Манікюр «Доміно» + фото |

Фантазія манікюрних майстрів не знає кордонів, тому вони з легкої руки і впевненого помаху пензликом переносять улюблених хобі на нігті. Як ви ставитеся до захоплюючій грі в доміно? Якщо позитивно, тоді образ чорно-білих відтінків можна перенести на ваш манікюр. Манікюр «Доміно» + фото | Манікюр «Доміно» + фото | Манікюр «Доміно» + фото | Манікюр «Доміно» + фото | Манікюр «Доміно» + фото | Манікюр «Доміно» + фото |

Манікюр в стилі «Доміно» однаково ефектно виходить як на нігтях довгої форми, так і на короткій. Головне, правильно розподілити доминошные кісточки і гармонійно розставити білі точки на чорному тлі.

До речі, якщо вам з якихось міркувань не подобається білий тон, зробіть інвертований варіант – бежевий фон (тілесний) і чорні крапки. Такий манікюр виглядає цілком цікаво і по-новому.

Покрокове виконання незвичайного дизайну нігтів допоможе вам створити манікюр в ігровому стилі, не виходячи з дому.

Матеріали та пристосування для відтворення манікюру:

– лакова основа з глянцевим покриттям;

– лак бежевого або тілесного відтінку;

– лак чорного кольору;

– тонка пензлик для малювання або дотс.

Кроки створення манікюру «Доміно».

Крок 1.

На початку створення будь-якого манікюрного дизайну, нігті слід відповідним чином підготувати і обробити. В якості підготовки, зробіть обрізний манікюр і нанесіть на його поверхню поживно засіб під лак. Фарбування живильної базою слід розподіляти в два шари.

Крок 2.

Покривайте нігтьову пластину обраним білим, тілесним або бежевим лаком.

Крок 3.

Тонкий пензлик умочіть в чорний лак і акуратно проведіть вертикальну лінію посередині нігтьової пластини. В результаті розмітки повинно вийти дві однакові половинки.

Крок 4.

За допомогою дотса (шпильки або дроту) і чорного лаку на кожну половинку нанесіть однакові точки в будь-якій кількості. На своїх нігтях ви можете створити стандартний малюнок з чітким розподілом точок на кожній стороні окремо.

Щоб дизайн нігтів вийшов більш цікавим, нанесіть малюнок в хаотичному порядку. Дотс також можна замінити на тонкий пензлик, зрізану навскіс.

Крок 5.

Почекайте, поки висохне вашу творчість, і для більш красивого блиску, покрийте нігті глянсовим лаком.

Важлива інформація для нанесення простого малюнка

Слід завжди почекати, коли перший шар покриття висохне, тоді тільки можна приступати до подальшого створення малюнків на нігтьових пластинах. Для цього фарби, лаки розводять до потрібної консистенції, і обережно вмочаючи пензлик, наносять візерунки на нігті.

Якщо ви помилилися, то намальований елемент можна швидко змити звичайною водою, не торкаючись до базовій основі. Після того, як візерунки будуть намальовані на нігтьовій пластині, слід покрити нігті безбарвним лаком-закріплювачем і залишити до повного висихання.

Перед нанесенням будь-яких малюнків, слід обробити шкіру навколо нігтьової пластини захисним кремом. У цьому випадку, якщо ви потрапите фарбою або лаком на пальці, крем допоможе легко прибрати всі погрішності. При цьому потрібно стежити за тим, щоб захисний склад не потрапив на сам ніготь, інакше лак і покриття не буде довго триматися.

Манікюр «Доміно» оригінально виглядає на нігтях середньої довжини, і підходить під грайливий і сміливий образ. І якщо ви не боїтеся тимчасових перевтілень, такий манікюр підійде саме вам.

 

Завантаження…