Якщо вірити поширеній думці, жінки прагнуть виглядати краще для підняття власної самооцінки. Вірно, але на підсвідомому рівні ми всі бажаємо привернути до своєї персони увагу чоловіків. Вони — мовчазні, а часом і дуже балакучі спостерігачі жіночих експериментів, велика частина яких присвячена манікюру. Короткі і довгі нігтики, супер-яскраве і ніжне покриття, мигдалеподібна і квадратна форма…

На що тільки не йдуть жінки, щоб зачепити чоловічий погляд! А що думають про ідеальний манікюр самі чоловіки? Довжина і форма Акуратність і охайність — головне, що має відрізняти справжню леді. Згідно зі статистикою, доглянуті і чисті нігтики здатні залучити чоловіка пущі всіляких штучок з розряду флірту! До речі, багато хто стверджують, що не в змозі пригадати кольору покриття нігтів своєї дами, якщо її руки виглядали акуратно. За твердженням самих чоловіків, короткі нігті краще, ніж виглядають вульгарно і кілька агресивно довгі. В останньому випадку манікюр бачиться сильним світу цього загрозливим. Крім того, обирають «кігті» жінок чоловіки одразу відносять до категорії поганих господинь і матерів. Бажана форма — класична варіація овалу, яка виглядає максимально жіночною. Однак квадратна форма не менш приваблива. Колір покриття В цьому питанні чоловіки консервативні: більшість відкидає яскраві тони лаку, віддаючи перевагу бежевому, перламутровому і персиковому колерам. Є і ті, хто волів би бачити на нігтях своєї обраниці вишневий колір — символ сексуальності та жіночності.

Прозорий лак поза конкуренцією, так як виглядає найбільш природно. Психологи в питаннях бажаного кольору лаку дотримуються власної думки. Виявляється, червоний лак приваблює кожного чоловіка, навіть якщо він схильний відкидати це. Секрет у тому, що червоний сприяє підвищенню рівня тестостерону, а значить, діє на чоловіка збудливо. Раз так, прагнучи бути бажаною, жінці варто віддати перевагу яскраво-червоного кольору.
Інакше йдуть справи з не менш популярними серед жінок квітами лаку: синім, темно-зеленим, чорним. Такі нігті тільки відштовхнуть чоловіка, який вважатиме їх проявом недбалості.

Малюємо і ліпимо! Щодо нейл-арту чоловічі думки розходяться: деякі вважають його зовсім неприпустимим і дещо відлякує, а інші дають добро виключно щодо юних осіб.
Якщо жінка не уявляє свого манікюру без вишуканої гілочки сакури або соковитих фруктів, варто виділити лише один пальчик. Такий варіант виявиться не тільки неймовірно ефектним, але і не налякає чоловіка.

Старий добрий френч. Це той безпрограшний варіант, якої до душі не тільки жінкам, але і їх кавалерам. Мова йде про класику: ніжна рожева або персикова основа і білосніжні кінчики — відмінне поєднання для жіночих пальчиків. Форма нігтя краща напівкругла, але квадратна також не виключається. У будь-якому випадку, французький манікюр виглядає елегантно і стильно!

Манікюр — потужна жіноча зброя, якому під силу завоювати чоловіка швидше самого красивого макіяжу!