Як робити краплі на нігтях: техніка 3D дизайну

Як робити краплі на нігтях: техніка 3D дизайнуМанікюр для дівчини – останній штрих завершення образу. Дизайн нігтів надає йому цілісність. Доглянуті руки символізує жіночність. Особливим нейл-артом можна підкреслити темперамент, настрій, риси характеру. Серед об’ємного декору все більшої любові удостоюється краплинна техніка.

Як робити краплі на нігтях? З допомогою чого вдається досягти 3D-ефекту на нігтьових пластинах? Можливо відтворити незвичайний дизайн з використанням шелаку?

Дощовий нейл-арт

Водні бризки актуальними протягом усього року. Навесні такий манікюр буде асоціюватися зі свіжістю, нагадуючи ранкову росу. Влітку здасться, що це свого роду заклик дощу розрядити спеку і нехай ненадовго знизити температурний градус. Осінь сама по собі – символ похмурої погоди, так що дана техніка доречно відобразить загальну ностальгію за літом. У холодний період бульбашки на нігтях у вигляді крапель будуть схожі на довгоочікувану відлига.

По-особливому дощовий красивий декор на матовому покритті. Манікюр виглядає привабливо, ніжно, але при цьому нетривіально і сміливо. Так як же робити краплі на нігтях в домашніх умовах і що для цього необхідно?

Арсенал домашнього майстра

Щоб зобразити крапельки, вам треба підготувати наступний набір інструментів і покриттів:

  • Ножички, щипчики, пилочки, гель для видалення отросшей кутикули. На першому етапі забирається шкірка, задається певна форма, порівнюється довжина пластин.
  • Покриття-основа, кольоровий лак або гель-лак, фініш або прозорий закріплювач, дотс. На другому етапі нігті попередньо вирівнюються базовим засобом. Наноситься фоновий шар. Створюються чіткі краплі або ж стікають і розтягуються по поверхні. Манікюр фіксується закріплювачем.

Покрокова інструкція з декоративним лаком

Працюючи з лаком, потрібно потурбуватися попередньою підготовкою нігтів. Зробити їх бездоганними вам допоможуть пилочки бафи, шліфуючі і поліруючі пластини. Позбутися від кутикули покликані щипчики, спеціальна рідина з ефектом розм’якшення шкірки або апарат з насадками. Вважається, що по справжньому розкішним дощовий нейл-арт виглядає на середніх або довгих нігтях овальної або закругленої форми.

Після нанесення бази та її просихання, переходите до кольорового покриття. Переконавшись, що і воно підсохло, за допомогою дотса робляться краплі. Залежно від діаметра, вони вийдуть маленькими або великими. Для фіксованих бульбашок варто перелити закріплювач в ємність або налити трохи засобу на фольгу і трохи почекати. Фініш схопиться і буде вже більш щільним. Важливо не переборщити, а то прозорий лак просто просто засохне. Умочіть кульковий наконечник інструменту в закріплювач і прикладіть до нігтям. Якщо вас цікавлять розтікаються крапельки або бризки, то тут же з флакончика наносите засіб на пластини, і нахиляйте пальці в сторони.

Зверху після остаточного застигання бульбашок можна пройтися ще шаром прозорого фінішу. Цей прийом забезпечить збереження і фіксацію манікюру в готовому вигляді. Однак для матового варіанту такий спосіб не підійде.

Інструкція з шелаком

У цілому технологія, як робити краплі на нігтях гель-лаком, мало чим відрізняється від вищеописаної. Єдине, що необхідно дотримуватися всі нюанси роботи з шелаком: застосовувати триступеневу систему нанесення, спеціалізовані матеріали, виконувати полімеризацію кожного шару.

При використанні гель-лакового покриття в обов’язковому порядку відсувається кутикула, так як отросшая шкірка негативним чином позначиться на зчепленні коштів з поверхнею. Пластини шліфуються, подпиливается довжина, проводиться знежирення безворсовою тканиною.

Абсолютно кожен шар, будь то база, колір або топ повинні піддаватися сушінні під УФ або LED-лампою. Якщо для більшої насиченості кольорове покриття ви наносите не один раз, то між ними все рівно потрібно полімеризація. Ще пара секретів: зняття липкого шару і запечатування торця – ось у чому запорука якісного шелаку.

Краплі робляться з прозорого гель-лаку або фінішу дотсом, як і в першій варіації, просушуються і зверху покриваються шаром-фіксатором.

Ідеї каплевидної манікюру

Воістину, весняним можна назвати дизайн, зображений на фото. Незважаючи на пастельні тони матовою текстури, цей нейл-арт свіжий і яскравий. Представлена комбінація відразу декількох модних течій: фен-шуй (деякі нігті іншого кольору), розпис (флористичний візерунок), краплі. Для його втілення запасіться білим, чорним, червоним, зеленим, оранжевим і прозорим лаком. На лівій руці мізинець і вказівний палець покрийте приглушеним помаранчевим, а великий і безіменний – зеленим. Тим же відтінком зеленого нафарбуйте мізинець, великий і середній пальці правої руки. На нанесіть білий лак, поверх якого намалюйте кілька зелених гілочок з листям. Далі за запропонованою техніці дотсом створіть прозорі крапельки роси. На одній з пластин зробіть акцент у вигляді божої корівки, яка також являє собою об’ємну краплю.

Як робити краплі на нігтях: техніка 3D дизайну

Ілюзія роси простежується і в наступному манікюрі. Цей ефектний дизайн гранично простий в реалізації. Яскравим червоним матовим лаком покрийте всі пластини. Прозорі бульбашки зробіть виключно на середньому і безіменних пальцях. Краще, щоб краплі відрізнялися за розміром, тому використовуйте дотс різних діаметрів.

Як робити краплі на нігтях: техніка 3D дизайну

Неповторним вийде нейл-арт, у створенні якого візьме участь магнітне покриття. Дорогоцінні переливи досягаються завдяки відблисків, утвореним за допомогою інструменту-магніту. Зробіть вибір на користь колекції «Котяче око». Чарівний глибокий синьо-блакитний відтінок підкреслить вишуканість манікюру. На середніх і безіменних нігтях обох рук зробіть краплі декількох розмірів. Не зайвим буде урізноманітнити бульбашки. Так нехай одні залишаться рівними, в той час як інші будуть растекшимися. Цей нехитрий прийом допоможе домогтися природності. Реалістичні краплі води створять відчуття, ніби на пластинах натуральні бризки.

Як робити краплі на нігтях: техніка 3D дизайну

Каплевидний декор – один з трендових в даний час. Він доречний для повсякденного дизайну і урочистих випадків. Його легко виконати в домашніх умовах, а зі спеціальних інструментів доведеться придбати хіба що дотс. Спробуйте і переконайтеся в тому, як прекрасний об’ємний дизайн!