Мода: осінь-2017

Осінь нинішнього року, судячи з світовим модним тенденціям, обіцяє бути яскравою, теплою і затишною. Мода Осінь-зима – 2017» висуває на перший план дуже цікаві кольори, цікаві фактури і кілька класичних малюнків.

«Писк» сезону – червоний колір. Причому, це може бути як цілком червона річ, так і червоні аксесуари, які кидаються в очі. Зауважте, що мода цього року однаково забарвила і жіночі, і чоловічі колекції.
Мода: осінь 2017               Мода: осінь 2017

Тенденція на соень-2017 – одяг з оксамиту. Так, це досить підступний матеріал – він може надати непотрібний обсяг і запросто візуально збільшити розмір-півтора. Однак лідери фешн-індустрії невблаганні – наймодніші речі, восени і взимку повинні бути саме з оксамиту.

Мода: осінь 2017
Ще більшою химерності модним образам надають речі з перебільшеним об’ємом – масивні коміри, висять в’язані светри, пишні рукави. Укупі з бархатистою текстурою виходить дуже цікавий модний лук.

Дівчатам пропонують носити щільні колготи. Вони можуть бути як однотонними, так і з кольоровим малюнком. Іноді завдяки кольору або принту колготи можуть надмірно кидатися в очі – цієї осені такий вибір виправданий і навіть вітається.

Мода: осінь 2017           Мода: осінь 2017

Металеві кольори – знову надактуальними. Але ще в цьому сезоні до них примикають темні глянцеві відтінки. Бахрома – скрізь! На сукнях, сорочках, штанях, взуття і сумки.

Особливу актуальність набуває вишивка. Кольорова і однотонна, дрібна й велика. Особливий шик – вишивка металевих квітів на легких, практично прозорих тканинах.

Мода: осінь 2017              Мода: осінь 2017

Холодної восени і взимку на передній план знову вийдуть хутра. Але на відміну від попередніх сезонів моди хутряні вироби нинішнього порадують буйством кольору. Крім звичних чорних, коричневих та білих в моді будуть бордові, гірчичні, оливкові, теракотові кольори хутра.

Мода: осінь 2017

Мода: осінь 2017

У жіночому силуеті особливий акцент буде зроблений на плечах – в моду знову входять сукні і піджаки з підплічниками. Крім того, саме рукавах в одязі приділяється підвищена увага. Вони будуть об’ємними, що привертають увагу. Знову актуальним стане рукав-ліхтарик, а також рюші на рукавах.

Прекрасна тенденція, що перейшла з попередніх сезонів, — поєднання різних фактур в одній речі: оксамиту з шкірою, мережив з щільною тканиною для верхнього одягу, шифону з шкірою і т. д.

Мода: осінь 2017            Мода: осінь 2017

Колірна палітра в одязі нинішньої осені порадує любителів яскравих фарб. Ніякої осінньої депресії з її сірістю і сумовитістю. Нічого спільного зі звичними осінніми землисто-болотними відтінками. Червоний, помаранчевий, зелений різних відтінків, бордовий, синій – вибрати вдасться на будь-який смак.

Мода: осінь 2017