Види пилочок для нігтів. Як вибрати пилочку для нігтів?

Вибір пилочки – справа суто індивідуальне, і повинне ґрунтуватися на особистому сприйнятті своїх власних нігтів і розуміння, що саме їм потрібно! Але, тим не менш, існують деякі правила вибору пилочок для нігтів. Почнемо з того, що існують різні види пилочок для нігтів – як за формою, так і за матеріалом, з якого були виготовлені. Якщо раніше нам не було надано настільки обширний вибір, то сьогодні можна придбати і сапфірові, і кришталеві, і пісочні, і металеві пилочки. Щоб зорієнтуватися, що саме Вам потрібно, бажано проконсультуватися з досвідченим майстром з манікюру, який дасть пораду і намітить орієнтири, для того, щоб не загубитися в різноманітті видів пилочок для нігтів.

Як вибрати пилочку для нігтів?

Якщо у Вас натуральні нігті, то Вам не знадобиться металева пилка – вона травмує ніготь і змінює його структуру, що призводить до розшарування і навіть відмирання нігтя. Краще всього вибрати кришталеву або пісочну пилку з мелкоабразивными частинками, так як пилки з великим напиленням підходять тільки для грубої обробки, застосовуваної при запилюванні нарощених нігтів.

Види пилочок для нігтів. Як вибрати пилочку для нігтів?

пісочна пилочка

Види пилочок для нігтів. Як вибрати пилочку для нігтів?

кришталева пилочка

Пилка для індивідуального застосування може бути керамічної або сапфіровою, але краще всього вибирати ті, які мають паперову основу – вони не професійні, але досить дбайливо піклуються про красу і здоров’я нігтів.

Види пилочок для нігтів. Як вибрати пилочку для нігтів?

пилка на паперовій основі

Розміри полотен також широко варіюються і зазвичай складають близько двадцяти сантиметрів у довжину і півтора завширшки, найзручніша форма великої пилочки – бумеранг або фігурна, що нагадує два заокруглених по куточках, витягнутих і сполучених між собою трикутника.

Види пилочок для нігтів. Як вибрати пилочку для нігтів?

пилка форми бумеранг

Можна придбати кілька пилок і вдома поекспериментувати з ними – вибрати саме ту, яка зручніше в застосуванні. Слід зазначити, що не всі пилочки на паперовій основі гарні – деякі мають властивість розшаровуватися за місцем склейки в середині. Для того щоб зрозуміти, чи буде пилка радувати Вас довго – трохи зігніть її, якщо вона не пружинить, а легко піддається – краще вибрати іншу! Хороша пилка повинна бути щільною, пружною при згинанні, абразивне напилення має бути щільним, так, щоб окремих крупинок не було помітно, а полотно — рівним, абразив не повинен залишати на нігтях сліди.

Якщо Ви дійсно хочете здійснювати правильний догляд за нігтями, слід пам’ятати – пилка така ж індивідуальна річ, як і зубна щітка, і давати її «покористуватися», навіть виручаючи приятельку зі зламаним нігтем – ні в якому разі не можна. Мікрофлора нігтів так само унікальна, як і мікрофлора Вашої слизової, і попадання на неї чужих бактерій може привести до різних неприємностей, аж до виникнення грибкового захворювання!

Види пилочок для нігтів. Як вибрати пилочку для нігтів?

Якщо Ви вирішили робити все за правилами, подбайте про те, щоб у Вашій косметичці були як мінімум дві пилочки: одна — для запиливания по вільному краю нігтя, а інша – для того, щоб його полірувати. Таку пилку називають баффом і, як правило, вона має форму паралелепіпеда і вкрай дрібне абразивне покриття. Ідеально, коли бафф має кілька покриттів на кожній із сторін, і одна з них — шкіряне, для остаточної ніжною полірування.

Види пилочок для нігтів. Як вибрати пилочку для нігтів?

Баф

Для того, щоб ефект був найбільш вираженим, завершальну полірування за допомогою шкіряного шкурки потрібно робити не по сухій поверхні нігтя, а додавши трохи крему для рук і ефірного масла, краще всього – масла цитрусових, багатого вітаміном С. Після такої обробки нігті блищать як від лакового покриття, всі нерівності акуратно приглажены, що красиво і корисно для нігтя, так як попереджає його розшарування.

Перед тим, як вибрати пилочку для нігтів, обов’язково зробіть манікюр у доброго фахівця, тоді і форму нігтів буде набагато простіше підтримувати, за одне і поцікавитеся, за допомогою чого і як краще доглядати за нігтями, і відразу визначитеся з вибором пилочки і інших інструментів для самостійного догляду.