Захід, організований СтефаноФадда, арт-директором компанії MU і його співробітниками при сприянні АнтонеллаМатарессе, широко відомий журналіст рубрики моди і SGS ArchitettiAssociati продемонстрував дивовижну комбінацію моди і стилю. Продукція, представлена тут це завжди новаторство, надзвичайна концептуальність, поширювана від суспільної культури до мистецтва і моди.

У змаганні брали участь шість великих «гравців», кожен спілкувався за допомогою своєї лексики, яка тут об’єднана в публікацію трендів, показаних форм, слів і звуків до «найвищої боку елегантності»: Буррі і Піано, Фонтану і Хокусай, Альбіні і Порталуппи.

Елегантність актуальна завжди. Вона переживе будь покрій і додасть цілісність образу. Деякі стверджують, що елегантність завжди природна; інші вірять, що її потрібно набути з досвідом. Ще одні вірять, що елегантність може бути передана у спадок. Елегантність – це тонка матерія.

…Це гармонія і чистота, чіткість і тверезість, легковажність і сенс.

Елегантність – це рух, одного разу створене художником, коли він зраджує матеріалу форму або архітектором, коли він малює лінію розчерком олівця для свого проекту або ткачем, який торкається до тканини щоб дізнатися її структуру.

Елегантність є скрізь. У простому телодвижении, в малюнках, створених природою, у випадку деяких подій, але перш за все, вона є в основі того, що творить людина.

Ми поговоримо про творчий підхід шести осіб, яких будемо розглядати, щоб створити історію трендів, які будуть точно виражати найвищої боку елегантності. Ці шість особистостей абсолютно не схожі один на одного, але тільки якщо це стосується форми вираження. Насправді ж вони дуже схожі в точності і свободи від умовностей: художник Альберто Буррі на противагу архітектора Ренцо Піано, італійський живописець Лучо Фонтана і японський Кацусіка Хокусай, дизайнер Вальтер Альбіни на противагу архітектору з Мілана П’єро Порталуппи.

Без гасел, без абстрактних тим щоб визначити тренди колекції наступного сезону осінь–зима 2017/18 на MilanoUnica, але з справжніми іменами тих людей, чиї ідеї та творчість, міжнародне визнання, представили величезну, чітко виражену ідею, яка є джерелом натхнення для дизайну нових текстур і створення нових аксесуарів.

Буррі і Піано змусили нас роздумувати про силу первинних матеріалів і їх поетичної здатності до видозміни.

В області текстилю та аксесуарів, це означає вищу ступінь обробки і експериментування для того, щоб справити тканини, гудзики, бирки і витончене оформлення, приємне на дотик, таке багате і структурний на вигляд.

Фонтану і Хокусай, навпаки, є альфою і омегою елегантності. Бездоганність чорного і білого в Дао. Гострі розрізи як виступ проти привабливості і бунтарством вигнутих хвиль. Як матеріал, багатий вишивкою і розрізаний за допомогою лазеря, демонструє всі вбрання в протилежність супермодної форми та вишуканості багатошарових аксесуарів.

З іншого боку, Альбіні і Порталуппи покладаються на лінії і деталі, на інтерпретацію античного, але менш серйозного і більш сучасного шляху.

В ході симетрії, геометричні ігри і принти, які повністю резюмують ідею ідеального італійського майстерності.

Дякую за діалог між минулим і сьогоденням, художнім і професійним, традиційним і модним, Східним і Західним, який умовно позначає елегантність колекцій, створених для MilanoUnica сезону Осінь–Зима 2017/18.

Альберто Буррі в порівнянні з Ренцо Піано

Перетворення речовини

Виразні якості речовини були предметом практично нав’язливою дослідної роботи Альберто Буррі, одного з найбільш улюблених Італійських художників міжнародної арени.

Його мистецтво – «неформально» в повному сенсі цього слова: немає певних форм, навіть якихось символічних.

Буррі виражає себе через форми, смоли, штрихи і горіння. Гнучкість речовини захоплює його і його перетворення провокує майстерність. Тим не менш справжня основа його поезії – це «споживання», сила спогадів про розмитих речовинах.

В протилежність цій абстракції, матеріалу, безформного світу, творчість Ренцо Піано засноване на формі. Завдяки його гуманітарної освіти, Ренцо Піано працює між традиційним та інноваційним: ідея «майстерня для навчання», повторне відкриття малюнка від руки і розвиток прототипу, виготовленого прямо всередині архітектурної фірми, об’єднаної з використанням передових будівельних матеріалів і технологій.

Хоча і Буррі і Піано обмежуються комунікабельну силу матеріалів, з яких виготовлені їх роботи. Шар за шаром, вони завжди виявляють різні аспекти і розширюють або трансформують їх у щось інше, так як це відбувається з матеріалами в печі, які чарівним чином змінюють форми і кольору.

Матеріали

Ніщо не є тим, чим здається

І в мистецтві, і в архітектурі навіть у світі мануфактури вивчення якості сублімується експериментально.

Лукавість, ощущавшаяся в загальному варіанті,була оброблена оксидуванням, обуглившиесяпринты, покриття гумовою сумішшю і накладення металевих елементів.

Одяг із суконної тканини, збагачена спрямованими рельєфними зображеннями.

Пряжа представлена як «букле» збагачена тисненим малюнком і темними металевими відбитками і торф’яної ефект з металевими деталями.

«Буклі» це також кольору міді версія зі сталевими стрічками.

Багато є миксомматериалов таких як металевої трикотажної тканиною, накладення супер м’якої вовни і замша муар, яка так само потерта, як і метал.

Хутро, навіть штучний, дуже м’який з присутністю ефекту різьблення по дереву, тоді як замша з коротким ворсом отримала нове застосування з дротяною сіткою і краплинами ртуті.

Денім є люксової версією, поєднується з металевої пряжею і напівматовими покриттями.

Тканини з фігурними візерунками вражають своїм вибухом інтенсивності, макро підкладками, неправильної форми збірками, які властиві розпливчастим абстрактним принтам і непохитний і іржавий метал ефект плівки.

Бавовна стратегічно заношений, м’який на дотик з художніми ефектами, якщо вони будуть використовуватися як кайма.

MILANO UNICA SPECIAL EVENT (відео):

Твід поєднується з принтованымтвидом прикрашеним хромованими відстрочкою або оброблений за допомогою майстерень вигорянь або заново оновленої тканини, прикрашеної набивками.

Звичні 3D візерунки спростовують вставки з сітки/хутра, з вибуховим ефектом на тканини.

Сорочкові тканини характеризуються плоскими принтами також як і прозорим верхом, вкритим важкими матеріалами посприяли зовнішнього нашаруванню.

Колір

Поєднання металів

У цій першій темі «таблиця кольорів» отримала натхнення від металевих відтінків.

Головний колір простий, йде від бежевого до кольору екрю.

Сірість металу з часом заношувати, вогонь і вода створюють нові кольори, в діапазоні від всіх відтінків зеленого, характерних для реакції окислення і до пурпурних і кольору іржі, символу руйнування часом.

Аксесуари

Архітектура матеріалу

Схоже, що навряд чи тривимірні матеріали можуть прийняти архітектурні форми. Матерія, натхненна цією темою, дає цікаві ідеї для аксесуарів, які в області багатого візерунка використовують техніки металевої обробки для виробництва волокна.

Краї вишукані і модні і повинні надихати відкритими металевими переплетеннями.

Металеві переплетення самі по собі поєднуються з ефектом кракелированного скла для того, щоб зрозуміти марки і етикетки які беруть тривимірну форму.

Ефект скла, тема дуже близька Ренцо Піано, відображають обидва деформації і в оздобленнях.

Етикетки теж більш важливе питання, як і наявність покритих металом накладок на таких матеріалах, як шкіра та папір, які моделюють руйнування типове для обробки металу Буррі.

Мідно-червона дріт стає макраме покритим натуральними матеріалами зі структурними патернами.

Гудзики і великі прикраси з неправильними формами і часто змішані з матерією завдяки металевим тіням пластикових матеріалів.

Облямівка об’ємна, багата і зроблена з мулинированной пряжі.

Замки, що відрізняються окисленням або темним покриттям, виглядають неправдиво пропаленими і зношені стрічки, зроблені з тонкої пряжі.

Лучо Фонтана в порівнянні з Кацусіка Хокусай

Геометричне мислення зустрічає природні овали

Італієць і японець, один зачарований обережністю уявлення про форму, інший – силою природи.

Лучо Фонтана, одержимий необхідністю захоплення простору за допомогою прорізів і дірок на полотні, що може являти невидиму глибину; Кацусіка Хокусай залучений до уповільнення, з його художнім стилем, піна бурхливих хвиль і поетична брижі.

Гостра складка зрізана проти витка, прямокутний знак проти округлого знака, білий, змінює чорний, Захід порівняння з Сходом. Вони обидва хочуть оволодіти унікальною концепцією: формою речей як абстрактного, так і конкретного. В цьому випадку колір тіней не грає особливої ролі, так як кольори не можуть змінити сутність форм. Чутливість жестів обігрується артистами, які чудово виконують свою роботу перед формально представленим предметом.

Можливо вам буде цікаво:

 • Модні напрями, які будуть актуальні в 2016 році
 • Мілан, тенденції моди 2016: які найбільші тенденції сезону весна-літо
 • Модні образи
 • З цієї точки зору, фокус останньої теми полягає в експериментуванні з геометрією, тривимірним простором, графікою, повної і полою формами, поєднуючи з ідеєю зіткнення з вмістом. Матеріал і аксесуари з їх витонченими, продуманими і сполученими формами мають велику тактильну важливість. Щоб досягти єднання, яке буде підходити формі, необхідна «очищення» колірної палітри, знизити її до квітів альфа і омега: білого і чорного. Ось приклад основний комбінації передчасної елегантності.

  Матеріали

  Італійське майстерність і Японська вишуканість

  Від багатошаровості стилю Фонтану до артистичного жестаХокусай, не забуваючи про типовий японський силует в одязі, дуже легко розпізнати цілий, еліптичний патерн і подвійність кольору, яка пробудила зміни тканини та аксесуарів колекції.

  Ідея тривимірної форми шляхом нанесення додаткових шарів на матеріал навіяна штампованої тканиною, двосторонньої заготівлею лазерної обробки тиснення одягу, кардочесальным багатошаровим краєм з набиванням і висіканням на тканини.

  Жаккард в цій темі пропонується з покриттям блискучого або матового вигляду, в поєднанні з типовим для кімоно патернами, з рубчиками ткацького верстата і ефектом прозорості.

  Міцний текстиль для верхнього одягу представляє ефект сплутаності з покриттям блискучого або матового вигляду, тонка пряжа поєднується з синтетичними металевими нитками, тканина з коротким ворсом і з плоскими візерунками патерну або, навпаки, вінілові плямисті принти.

  Багато уваги на трикотажному полотке муліне джерсі, запропонованого для в’язаних виробів.

  Химерні патерни реалізовані з парою елементарних ниток, що показують японські надихаючі орієнтири, в той час як тасьма та декорування геометричним блискучим/матовим малюнком і прикраса на золотому атласі.

  Сорочкові тканини мають ефект недбалості, перерваних тонких смуг та ігри геометричних візерунків.

  Кольори

  Недолік світлотіней – це сутність елегантності

  Ідея «очищення кольору» перетворилася в таблицю білих і чорних кольорів, де чорний є в обох глянцевих версіях, як натуральний японський лак і мат, як живопис на полотнах.

  Присутність античного золота і срібла в кольоровій палітрі – спогади про минуле, так, якби це була пам’ять про коштовність, яка прибула з Японії і на якому були виявлені тільки золоті лінії і срібні деталі. Темно-пурпурний, так само як і сірий мають різні відтінки чорного залежно від сили світла.

  Аксесуари

  Макроелементи як коштовності і прикраси

  Еліпси і овали Фонтану, так само як і форми античних кімоно, дають міцне подання для пошуку нових форм в аксесуарах, де гудзики збільшуються в розмірі і мають лаковану обробку.

  Прорізи Фонтану або хвилясті патерни Хокусай заполонили виробництво вишивки та лазерного декорування.

  Прикраса і стрічки сьогодні стилізу.ть матеріали, альтернатива смугах і блискучому або глянцевому макраме.

  Замки, так само як і застібки-блискавки облямовують вельвет і мереживо з металевим відливом, спогади про славне минуле, позбавленому квітів.

  Ярлики та етикетки лазерна обробка з недбалими патернами і декоруванням з металу.

  Застібки чудові і навіяні кімоно, вони прикрашені кнопками і дамаським атласом.

  Вальтер Альбіни в порівнянні з П’єро Порталуппи

  Увага до деталей зустрічає іронію творчості

  Елегантність не є непередбачуваною, але в той же час– це не предмет побитих правил.

  Це було добре осмислений, хоча і в різний час, Вальтером Альбіні, модним дизайнером Ломбардії, і П’єро Порталуппи – архітектором з Мілана. Вони обидва – мрійники, любителі класичного стилю, але з душепагубным дотиком, естетикою і маніакальним дослідженням деталей.

  Альбіні, представник гламурної естетики 20-30 років, шарм Голлівуду і класика новел Скотта Фіцджеральда, переписав правила сучасності, залишивши модні будинки і перевівши вишуканість у промислове виробництво, іншими словами, зробив її серійної і демократичною.

  З іншого боку П’єро Порталуппивеликолепно вивчив іронію життя сімей середнього класу, представивши в їх будинках сучасні елементи, поєднані з елегантними силуетами безбарвною свободи, і використовуючи креативний раціоналізм, повністю італійський стиль, вільний від воланів з силою описових елементів і багато іронії.

  Геній цих двох чудових креативних талантів запропонував третю тему для MilanoUnica, яка стала речником елегантності прекрасною, але зухвалою, класичною, але не зарозумілий.

  Зразок діамантового підлоги від Порталуппи, надихає вивчати нові принти, тоді як любов до Альбіни джерсі підстьобує до нового пошуку чудового потенціалу тканин.

  Різьба на дерев’яних архітектурних фільонках знайшло відображення у висічці на тканинах або вишивки на аксесуарах, тоді як пристрасть до Альбіни декоративним тканинам пояснює інтерпретацію гобеленів щодо жаккарда.

  У двох словах, ідей багато і це об’ємний і привабливий предмет розмови.

  Матеріали

  Чудові, але з обурливим спокусою.

  Багатство в деталях Альбіни зустрічає промислово-подібне у Порталуппи. Це виходить від багатошаровості і контрасту цих двох світів, які по-новому й вишукано естетично сприймають життя і сублімуються в тканинах, які здаються точеними.

  Об’ємна, оздоблена мережкою в’язана одяг має великий потенціал в області вовняні пальто.

  Зрізані секції на одязі, окреслені геометричними патернами тон в тон.

  Оригінальний візерунок «куряча лапка» представлений альтернативним прикрасою і шаблонами відповідно з малюнком геометричних блоків.

  Макро обрамлення підкладкових тканин підсилюють тканини з пряжі.

  Джерсі вкрите мереживом і лакованими прикрасами або збагачують за допомогою друкованого нагадування металевого орнаментів.

  Хутро поєднують з вельветом щоб створити багатий двосторонній ефект з обох сторін і навіть всередині виробу, як у гардеробах з минулого.

  Дуже м’який штучний хутро зроблений з еластичного джерсі.

  Вельвет, зірку цієї теми, виробляють з шовку або віскози, плісирований з ефектом друку, армовойлок, тонкий рубчик, обидва тонкі і об’ємні і деворе із зворотного печаткою, прикрашена вишивкою і нанесеним малюнком.

  Клітка з розмитими лініями так, якби вони були вкриті пеленою туману, поєднуються з мікро-макро форматами.

  Зразки гобелена окреслюють жакардове полотно.

  Зниження ледь вловимих ромбовидних зразків на шовку рубашечных тканин мають дуже чисті відтінки кольору, такого як графічна текстура, пофарбована пряжа і друк поверх тексту і є багатошаровим від нанесених смуг, паличок і пинстрайп до отримання ефекту гофрованого паперу.

  Кольори

  Плавність півтонів

  Колірна гамма картинки розглядається через серпанок. Все виглядає злегка тьмяно і невиразно як деякі спогади.

  Відтінки бежевого, зеленого і світло-блакитного відіграють головну роль. Вони є тонкими півтонами, але в той же час з сильними характеристиками, надихаючі архівами Альбіні і Порталуппи.

  Вони є злегка блідими квітами, але з сильним візуальним імпульсом.

  Аксесуари

  Тому до світла з невеликою іронією

  Сатин стає елементом контрастним з легкою тканиною, створюючи фокус матеріалу.

  Ремені прикрашають вишуканими пряжками.

  Замки-блискавки залишаються класичними з простими лініями.

  Комплект патернів, що прикрашають макро блоки і гудзики, збагачує візерунок «куряча лапка» і тканини з мікро переплетенням «у ялинку» на оздобленнях.

  Гудзики зроблені з глянсових матеріалів, у вигляді кольорових діамантів огранених.

  Пряжа, покрита лаком, кольорова і художня, надмірно об’ємна, багата і витончена і складна як справжня зірка вироби.

  Мікро та макро області, арки і жакардове плетіння декоративні теги.