Всі види манікюру. фото манікюру.

продовження….. перша частина тут

Ідеї манікюру гель лаком

Божевільний манікюр

Незвичайний манікюр

Дизайн нігтів захоплює багатьох дівчат і жінок, але далеко не всі вибирають той вид, який буде відповідати їх віку, виду занять і нагоди. Правильний манікюр повинен підкреслювати стиль, не відволікаючи на себе увагу: таким чином, нігті, вщерть заповнені стразами і блискітками, стануть швидше не «пікантною родзинкою», а предметом насмішок.

 

Манікюр – один з найважливіших атрибутів стилю сучасної жінки. Красиві нігті здатні кардинально змінити уявлення оточуючих, а власне відчуття доглянутих рук додає необхідної впевненості. Але, щоб не опинитися в незручній ситуації, необхідно знати, що дизайн нігтів, як і макіяж, повинен відповідати нагоди, віком і бути виконаний в коректній колірній гамі. Звичайно ж, в першу чергу вибір манікюру безпосередньо залежить від смаку, але враховувати те, наскільки доречним і актуальним буде той чи інший дизайн, все ж варто.

Все про манікюр читати

Види лаків для нігтів

Серед видів дизайну нігтів існують:

 • універсальні, підходять практично для будь-якого випадку;Всі види манікюру. фото манікюру.
 • класичні, доречні для роботи в офісі, навчання, відвідування серйозних і відповідальних заходів;Всі види манікюру. фото манікюру.
 • авангардні, підходящі для молодих дівчат, відвідування вечірок, відпочинку.Всі види манікюру. фото манікюру.

Види манікюру

Французький манікюр або френч.

Один з найбільш популярних видів дизайну нігтів. Такий манікюр доречний для дівчат і жінок будь-якого віку і підходить для різних випадків. Французький манікюр отримав широке поширення і придбав безліч різновидів:

 • кольоровий – замість білого відтінку, для створення смужки по краю нігтя використовуються інші кольориВсі види манікюру. фото манікюру.
 • міленіум – край нігтя прикрашається блискітками різних розмірів;Всі види манікюру. фото манікюру.
 • оригінальний – замість класичної смужки, на краю нігтя може бути будь-яка зображена фігура.Всі види манікюру. фото манікюру.

Практично не існує випадків і варіантів одягу, з якими не поєднувався французький дизайн нігтів. Він доречний і для повсякденних виходів і для світських заходів. Такий дизайн нігтя створює враження доглянутості, виглядає ніжно і «дорого». Крім того, френч можна виконати з використанням відтінків лаку, поєднаних з одним з елементів одягу, аксесуарів, або перекликающегося з макіяжем.

Місячний манікюр

Всі види манікюру. фото манікюру.

Деякі вважають цей вид дизайну нігтів різновидом френча, але насправді він давно вже вважається окремим стилем. Даний манікюр характеризується виділенням на нігтьовій пластині області у лунки нігтя (звідси і пішла назва) контрастною смужкою у формі півмісяця, але також існують види, де замість півмісяця зображується інша фігура.Всі види манікюру. фото манікюру.Місячний манікюр, як і французька, буде доречним в будь-якій ситуації та з будь-якими стилями одягу від класичних, до спортивних. Все залежить від фантазії автора і цілі створення дизайну: для урочистих та неформальних випадків можна використовувати самі яскраві і сміливі відтінки лаку/гелю і елементи декору, Всі види манікюру. фото манікюру.а для щоденної шкарпетки або офіційного заходу підійде нейтральні і класичні поєднання.Всі види манікюру. фото манікюру.

Манікюр омбре

Техніка «омбре» дуже популярна в створенні манікюра. Це один із трендів, які супроводжують кілька останніх сезонів. Створюється такий дизайн нігтя за допомогою двох або більше різних відтінків, нанесених на різні ділянки нігтя (підстава і кінчик) і створення плавного переходу між ними.Всі види манікюру. фото манікюру.

Вибір манікюру«обмбре» виправданий для завершення святкового образу: він виглядає яскраво і допомагає створити колірні акценти. Також, даний дизайн буде відмінно поєднуватися з відпускними нарядами, так як саме у відпустці кожна жінка може дозволити собі найсміливіші поєднання речей, і манікюр, виконаний контрастними відтінками, як не можна краще впишеться в образ. В якості дизайну нігтів на кожен день, обмбре можуть використовувати студентки навчальних закладів, представниці творчих професій, а також ті, чия діяльність не передбачає строгого дрес-коду.Всі види манікюру. фото манікюру.Всі види манікюру. фото манікюру.

 

Градієнтний манікюрВсі види манікюру. фото манікюру.

Градієнтний манікюр по техніці виконання схожий з «омбре», але основною його відмінністю буде плавний перехід відтінків однієї колірної гами. Градієнт може бути завдано уздовж або поперек нігтя. Дизайн, виконаний в нейтральній колірній гамі (бежеві або тілесні відтінки) стане вигідним повсякденним рішенням, яке підходить для роботи і навчання, а також прекрасно поєднується з вечірніми нарядами.Всі види манікюру. фото манікюру.

Градієнт, створений за допомогою сезонних відтінків, стане родзинкою образу. Багато дизайнерів віддають перевагу саме фарб природи, у створенні своїх колекцій. Цього правила дотримуються і провідні лідери нігтьового сервісу, завдяки чому, багато сезонні тренди відображають стан природи. Використовуючи дизайн нігтів «градієнт», можна показати цілу палітру золотої осені, кришталево-синьої зими, ніжно-зеленої весни або малинового літнього цвітіння і залишатися в моді протягом усього року.

Манікюр «бите скло»

Всі види манікюру. фото манікюру.

Дизайн glass nails або «бите скло» — це один з авангардних трендів останніх сезонів. Характерна особливість такого манікюру – хаотично розміщені елементи вільної форми, що зображують шматочки скла.

Цей дизайн чудово підійде для вечірок або великих свят (наприклад, Нового Року). Завдяки переливаються елементів, він виглядає урочисто і яскраво, привертає увагу до себе. Дизайн нігтів «бите скло», виконаний на пластині без кольорового покриття більш універсальний, і підійде до наряду будь-яких відтінків.Всі види манікюру. фото манікюру.

Не варто використовувати цей дизайн для образів, підкреслюють серйозність і відповідальність. Цей варіант підходить тільки для особливих випадків і неформального проведення часу.

Металевий манікюр з фольгою

Всі види манікюру. фото манікюру.

Яскравий і в прямому сенсі блискучий вигляд дизайну. При виконанні даного манікюру, пластина нігтя повністю або частково покривається фольгою, що створює відчуття металу. Як і попередній вид, він стосується швидше декоративним, ніж до повсякденних варіантами. Але може бути цілком доречний, якщо вид діяльності дозволяє носити неформальний стиль одягу.Всі види манікюру. фото манікюру.

Металевий манікюр виглядає футуристчно і незамінний при створенні яскравого святкового образу. Цей дизайн виглядає актуально в будь-який час року, особливо, якщо виконано з використанням фольги традиційних, золотих і срібних відтінків.Всі види манікюру. фото манікюру.

Водний манікюр

Водний манікюр дозволяє без зусиль створити незвичайні узори для дизайну нігтьової пластини. При даному способі легко змішуються різні відтінки кольорів лаку без змазування» кордонів, і зображення виходить чітким.Всі види манікюру. фото манікюру.

Водний дизайн нігтів підходить під будь-які стилі одягу: все залежить від типу малюнка і вибраних для його створення квітів. Такий манікюр може бути використаний жінками різних вікових категорій: відповідно, яскраві і сміливі поєднання «кислотних» відтінків будуть актуальні для більш юних осіб, а візерунки з використання глибоких або стриманих тонів підійдуть зрілим дамам.Всі види манікюру. фото манікюру.

Такий вибір манікюру стане прикрасою для відпускних образів, доповненням вбрання на будь-неформальне подія (пікнік, концерт, вечірка в колі друзів і так далі), а водний дизайн, виконаних з менш помітних відтінків цілком зможе підійти для роботи або навчання (якщо немає строгих рекомендацій по даному пункту в статуті закладу).Всі види манікюру. фото манікюру.

 

Підводячи підсумки даної публікації, скажемо одне: Вибирайте, фантазуйте, моделюйте красу своїх нігтів. Нові ідеї для манікюру ви завжди зможете знайти на сайті www.masters-manikure.ru

 

 

Декілька фото для нових ідей манікюру:

Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру.

Ще оригінальні фото модного манікюру:

 • Кольори манікюру: золотий завжди в моді!
 • Салон краси «Конюшина» Перм
 • Майстерня краси HOLLYWOOD
 • Дизайн нігтів Френч 57 фото
 • Салон краси «Конюшина» міста Пермі

Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру. Всі види манікюру. фото манікюру.