Манікюр антифренч: фото оригінальних ідей

Манікюр антифренч: фото оригінальних ідейВи вже чули про те, що класичний французький стиль покриття нігтьових пластин все менш актуальне? Крім витіснив його з модних підмостків місячного дизайну, на нейл-п’єдестал піднявся свіжий тренд – манікюр антифренч.

У чому ключова відмінність від традиційного виконання? Як правильно прикрасити нігті в домашніх умовах? Що необхідно для процедури?

Зворотний ефект

Французький манікюр по праву самий улюблений. Але його понад поширеність зіграла з ним злий жарт. По правді кажучи, він вже настільки набрид, що модниці все частіше роблять вибір на користь інших, більш оригінальних дизайнів. Кілька сезонів тому світ підкорив місячний нейл-арт, є по суті варіацією класичного френча. Пік його популярності залишився в минулому, а ось новачок, щодня завойовує серця експертів, знаменитостей та дівчат у всіх регіонах нашої країни і не тільки – манікюр антифренч або як його ще називають – зворотний френч.

Всупереч розхожій думці, що це щось нове, як це буває, на ділі – це добре забуте старе. Антифренч зародився майже півстоліття тому в 70-х роках ХХ століття. Придясь за смаком жіночому населенню, він деякий час був культовим, а після канув в лету, щоб в 2016 повернутися з новим витком. Далі ви прочитаєте, як зробити антифренч в домашніх умовах і ознайомитеся з фото-підбіркою виграшних поєднань.

Оновлена класика

Як же виглядає антифренч? Це двоколірний дизайн. Виконати його можна декоративними покриттями або гель-лаками. Перший колір цілком покриває пластину, другий наноситься біля основи і трохи заходить на бічні сторони. Складається відчуття, що посмішка традиційного френча просто перекинулася – саме ця схожість лягло в основу назви стилю.

На довгих нігтях такий манікюр виглядає оригінально і доречно, однак якщо відтінки лаків підібрані гармонійно, то навіть середні і короткі пластини будуть привертати увагу і виглядати презентабельно. Форма нігтів може бути найрізноманітнішою, головне правило – оброблена кутикула.

Манікюр антифренч: фото оригінальних ідейМанікюр антифренч: фото оригінальних ідей

Ефектні тони

Існує негласний принцип, насправді багаторазово порушується: більш світлий відтінок розташовується біля нігтьового ложа, а центральна частина забарвлюється в колір потаємні. Крім декоративних покриттів, в ролі обрамлення нерідко виступає перекладна фольга золотого і срібного відливу.

Гармонійні поєднання:

 • Контраст білого з чорним;
 • Чорний і бірюзовий;
 • Білий і червоний/бордо;
 • Білий з кораловим;
 • Фіолетовий і м’ятний;
 • Металік і шоколад;
 • Золото і червоний.

Манікюр антифренч: фото оригінальних ідейМанікюр антифренч: фото оригінальних ідейМанікюр антифренч: фото оригінальних ідейМанікюр антифренч: фото оригінальних ідей

Покрокова технологія

Процес можна розділити на чотири етапи:

 • Нанесення бази. Цей шар призначений підготувати пластину до фарбування кольором. Склад заповнює нерівності, створюючи рівну поверхню. Також основа – захисне покриття, убезпечує від пігментного впливу.
 • Кольоровий шар. Першим з лаків забарвлюється нігтьова пластина. Для насиченості маніпуляцію повторюють двічі.
 • Від руки або скориставшись трафаретом, малюється другий кольоровий шар.
 • Закріплюється результат безбарвним покриттям.
 • У разі, коли у процедурі бере участь шелак, в домашніх умовах потрібно запастися парою гель-лаків і лампою для полімеризації. Кожен з шарів, починаючи з базового і закінчуючи фінішем, просушується під її променями. Наступний колір наноситься виключно після ретельної просушки попереднього. Якщо використовувалася наклейка, то відривати її слід акуратно, щоб не залишити змащених слідів.

  Вдалі варіанти

  Самий затребуваний і часто виконуваний – стандартний антифренч, який роблять за вищеописаною схемою. Тут найважливіше завдання – попередня обробка, від якої буде залежати успішність отриманого манікюру. В обов’язковому порядку забирається омертвевшая шкірка – кутикула, переважно європейським або апаратним способом.

  Ефектно виглядають контрастні поєднання. Біло-чорна гама актуальна для офісних буднів, а червоний тон особливо доречний на урочистостях і святах. Мікс синього і білого вдалий в зимову пору, а яскраві кольори – доля весни і літа.

  Манікюр антифренч: фото оригінальних ідейМанікюр антифренч: фото оригінальних ідейМанікюр антифренч: фото оригінальних ідейМанікюр антифренч: фото оригінальних ідей

  Золота і срібна фольга відмінно підкреслюють вишуканість манікюру. Також цієї мети служать лаки з блискітками і блискітками. Декоративна атрибутика цікаво доповнює зворотний френч: з страз, бульонок, бісеру викладають візерунки і фігури.

  Манікюр антифренч: фото оригінальних ідей

  Всі пальці можуть бути виконані єдиним дизайном, а на одному-двох може бути зроблений акцент. Популярний варіант, коли класичний французький манікюр покриває 6 пальців рук, а середні і безіменні нігті виконані в стилістиці антифренча. Або навпаки, зворотний френч присутня на одному-двох пальцях, а інші, наприклад, однотонно пофарбовані.

  Манікюр антифренч: фото оригінальних ідей

  У процесі добре зарекомендували себе не тільки глянсове покриття, але і представники матовою текстури. Якщо поверхню прикрасити матовим шаром, а глянцем того ж кольору зробити перевернуту посмішку, нейл-арт буде непомітним при цьому неординарним.

  Креативна ідея – це використання в якості основного тріскається лаку – кракелюра. Нюанс полягає в здатності контролювати область потріскування і умінні покрити ложі і сторони так, щоб покриття лягло рівно, а не горбами, накладаючися на потріскані частинки.

  Манікюр антифренч: фото оригінальних ідей

  Антифренч – забутий дизайн, який знайшов нове життя в 2016 році. Багато в чому він нагадує стиль «рамочку», за тим лише винятком, що лінії, які оточують ложі і валики, м’які і плавні, а смуга-верхня межа просто відсутня.

  Зворотний френч – це переосмислена класика, яка вийшла за звичні канони. Нейл-арт може бути лаконічним або помітним, соковитим і контрастним або ніжним і романтичним. Очевидний плюс, що довжина і форма нігтів не мають рівним рахунком ніякого значення, вся ставка робиться на вигідне поєднання лаків. Спробуйте в домашніх умовах поекспериментувати з текстурами і ефектами покриттів, продемонструвавши свої смак і жіночність.