Як правильно підпилювати нігті на руках: покрокове керівництво

Як правильно підпилювати нігті на руках: покрокове керівництвоЯк ви собі уявляєте доглянуті руки? Напевно, це і м’яка оксамитова шкіра, єдина довжина пластин, акуратна однакова форма нігтів. В цьому питанні вам не обійтися без кремів, ванночок, ножничек, гелів, щипчики.

Важливий манікюрний інструмент, що допомагає реалізувати задумане – пилка. Дізнайтеся, як правильно підпилювати нігті на руках, які існують різновиди пилок і про яких розповсюджених помилок краще знати заздалегідь, щоб запобігти їх.

Класифікація і підвиди

Професійні пилочки призначаються для роботи зі штучними моделированными нігтями, натуральними пластинами, процедури по запечатування торця і шліфування поверхні. Відповідь на питання, як правильно підпилювати нігті на руках полягає, в тому числі, і у вірності вибору пилки. В косметичних відділах представлений широкий асортимент, що відповідає будь-яким потребам і цінових категорій.

Ключовий критерій – абразивність, яка, в свою чергу, залежить від основи. За матеріалом пилочки поділяються на:

 • паперові;
 • пластикові;
 • металеві;
 • скляні;
 • керамічні;
 • електричні.

Паперові вважаються одноразовими. На базу з картону або паперу наносять гранітне, тефлонове або кварцове покриття. Такі предмети не можна піддавати попередньої дезінфекції перед сеансом догляду. Як правило, такі використовуються в салонах краси або приватними майстрами, а після процедури тут же утилізуються. Для домашнього використання, такі недоцільні. Їх перевага – низька ціна.

Виготовлені зі спіненого пластику, пилочки надають щадне вплив на пластини. Підходять для роботи з натуральними нігтями. До і після закінчення уходових процедури пластикові пилочки промивають під теплою водою і протирають ватним тампоном з попередньо нанесеним на нього антибактеріальним засобом.

Як правильно підпилювати нігті на руках: покрокове керівництво

Найбільш тривалий період експлуатації демонструють пилочки на металевій основі. Їх застосовують для обробки натуральних нігтів, які відрізняються здоров’ям і міцністю. Контакт пошкодженого, ламкого пластин з такими інструментами є неприпустимим, так як це тільки посилить розшарування.

Як правильно підпилювати нігті на руках: покрокове керівництво

Скляні пилочки дбайливо відносяться до натуральних поверхонь і ефективні, навіть якщо ваші нігті тонкі і ламкі. Серед вагомих мінусів даних виробів – крихкість інструменту, недовговічність застосування і висока вартість.

Як правильно підпилювати нігті на руках: покрокове керівництво

Профілактична керамічна пилка потрібна для того, щоб запечатати торець, і запобігти розшаровуванню пластини. Це незамінний атрибут у процесі створення ідеальних нігтів.

За критерієм форми пилочки виділяють прямі, закруглені «банан», ромбічні, квадратні, бруски.

Різновиди пластин

Традиційно виділяють п’ять типів пластин:

 • Овальні.
 • Півовальні.
 • Квадратні.
 • Круглі.
 • Гострі.
 • Для коротких найбільш краща овальна форма, з невеликим округленням у кінчиків. Пластин з широким нігтьовим ложем кращий півовал. Квадратні – універсальні для будь-якої довжини. Круглі – для середніх і довгих. Гострі – екстравагантний варіант для виняткової довжини.

  Покрокова технологія

  Як правильно підпилювати нігті на руках: покрокове керівництвоНа першому етапі проводять миття рук мильним розчином.

  Видаляється попередній манікюр за допомогою рідини для зняття декоративних покриттів – ремувера.

  Руки ретельно просушуються одноразовим або махровим рушником. У момент підпилювання поверхня повинна бути ідеально чистою і сухою.

  Далі щипчиками підрізається довжина.

  Загальний принцип: пилочкою рухайтеся у напрямку до центру. Якщо ви будете діяти в різні боки туди-сюди, то травмуєте структуру. Тому тільки в одному напрямку.

  Щоб надати квадратну форму, потрібно насамперед підпиляти центр, а вже після трохи закруглити залишилися гострі куточки. Овал візуально подовжить пальці, у процесі його створення краще звернутися до м’якої пилочку. Гостра форма виступає як модифікація овальної, у якій вільний край ще більш звужений.

  Не випускайте з уваги покриття базою, яка виконує захисну функцію. Все, тепер можна приступати до дизайну.

  Секрети роботи і особливості вибору

  • Особливу увагу при покупці пилки приділіть критерієм зернистості. Чим вище цей параметр, тим менш груба зернистість, а значить і площа зняття в процесі роботи. Оптимальне значення 220-300.
  • За успіх процедури у відповіді і ваше вміння орудувати інструментом. Тримаючи пилку, потрібно великий палець розташувати внизу, а решта – нагорі. Рухайтеся плавно і акуратно в напрямку від мізинця до великого пальця. Надмірний тиск неприпустимо.
  • Серед фахівців нігтьового сервісу існує негласне «Правило десяти», 10 – саме стільки рухів на одному нігті є допустимим. Переборщивши, ви ризикуєте завдати шкоди стану пластини, що спричинить її розшарування, витончення або навіть занесення інфекції через ушкоджену ділянку.
  • Не рекомендується підпилювати нігтики біля основи. Це чутлива зона, куди так і норовить проникнути зараза. Щоб не допустити запалення, кровотечі і больових відчуттів, уникайте цієї ділянки, коли подпиливаете пластину.
  • В обов’язковому порядку потрібно стирати сліди колишньої манікюру. Ні в якому разі не приступайте до подпиливанию, якщо все ще присутній лак або його частки. Це на перший погляд покриття – тонкий шар. У контакті з пилочкою воно дряпає поверхню і порушує її цілісність.
  • Обробка пилою мокрих нігтів – вірний спосіб погіршити наявні проблеми і дістати нові. Гарненько просушіть руки рушником, перш ніж почати процедуру. Більш груба частина пилки призначається для нерівних країв. Поверхня пластини шліфується від грубозернистою сторони до менш. По завершенні процедури кінчиком пилки приберіть утворилася бруд і пил з-під нігтів. Для набуття гладеньких пластин необхідно провести поліровку. Майте на увазі, що це послаблює нігті, і виконувати дію потрібно вкрай обережно.

  Звична процедура – підпилювання, на ділі має куди більше нюансів, ніж здавалося б. Дотримуйтесь наших порад як пиляти нігті, і тоді ви не зіткнетеся з неприємностями. Бережіть пластини, правильно за ними доглядати і ефектно декоруйте!