Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Манікюр з квітами – це той вид дизайну, який хоча б раз випробувала на собі кожна дівчина і жінка. Квітковий візерунок красивий і дозволяє вибирати різні відтінки для створення малюнка. Даний манікюр ще можна віднести до весняного манікюру, коли сонце вже пригріває, і хочеться швидше побачити перші весняні квіти.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Для яких випадків підходять квіткові візерунки

Навряд чи знайдеться місце або подія, для якого манікюр з квітами був би недоречний. Головне, правильно підібрати тони покриття і характер візерунка.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Наприклад, для роботи або навчання більше підійдуть нейтральні відтінки (nude, пастельні тони приглушені глибокі кольори, ахроматична гамма) і не надто складні візерунки.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Звичайно ж, при бажанні бізнес-леді можуть вибрати в якості повсякденного дизайну китайську розпис, але перевантажувати нігті великою кількістю деталей не варто: помірність – найкращий союзник стилю.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

У період свят та для особливих випадків манікюр з квітами підійде як не можна краще. Весілля, випускний, корпоратив з нагоди державного свята, романтична поїздка – квіти будуть ідеальний рішенням для прикраси нігтів.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Види дизайну нігтів з квітами

Покрити нігті квітковими візерунками можна в різних техніках та за допомогою різних методів декору.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

На тривалий період – манікюр шелак з квітами. Красиво, актуально і корисно. Покриття шелак прекрасно збереже нігті від зовнішніх факторів і буде радувати господиню манікюру кожен день своїм свіжим виглядом.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Стемпинг з квітами підходить, якщо потрібні схематичні зображення і нескладні малюнки. Покриття може бути звичайним лаковим, а може бути стійким, гель-лаковим.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Китайський манікюр – це чудовий варіант для особливого випадку. Основним мотивом китайської розпису як раз є квіткові та рослинні мотиви: троянди, лотоси, сакура. Виглядає цей вид дизайну дуже вишукано витончено. Більше підходить художній розпис для довгих і середньої довжини нігтів.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Чорний манікюр з квітами – яскраве рішення, яке підійде і для серйозного вечірнього образу дорослої дами і для будь-якого з динамічних молодіжних стилів.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Наклейки – це простий спосіб створити складні квіткові візерунки на нігтях.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Перевідні малюнки досить прості у використанні і можуть бути використані як самостійно, так і для манікюру шелак в салоні. Перевага наклейок в тому, що візерунок може бути і схематичним, і складним, а зображення будуть однаковими на всіх нігтях.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Ажурні квіти в монохромній гамі – цікавий вид декору, який підійде для повсякденного манікюру. За основу береться один тон, а візерунки наносяться відтінком тієї ж гами, але трохи світліше або темніше (або з домішка сусіднього тону, наприклад, візерунки кольору морської хвилі на блакитній основі).

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Червоний манікюр з квітами додасть яскравість всьому образу.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Щоб манікюр виглядав «зухвало» і доповнював фатальний образ, квіти повинні бути чорними (можливий ажурний квітковий візерунок), а для яскравого денного варіанту підійде наступне рішення: нігті без візерунка фарбуються червоним лаком, а інші покриваються білою основою, і на них наносяться червоні квіти.Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Підходить манікюр з квітами на короткі нігті і на довгі.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Для короткої пластини більше підійде дрібний і середній розмір візерунка, а на довгі можна наносити і більш великі квіти.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Нігті з квітами з ліпнини – дуже популярний варіант весільного декору. Манікюр в пастельних тонах з об’ємними квітковими візерунками став класичним і дуже полюбився нареченим. Вигідно буде виглядати подібне рішення і на іншому важливому подію: випускному (шкільному або університетському), корпоратив, ювілеї та інших святах.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Манікюр може складатися з кольором одного виду або різних квіткових мотивів. Троянди, польові квіти, лілії чудово виглядають як окремо, так і в «букетах».

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Цікавий варіант молодіжного або відпускного манікюру: основне покриття складається з декількох відтінків (будь-яке поєднання тонів і способів нанесення: омбре, іспанська манікюр, деграде з 3-4 тонів), а квітковий візерунок виконується в ахроматичною гамі (чорний або білий колір).

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Манікюр з квітами в техніці хохлома або гжель сподобається ценительницам традиційних мотивів і прихильницям незвичайних рішень.

Манікюр з квітами. Фото манікюру.

Такий дизайн підійде для відпустки і свята, а також для повсякденного носіння (особливо манікюр «під гжель»).

Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру. Манікюр з квітами. Фото манікюру.