догляд тепер доступний в одній процедурі. Навіть тим, хто не вдавався до нарощування, буде корисно ламінування в якості профілактичного заходу. Рівні, гладкі, блискучі – такими стануть ваші нігті, хіба не про це ви мріяли? Спробуйте самі і переконайтеся, що Буст Гель – технологія краси і міцності.