У всіх засобах масової інформації вже досить тривалий час йдеться про давно вже «не дружніх» стосунках між Мішею Романової, вокалісткою популярної групи «ВІА ГРА», і Максом Барських. Ця вельми мила парочка стала частенько з’являтися удвох на різних заходах. Вони навіть дуетом виконали кілька композицій. А ще зовсім недавно вони стали учасниками спільної відвертій фотосесії, яку їм запропонував одне з видань.

Щоб не губитися в здогадах і домислах, журналісти вирішили самі розібратися в тому, що ж насправді відбувається у відносинах цієї знаменитої пари. І ось знову чергова вечірка, на яку Міша Романова і Макс Барських знову приходять в компанії один з одним. Журналісти вирішили розпитати все, що стосується їхніх любовних відносин, у самої пари.

Максим розповів про те, що незабаром він думає зв’язати себе узами шлюбу зі своєю обраницею. А Міша Романова, не втримавшись від коментарів, додала про свою двох місячної вагітності. Вона дуже рада тому факту, що зовсім скоро вони з Максом будуть найщасливішими мамою і татом. У пориві емоцій, Романова мало не показала папараці свій животик, але її майбутній чоловік не дав їй дозволу зробити це.

Але навіть те, що парочка так відверто і життєво розповідала про все, не всі шанувальники в це вірять. Вони вважають, що Міша і Макс їх просто розігрують. І насправді вони просто дружать і займаються разом виключно творчими питаннями.