Покриття шелак (Shellac) стало революційним винаходом, яке перевернуло світ моди. У 2010 році компанія DCN запропонувала щось нове: комбінацію гелю і лаку на основі натуральної смоли. Покриття дуже просто наноситься, не утворює сколів і не тьмяніє цілих три тижні — це те, чого модниці всього світу чекали так багато років. Манікюр шелак в мить став дуже популярний, і дівчата вирушили в салони, щоб прикрасити нігтики незвичайним, інноваційним засобом.

Сьогодні ми пропонуємо вам добірку ідей з використанням засоби для манікюру Shellac. Створити гарний дизайн ви можете вдома, самостійно (знадобиться УФ-лампа) або звернутися в салон, до майстра, який підбере відповідний візерунок та втілить ваші уявлення про ідеальних нігтях.

Манікюр Shellac: ідеї на фото

Компанія DCN щорічно випускає нові колекції засоби, які доповнюють класичну лінійку відтінків. Серед них є і мерехтливі, і перламутрові і «чисті» кольори. Тобто, будь-яка дівчина знайде відповідний тон, щоб зробити манікюр шелак.

Стійкість — одна з найважливіших переваг покриття. Воно не злізе від контакту з водою, не потьмяніє і не буде давати тріщин. При правильному нанесенні, звичайно ж.

З допомогою покриття Shellac можна створювати класичний або фантазійний манікюр. Візерунки, декор, шіммери урізноманітнюють дизайн нігтів.

Модний манікюр

Модний манікюр шелак — це важлива частина вашого іміджу. Зробіть нігті доглянутими і охайними, тоді на вас звернуть увагу,і вам не доведеться сором’язливо ховати руки. Гель-лак від DCN завжди виглядає елегантно, «дорого» і актуально.

Ми рекомендуємо звертатися в спеціалізовані салони, де використовуються фірмові засоби і якісне обладнання. Це допоможе уникнути неприємні наслідків і позбавить вас від необхідності переплачувати за корекцію в іншого майстра.

Отже, подивіться на підбірку ідей манікюру та виберете відповідну для себе!

Отже, манікюр шелак — це модно, практично, сучасно і яскраво. Різноманітність відтінків і фактур робить його універсальним покриттям, яке підходить всім, а натуральний, повністю безпечний склад дозволяє використовувати покриття навіть самим чутливим дамам.

Ми рекомендуємо вам спробувати манікюр шелак, якщо ви ще не оцінили це диво нейл-сервісу.