Як правильно робити манікюр в домашніх умовах: відео-уроки

Доглянуті руки – символ жіночності та ніжності. Навіть найдорожче лакове покриття буде виглядати неохайно, якщо нігті не приведені до єдиної формі і довжині. Змастити враження може і отросшая кутикула. Тому перш, ніж приступати до фарбування, варто провести базові процедури.

Як правильно робити манікюр в домашніх умовах, які види існують, в чому їх переваги і недоліки? Докладна техніка виконання з відео-уроками.

Читайте в цій статті:

 • Види манікюру
 • Сила традиції
 • Размягчающий ефект
 • Приладовий метод

Види манікюру

Манікюр можна виконати кількома способами. Традиційно їх виділяють три:

 • Класичний
 • Європейський
 • Апаратний

Класичний інакше називають обрізним, так як його принцип побудований на зрізанні кутикули за допомогою манікюрних кусачок.

Європейський також прозвали, навпаки, необрізним. Його суть полягає у використанні спеціальних засобів, як правило, гелів, спрямованих на розм’якшення шкірки.

Апаратний, як випливає з назви, являє собою метод догляду за шкірою рук і нігтьових пластин за допомогою приладу. Всілякі насадки, що виконують певні функції, ефективно справляються з покладеними на них завданнями.

Єдиної відповіді на питання, який із способів краще, не існує. Кожен має право віддавати перевагу тому чи іншому, відштовхуючись від вартості, простоти, безпеки, комфорту і т. д.

Сила традиції

Як правильно робити манікюр в домашніх умовах: відео уроки Класичний спосіб – найпоширеніший. Це традиційний метод видалення кутикули зажадає від вас наявності кусачок і обережності. Незважаючи на простоту, він таїть у собі загрозу. Справа в тому, що мало хто дотримується правил виконання обрізного манікюру. Як підсумок: синці, ранки, больові відчуття, набряки тощо

Щоб негативні наслідки не псували естетику ваших рук, дотримуйтеся простих правил:

 • Перед початком процедури распарьте руки в гарячій воді.
 • Обов’язково дезінфікують інструмент. Підтримуйте острогу приладу.
 • Видаліть кутикулу акуратно. Процес не повинен супроводжуватися болем. Зрізається лише омертвевшая частина клітин. Ні в якому разі не намагайтеся підрізати шкірку, як можна глибше.
 • Незалежно від того, чи вдалося уникнути травм, обробляйте зону антисептичним засобом.
 • Винагороджуйте по завершенні процедури руки, і зокрема область кутикули, маслами.

Чим частіше ви зрізуєте шкірку, тим швидше вона відростає, з цим нічого не можна вдіяти.

Виконувати класичний (обрізний) манікюр рекомендується не частіше одного разу на місяць.

Дивіться відео про те, як виконувати обрізний манікюр:

Размягчающий ефект

Як правильно робити манікюр в домашніх умовах: відео урокиНа відміну від обрізного, європейський манікюр не потребує застосування гострих предметів, а значить, і шанси завдати шкоди знижуються.

Європейський метод, як синонім моди і нових віянь, полягає у використанні гелів – ремуверах, які наносяться на ділянку кутикули. Протягом певного часу, зазначеного в інструкції, потрібно чекати, поки шкірка сама розм’якне, а після легко віддалиться апельсиновою паличкою або іншим підручним манікюрним інструментом.

Ремуверы випускаються в різних формах. Деякі видавлюється з тюбика, інші, подібно лаку, мають пензликом. Багато косметичні виробники вже мають в своєму арсеналі подібну продукцію, тому, безумовно, є з чого вибирати. Детальніше про це тут.

Цей спосіб вважається більш кращим, оскільки мінімізує ймовірність поранитися і травмувати ніжну чутливу зону. Відгуки оповідають про таку особливість: на перших порах гель може здатися не настільки ефективним, як про нього розповідають в рекламі. Пояснюється це просто. Якщо до цього ви регулярно проводили обрізний манікюр, шкірка стала більш грубою, за рахунок чого спершу може гірше піддаватися впливу щадного гелю. Через деякий час вона знову набуде ніжність і буде видалятися без труднощів, проявіть витримку.

Цей вид також прозвали сухим манікюром, так як він не вимагає розпарювання кутикули. Як часто звертатися до гелю, дивіться по собі. Це індивідуальний аспект, що залежить від конкретної швидкості росту шкірки.

Приладовий метод

Як правильно робити манікюр в домашніх умовах: відео урокиПрогрес не стоїть на місці. Не дивно, що винаходи проникли і в сферу нігтьового сервісу. Насправді, апаратний манікюр не така вже й новомодна тенденція. Таку послугу давно надають салони краси та приватні майстри. Однак справжнім проривом є поява у вільному продажу адаптованих спрощених приладів для проведення такого роду манікюру вдома своїми силами.

Домашній прилад більш простий у використанні. Він позбавлений наворотів і мало затребуваних опцій. Підходить для манікюру і педикюру.

Апарат включає все саме необхідне і здатний:

 • Видалити кутикулу
 • Позбавити від мозолів і натоптишів
 • Вирівняти форму і довжину нігтів
 • Надати ногам і рукам доглянутого вигляду

При апаратному манікюру виключена можливість пошкодження кровоносних судин і зараження, так як там відсутні ріжучі елементи.

Такі набори складаються з безлічі насадок, кожна їх яких має своє призначення. Вони розрізняються за формою (конусоподібна, куляста тощо), а також за матеріалом (алмазна, фетровий, керамічна тощо).

Перед початком процедури немає необхідності попереднього розпарювання. А ось дезінфікуючий засіб наноситься обов’язково буквально на 10 хвилин. Шліфувальними фрезами відбувається видалення дефектів (натоптыщей і мозолів). За допомогою кулястого бору безболісно забирається кутикула і приводяться в порядок нігтьові валики, що оточують пластину. Далі потрібно змоделювати форму нігтів і гарненько відшліфувати поверхню алмазної насадкою з усіченим конусом. В кінці процедури на ручки або ніжки наноситься крем живильної спрямованості.

Дивіться відео про техніку виконання апаратного манікюру:

Тепер ви знаєте все про те як правильно робити манікюр. Кожен із способів доступний в домашніх умовах. Кому-то звичніше працювати по-старому кусачками, хто віддає перевагу гель. Інші знаходять фінанси на придбання власного апарату і час на докладне вивчення відео-інструкції. Професійні майстри в більшості своїй пропонують клієнтам саме апаратний метод, так як з усіх він найбільш ефективний і безпечний. Середня вартість на домашній прилад для проведення манікюру і педикюру коливається на позначці 7-9 тисяч рублів.