Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця |

 

Коли ми говоримо про манікюр, варто розуміти, що це не тільки нанесення декоративного покриття на нігті. Для красивого манікюру дуже важлива і форма нігтьової пластини. Ви знали, що на одній руці на різних пальцях можуть рости різні за формою нігті? Так, наприклад, на великому і безіменному пальці ніготь квадратної форми, а на інших – овальною. Стежить за своєю зовнішністю дівчини навряд чи сподобається таке розмаїття. Тут і постає питання: яку вибрати форму нігтів? Які форми бувають, як підібрати підходящу, і які нігті сьогодні в моді ми розповімо нижче.

Які форми нігтів бувають

Овальні, квадратні, загострені, з заокругленими кінцями. Список можна продовжувати. Як і у всіх питаннях стилю та моди, тут не існує універсальної відповіді на питання, яка форма нігтів підійде кожній дівчині. Всі ми різні: будова пальців рук і самі руки, стан нігтьової пластини. Різні обставини навколо нас: пора року, спосіб життя. Давайте ознайомимося з можливими варіантами й дамо поради, кому що підходить. Інше справа – за вами. Не бійтеся пробувати.

Квадратна форма

Квадратні нігті добре виглядають на довгих пальцях. Квадратні кінчики як би вкорочують пальці, роблячи їх акуратними і мініатюрними. Техніка надання квадратної форми нігтям не складна. Достатньо лише один раз подивитись навчальне відео.

Квадратна форма ідеально підходить для французького манікюру. Покриті лаком незграбні і гострі кінчики виглядають стильно і строго. Але у таких нігтів є одна незручність. Гострі краї чіпляються за одяг. Тому більшість дівчат вибирають одну із різновид квадратної форми. Наприклад, «м’який квадрат». При такій формі краю нігтьової пластини злегка закруглюються, не доставляючи вам надалі дискомфорт. Або овально-квадратна форма, яка виглядає дуже ніжно і жіночно. Різноманітність квадратних форм ви можете побачити на картинці. Можемо лише сказати, що не треба боятися експериментувати, пилочка для нігтів, як чарівна паличка в ваших руках. Що стосується довжини, то краще не робити квадратні нігті занадто довгими. Ідеальна довжина – 0,5-1см.

Квадратна форма точно не підійде дівчатам з короткими і пухкими пальцями. Якщо ваше нігтьове ложе надмірно широке або вузьке, то вам теж не варто вибирати квадрат, як основну форму.

Овальна форма

Овальна форма нігтів універсальна. Вона підходить, як власницям довгих і тонких пальців, так і тим, у кого пальці короткі і пухкі. Овальна форма краю нігтя повторює овал лінії кутикули. За свою універсальність овальна форма нігтів отримала широке поширення серед дівчат. Вона дуже м’яка, не має кутів. Овальний манікюр підкреслить вашу елегантність і витонченість. Якщо у вас широке або вузьке нігтьове ложе, то овальна форма – це те, на чому варто зупинитися. Якщо говорити про одну з різновиди овальної форми – круглої форми, то такий ефект досягається за рахунок короткої довжини нігтів. Техніка спилювання ж нічим не відрізняється від техніки для овальних нігтів. Приклади овальних форм побачите нижче на фото.

Окремо у статті розглянемо мигдалеподібну форму нігтів. Сміливо можемо назвати цю форму класичної. Прекрасні і елегантні пані по всьому світу віддають перевагу саме такій формі. Можливі деякі труднощі при формуванні мигдалеподібної нігтьової пластини Важливо дотримуватися пропорції і мати достатній досвід у створенні такої форми. Адже однаково обробити 10 нігтів не така вже й проста задача. Мигдалеподібні нігті від овальних відрізняються тим, що вони трохи більше загострені до краю. Щоб ви зрозуміли різницю, ми розмістили фото, де відразу помітні відмінності між овальної та мигдалеподібної пластиною.

Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця |

Тепер ви знаєте основні види овальних нігтів і зможете підібрати для себе підходящий варіант. Але варто ще нагадати правила щодо вибору довжини. Якщо ви володарка широких пальчиків і нігтів, не варто залишати більшу довжину. Так ваші руки будуть виглядати декілька негармонійно. Ваш вибір – це невелика або середня довжина. А ось якщо у вас тонкі пальчики, то обов’язково спробуйте мигдалеподібної формою на великій довжині кінчиків. Будь декор буде виглядати ідеально на таких нігтях.

Екстравагантна і модельна форми

Всі форми, які ми розглянули раніше, ідеально підходять для повсякденного манікюру. Більшість дівчат віддає перевагу тій або іншій, залежно від уподобань. Але в манікюрі, як і в будь-якому іншому виді мистецтва, є далеко не класичні форми. Зробити такий манікюр наважиться далеко не кожна дівчина. Стилети, трубочки-пайп, трикутні піки. Як правило, такі форми створюють під час нарощування і згодом декоровані розписом, стразами ітд. На фото ви побачите основні приклади модельної форми нігтів.

Модельні форми на те і модельні. Вони доречно виглядають лише на фотографіях або на урочистих заходах. У звичайному житті такі нігті викликають лише величезну незручність при виконанні щоденних рутинних завдань і подив оточуючих. Так як екстравагантна форма завжди пов’язана з нарощуванням – створити в домашніх умовах її буде досить складно. Ну і підходять стилети, пайпи, піки тільки власницям тонких довгих пальців. На інших ручках такий манікюр буде виглядати пішло і неохайно.

Зміст

  • 1 Як вибрати підходящу форму нігтів
  • 2 Самостійно створюємо форму нігтів

Як вибрати підходящу форму нігтів

Раніше ми вже писали, що вибір форми нігтьової пластини дуже індивідуальний і залежить від ряду факторів. Але є ряд нескладних правил, які допоможуть вам зупинитися на одному з варіантів.

  • Якщо ви володарка широкого нігтьового ложа, зупиніть свій вибір на овально-квадратної, овальної або мигдалеподібної форми середньої довжини. Така форма візуально витягне ніготь і зробить пальці більш витонченими.
  • Якщо природа обдарувала вас тонкими пальцями з вузькою пластиною, то ваш вибір – квадратна форма нігтів. Так ви збільшите візуально нігтьове ложе і самі пальці. В якості рішення для манікюру радимо вам всі варіації французького манікюру.
  • Якщо ви віддаєте перевагу коротким нігтям, то робіть їх закругленно-овальної форми. Така форма виглядає дуже натурально і природно, що є безсумнівним трендом на протязі вже декількох років. Манікюр на такій формі нігтів виглядає дуже жіночно, акуратно і ніжно.

Самостійно створюємо форму нігтів

Після того, як ви визначилися з формою нігтів, знайшли оптимальний для себе варіант, саме час дізнатися, як створюється обрана вами форма. Саме для цього ми приготували вам спеціальний відео-урок, який наочно продемонструє вам техніку створення овальних, квадратних та інших нігтів. В якості інструментів майстер використовує манікюрні щипчики і пилочки. І завдяки цьому нехитрому інвентарю він отримує п’ять різних найпопулярніших форм. Якщо ви освоїте цей нехитрий урок, то надалі зможете без особливих зусиль експериментувати з різними формами і підібрати свій самий ідеальний варіант. Просто повторіть за майстром найпростіші дії. І обов’язково догляньте вигляді до кінця. Ваша красива і модна форма нігтів буде щодня радувати вас і ваше оточення!

Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця | Весільний манікюр – вибираємо форму нігтів, поради фахівця |

Завантаження…