Як користуватися апельсиновою паличкою для манікюру

Як користуватися апельсиновою паличкою для манікюруПроцес створення манікюру припускає наявність безлічі спеціальних інструментів. Сьогодні ми присвятимо статтю такого важливого, але при цьому абсолютно незатейливому, аксесуару, як апельсинова паличка. Вона знаходить застосування в руках професійних майстрів, і у любительок домашніх процедур по догляду за нігтями. Чому застосовується саме апельсинова деревина? Навіщо потрібен дерев’яний стрижень? Як правильно ним користуватися?

Призначення

Манікюр в тому вигляді, яким він є в нашому сучасному уявленні, ввели в моду представники Франції. Їм належить і випуск першого комплекту для манікюру, в складі якого була паличка з апельсинового дерева. Зовні це округлий стрижень, один кінець якого плоский, інший – скошений і загострений. По довжині вони варіюються від 9 до 18 сантиметрів, по товщині від 3 до 5 міліметрів.

Питання, яке, напевно, цікавить багатьох, чому ж застосовується саме деревина апельсина. Вважається, що апельсинове дерево володіє знезаражувальними властивостями, які припадають як не можна до речі в процес обробки нігтьових пластин та області кутикули. Крім того, його деревина не розшаровується. Щільність палички достатня, щоб акуратно зрушити омертвілу шкіру, а властива їй м’якість не травмує поверхню нігтів в процесі їх обробки.

Незважаючи на всю свою простоту, апельсинова паличка має досить широке застосування:

  • Відсуває і прибирає кутикулу при європейському манікюрі;
  • Очищає простір під нігтями;
  • Використовується в якості декорує інструменту.

Як користуватися апельсиновою паличкою для манікюруЯк користуватися апельсиновою паличкою для манікюру

Як саме орудувати нею в тому або іншому випадку? Розповімо по порядку.

Видалення кутикули

За допомогою апельсинової палички в манікюрі, традиційно, позбавляються від кутикули. Кутикула – це шкірка, навколишнє підстава нігтьової пластини. Омертвевшая її частина піддається видаленню, в цілях створення охайного вигляду.

Європейський манікюр передбачає відмову від колючо-ріжучих інструментів (кусачок, щипчики тощо), які беруть участь у обрізний техніці. Європейський догляд передбачає використання размягчающего гелю, що наноситься на кутикулу, яку, в свою чергу, попередньо відсувають саме апельсиновою паличкою.

Після закінчення належного часу, коли засіб впливає на шкірку, знову ж кутикулу дерев’яною паличкою прибирають, без ризику пошкодження шкірних покривів.

Як користуватися апельсиновою паличкою для манікюру

Очищення нігтів

Так як дерев’яна паличка має скошений кінчик, їм зручно видаляти бруд під нігтями. Простір під вільним краєм пластини дуже чутливе та болюче. Ні в якому разі не рекомендується проводити очищення тієї області гострими предметами. Завдяки антисептическому ефекту, яким володіє дерев’яний інструмент, відбувається додаткова захист вразливого місця.

Декорування нігтів

У декорі апельсинова паличка манікюрна – багатофункціональний помічник:

  • Її загострений кінчик нагоді при нанесенні малюнка на поверхню пластини.
  • Паличкою зручно приклеювати стрази, глітер, створювати аплікацію, викладати бульонки, розподіляти блискітки.
  • Для нарощених нігтів паличка необхідна в момент викладання акрилових і биогелевых форм, тіпсів і при знятті розм’якшеного акрилу.

Також при видаленні декоративного покриття, апельсиновою паличкою можна прибрати залишки лаку або гель-лаку.

Як користуватися апельсиновою паличкою для манікюру

Особливості

Дерев’яна паличка – одноразовий інструмент. Після використання її слід викидати без жалю. Вона не підлягає дезінфекції, а повторне застосування загрожує занесенням зарази. Крім того, деревина вбирає вологу і розбухають. Тому купуйте відразу багато, адже навіть протягом однієї процедури їх може знадобитися кілька штук. В середньому вартість набору з 10 шт. не перевищує 100 рублів. Додати паличці більш м’які краю можна за допомогою пилочки з грубої абразивністю. Купівлю робіть у спеціалізованих косметичних відділах або перевірених інтернет-магазинах, щоб бути впевненою в її якості.

У продажу є палички з кольоровим напиленням або гумовими наконечниками. Однак, судячи з відгуків, немає нічого краще найпростішою без всяких хитрувань.

Аналоги

Паличка з деревини апельсина успішно конкурує з такими атрибутами манікюрної справи як пушер (шабер) і лазерна пилка.

Пушер або як його ще називають шабер – двосторонній металевий аксесуар. З одного боку знаходиться подобу лопаточки призначене для відсунення кутикули, на другому так званий сокирка, для очищення нігтьового ложа і валиків. Крім сокири кінець може бути увінчаний кюреткой або списом. Інструмент заточений таким чином, щоб під час манікюру ви не поранилися, однак зі своїми завданнями справляється досить ефективно. Вдосконалені моделі доповнені ножиком-рогаткою.

Як користуватися апельсиновою паличкою для манікюру

На відміну від апельсинової палички інструменти, виготовлені з медичної сталі, без праці піддаються дезінфекції, а значить многоразовы у використанні. В цілому ж, вони на ура справляються з усіма функціями палички з апельсинового дерева. З недоліків пушеров і шаберов – вартість і ризик травмування нігтьової пластини. Цими двома пунктами вони програють дерев’яного стрижня.

Ще однією альтернативою останніх років є лазерна пилочка для кутикули, яка являє собою щось середнє між класичним обрізним та європейським необрізним манікюром. Лазерне безпечне покриття і компактний розмір – безумовні переваги такого методу обробки кутикули. Виробники гарантують довгий термін її служби, аж до десятиліття. За вартістю цей б’юті-гаджет відноситься до розряду доступних, але якісні брендові аксесуари обійдуться значно дорожче.

Апельсинова паличка – аксесуар, без якого неможливо зробити європейський манікюр і декор нігтів. Широкий спектр її застосування і невисока ціна роблять її популярною серед майстрів та дівчат, що віддають перевагу самостійне проведення процедури, і виводять її в лідери серед аналогів. Оцініть її користь, спробувавши створити манікюр за допомогою апельсинової палички. Ви отримаєте не тільки акуратні здорові нігті, але і насолодитеся привабливим цитрусовим ароматом!