Модне фарбування волосся в сучасному понятті означає кардинальну зміну кольору волосся, але іноді достатньо всього-навсього відтінити свій власний колір волосся, дозволяючи розкрити нові відтінки і при цьому виглядати зовсім інакше, і оновлено.

Зміна кольору волосся – це можливість виглядати приголомшливо, стильно і чудово. І кожна леді знає, що саме зачіска, зачіска і колір волосся дозволять виглядати неповторно і запоминающе.

Дивовижне фарбування волосся на сьогоднішній день представлено безліччю технік, напрямків та можливих ефектних результатів на ваших пасмах.

Тому, ми підібрали найбільш актуальні і затребувані кольору волосся 2019-2020 роки, а також техніки фарбування волосся, за допомогою яких можна досягти неймовірних ефектів на ваших пасмах.

Стилісти і майстри перукарської справи пропонують виконувати, як максимально природне фарбування волосся, яке створює природний м’який колір на волоссі, а також і вельми незвичайне та інтригуюче фарбування волосся.

Більшість напрямків фарбування волосся являють собою знебарвлення волосся і додання їм бажаного кольору з застосуванням декількох близьких тонів, що і робить результат фарбування таким приголомшливим.

І вже точно варто відмовитися від однотонного фарбування волосся, що не дозволяє досягти такого неймовірного і розкішного кольору на пасмах.

Трендові фарбування ґрунтується на брондировании, і саме всі відтінки блонда стануть ультрамодними і актуальними в сезоні.

Це платиновий блонд і рожевий блонд, що завоювали серця багатьох дам, які вже виконали фарбування брондірованіе на своїх прядках.

Крім того, топові кольору волосся 2019-2020 роки справжні леді зможуть виконати з допомогою видів фарбування омбре і сомбре, splash lights, балаяж, шатуш і піксельного фарбування волосся.

Давайте розглянемо більш докладно найбільш затребуване і дивовижне фарбування волосся 2019-2020, виконане в різних техніках і варіаціях, показане на фото прикладах далі.

Трендові фарбування волосся 2019-2020 роки: брондірованіе

Тенденцією сезону у фарбуванні волосся 2019-2020 роки можна сміливо назвати брондірованіе, в основі якого використовується перехід від більш темного відтінку в блонд.

При цьому, самий модний колір блонда буде платиновий і рожевий блонд, які неймовірно ефектні і чудово красиві.

До того ж даний вид фарбування волосся відноситься до 3D фарбування і чудово підходить для власниць практично будь-якого природного відтінку волосся, але більш оригінально – на світлих пасмах.

Стильне фарбування 2019-2020: шатуш

Одне з найбільш природних типів виконуваних фарбувань, яке дозволяє виглядати стильно й ефектно кожен день.

Модне фарбування шатуш затребуване протягом не одного сезону і тримає свої позиції серед модниць в різноманітті всіх видів фарбувань волосся.

Трендовий шатуш 2019-2020 роки створює природний вигорілий ефект на пасмах по всій їх довжині, що є найбільш близькою до природних і натуральним кольорам волосся.

Найдивовижніше фарбування волосся: растрові фарбування

Найбільш оригінальне фарбування волосся сезону, яке, втім, підійде далеко не всім і тут варто добре продумати свій вигляд, перш, ніж виконувати саме растрові фарбування.

Незвичайне растрові фарбування досить інтригуюче і неповторно, більш помітно на прямих пасмах. Вимагає ретельної укладання та підтримання виконаної фактурної стрижки, щоб ефект був приголомшливим і чудовим.

Модне фарбування волосся 2019-2020 роки: splash lights

Безсумнівно, трендом у фарбуванні волосся 2019-2020 роки стала splash lights, що є відносно новою технікою у фарбуванні.

Splash lights дозволяє створити ефект переливу світла і промінчиків сонця на волоссі, що виглядає ніжно і мило, і дуже природно. Досягти такого результату на волоссі досить непросто, тому при бажанні виконати модне splash lights фарбування зверніться до професіонала.

Модне фарбування волосся 2019-2020 роки splash lights, «створюване промінчики світла» на пасмах, привертає захоплені погляди і помітно незалежно від того, перебуваєте ви на сонечку або ні.

Стильне фарбування волосся 2019-2020 роки: омбре і сомбре

Обидва типи фарбування волосся були продемонстровані в минулих сезонах, але не втратили свої позиції і в майбутньому.

Безліч дівчат випробували фарбування омбре і сомбре, що створює чудові пасма з оригінальним ефектом.

Омбре і сомбре являють собою перехід від більш темного кольору біля коренів до світлого в основній частині пасм. Також існує зворотний вид фарбування волосся омбре і сомбре з переходом від світлого до більш темного на кінчиках.

Стильне фарбування волосся з легкістю дозволяє досягти м’якого переходу у відтінках і являє собою природний і природний вигляд фарбування пасом.

Сомбре має особливість: колір плавно переходить в інший відтінок не тільки по горизонталі, але і по вертикалі, що виглядає дивовижно красиво і неповторно.

Кращі техніки фарбування волосся 2019-2020 роки: трендові фарбування волосся і самий модний колір волосся — фото