Матовий манікюр – краса і розкіш оксамитового покриття

Розкішний глянсовий блиск прекрасний, але іноді хочеться чогось іншого… м’якого, ніжного і м’якого. Саме таким постає перед модницями матовий манікюр. Будь-який відтінок у такому виконанні набуває особливого, ніжний вигляд. Ідея «оксамитового» (так його іноді називають) манікюру особливо актуальна в холоди, коли хвилясті тканини замінюються м’якими, вовняними текстурами і загальний вигляд прагне до тепла і затишку. Так які ж ідеї матового манікюру ми може запропонувати вам?

Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття

Матовий манікюр. Особливості

Чим привабливий матовий манікюр? Він виглядає незвично, а якщо завдано правильно, то навіть «дорого», На ньому утворюється менше сколів і не з’являється подряпин. Зробити покриття «оксамитовим» можна з допомогою спеціального топа, який підходить до лакам і гель-лаків. Інший варіант — використовувати спеціальні засоби з матовим фінішем.

Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття

Єдиний недолік такого дизайну — його недовговічність. З-за контакту з різними жирними середовищами покриття швидко втрачає матовість і набуває «лискучий» блиск. Тому тривала носка «оксамитового» манікюру, на жаль, неможлива.

Але якщо попереду особливий вечір або в найближчу пару днів ви хочете вразити всіх незвичайним манікюром з м’якою хвилястою текстурою, матовий манікюр підходить, як не можна краще!

Фото красивого манікюру

Матовий манікюр яскравих кольорів — це знахідка. На будь-якій вечірці ви зверніть на себе увагу, якщо виберете насичений відтінок матового лаку для нігтів. Завдяки м’якою, бархатистою текстурою він не буде виглядати вульгарно або пішло, а навпаки, стане «родзинкою» образу, і доповнить його своєю яскравістю.

Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття

Чорний матовий манікюр — саме витонченість. Його можна поєднувати з м’якими затишними светрами, елегантними вовняними сукнями (кашемірові, трикотажні речі теж підійдуть до такого манікюру, головне, щоб тканина не мала блиску, і була візуально «м’якої»).

Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття

Білий матовий манікюр — хіт цього року. Модний колір в «оксамитовій» виконанні зробить вас королевою цієї осені і наступаючої зими. Такий манікюр підійде до будь-якого образу, зробить його ошатніше й вишуканіше. Як і у випадку з чорним манікюром, актуальні поєднання з «м’якими», неблестящими тканинами.Прикрасити дизайн можна дрібними прозорими стразами або малюнками.

Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття

Матовий манікюр з малюнками на нігтях — неймовірної модна ідея. Особливо, якщо будуть обрані етнічні або «шпалерні» візерунки (а-ля геральдика). У матовому виконанні вони виглядають зовсім розкішно і доповнять будь-елегантний осінній або зимовий образ.

Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття

Фото матового манікюру

І ще більше фото для вашого натхнення!

Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття Матовий манікюр  краса і розкіш оксамитового покриття

Матовий манікюр — прекрасна альтернатива традиційному глянцю. Спробуйте цю ідею і ви обов’язково закохаєтесь в «оксамитову» текстуру покриття своїх нігтів!