Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайну

Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуФрукти і манікюр, здавалося, що може бути між ними спільного? Останні тенденції в світі моди стверджують, що дуже багато. Стильні дизайни нігтів з зображенням соковитих плодів – тренд аж ніяк не виключно літньої пори.

Коли вам хочеться привнести у своє життя барви і настрій, манікюр з фруктами доведеться як ніколи до речі. Можна заощадити на відвідуванні салону і відтворити грайливий нейл-арт власними силами? Які з покриттів краще? Все про особливості заводного дизайну, а також покрокова техніка для любительок ківі, яблука, полуничок.

Що потрібно для фруктового нейл-арту?

Задумавши зробити свіжий дизайн, потрібно озброїтися поруч атрибутів та інструментів. Абсолютно точно в процесі, створюючи манікюр з фруктами, не обійтися без:

 • Вирівнювальної основи.
 • Кольорових покриттів, переважно червоних, рожевих, жовтих, помаранчевих і зелених тонів. Природно, палітра буде залежати від ідеї, яку ви переслідуєте. Затребувані також білий, чорний і коричневі лаки.
 • Прозорого фіксатора манікюру.
 • Тонкої кисті.
 • Апельсинової палички.
 • Дотса.
 • Зубочистки.
 • Фімо.

Попередньо нігті повинні бути приведені в порядок, тобто обрізана кутикула, стерто попередній нейл-арт, відшліфована поверхня, подравнена довжина і задана форма.

Нижче пропонуємо вам оригінальні фото яскравого манікюру з фруктовим принтом.

Зелена м’якоть ківі

Для дизайну нігтів, що нагадує ківі в розрізі, вам знадобляться зелений, чорний і білий лаки.

Покрийте пластини основою і пофарбуйте в зелений колір. Після висихання в центрі зробіть білий овал з декількома близько розташованих один до одного променями. Скориставшись дотсом, між ними розставте чорні кружки, що імітують насіння. Зверху нанесіть прозорий закріплює шар.

Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайну

Кавуновий антифренч

Фруктовий дизайн не обов’язково цілком лягає на нігті. Наприклад, скибочки кавуна можуть бути представлені таким стилем, як антифренч. На відміну від класики, посмішка розташовується біля нігтьового ложа, трохи заходячи на бічні валики.

Спершу використовуйте базу. Далі буде шар з червоно-рожевого лаку. Переконавшись, що шар висох, наклейте трафарет і добре притисніть. Зафарбуйте зону в білий колір. Дочекайтеся висихання і повторіть маніпуляцію з наклейкою, розташувавши її ще ближче до підстави. Ця ділянка заповніть зеленим лаком. Для глянсового блиску нанесіть прозорий закріплювач.

Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайну

Яблучна полянка

Для яблучного манікюру підготуйте фоновий колір, як правило, роблять вибір на користь бежевого або білого, а також темно-зелений, коричневий, червоний або рожевий, світло-зелений.

Вирівнявши поверхню базовим засобом, нанесіть кілька шарів лаку, який послужить фоном. Яблучка будуть розташовуватися біля кінчика нігтів, свого роду це варіація френча. Особливо ефектними будуть виглядати фрукти на довгих і середніх пластинах. Близько половини або дві третіх площі зафарбуйте яблучним кольором. Це може бути світло-зелений, рожевий, червоний або жовтий. Не бійтеся чергувати нігтики, прикрашаючи кожен з них власним відтінком або виділивши таким способом єдиний пальчик. Намагайтеся надати верхівці яблучок природну форму. Коричневим лаком намалюйте, згідно наприклад, гілочку, а темно-зелений листочок. Не забувайте про білому блик – родзинці нейл-арту. Фінальний штрих – використання закріплювача.

Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайну

Полуничний стиль

Не менш привабливий дизайн з полуничним принтом. Нанесіть базовий шар, після висихання якого фарбуйте нігті в рожевий або червоний колір. Зеленим лаком зобразіть капелюшок ягоди. Дотсом намалюйте крапочки з коричневого або чорного покриття. Залишилася справа за блискучим фіксуючим засобом.

Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайну

Неповторне асорті

Якщо ніяк не можете вирішити, який же з фруктів більше припадає до душі, не страждайте від муками вибору, а створити смачне асорті на нігтях. Нехай кожен пальчик буде виконаний в особливій індивідуальній манері. Фрукти можуть бути намальовані в розрізі або нагадувати цілий плід. Не бійтеся комбінувати кольори і форми. Експериментуйте і насолоджуйтеся приємним дизайном.

Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайну

Фімо-помічники

Якщо у вас відсутні художні задатки або просто у вас не вистачає досвіду в питанні малювання від руки на нігтях – ваш вірний помічник це фімо. Напевно, ви не раз бачили дивно рівні і яскраві зображення на пластинах, дивуючись, наклейка це чи настільки вишукана розпис майстра. Секрет акуратності і точності картинки – фімо.

Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайну

Фімо – це циліндричні палички, виготовлені з полімерної глини. За допомогою леза нарізаються максимально тонкі пласти, таким чином, з одного ролу можна отримати до 200 висококласних фрагментів. Найпопулярніші фімо-колекції – це фруктові та ягідні. Кожна трубочка за формою повторює силует плода і колір: апельсини, виноград, ківі, малина, полуниця, ожина і багато іншого.

Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайну

Як зробити фруктовий фімо-манікюр гель-лаком

 • Нанесіть тонкий гелевий шар.
 • Прикладіть елемент.
 • Закріпіть щільним шаром гелю, щоб зрівняти поверхню.
 • Якщо десь зображення трохи випирає, підпиляєте.
 • Покрийте фінішем.

При бажанні, між гелевих шарів можна додати глітер або блискітки. Завдяки такій техніці вдається домогтися глибинного 3D-ефекту. Фімо – популярний інструмент в акваріумному об’ємному дизайні. Складається відчуття, ніби фрукти знаходяться десь всередині пластини. Їх обриси залишаються чіткими, яскраві кольори. Елементи можуть покривати ніготь повністю знаходитись у центрі або збоку, можна навіть створити подобу французького манікюру, розташувавши їх у вільного краю пластини.

Ідеї річного манікюру з фруктами

Манікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайнуМанікюр з фруктами: фото соковитого дизайну

Як ви могли переконатися, для виконання фруктового дизайну не потрібні особливі художні здібності і досвід. Навіть новачок, озброївшись дотсом або фімо, парою-трійкою лаків, основою, топом, і заручившись фантазією в домашніх умовах зуміє перенести на пластини ягоди і фрукти. Такі нігтики без сумніву стануть об’єктом підвищеної уваги, викликаючи посмішку і заряджає гарним настроєм.