Дитячі стрижки, так само, як і зачіски для дорослих, мають величезну кількість варіантів. При цьому модні дитячі стрижки і зачіски для хлопчиків нітрохи не поступаються за різноманітністю стрижок для дівчаток.

Юні джентльмени, вибравши з допомогою батьків і досвідченого перукаря правильну зачіску, також можуть виглядати стильно, сучасно і дуже акуратно.

Прості стрижки для хлопчиків

Зазвичай до трьох років батьки стрижуть своєї дитини самостійно. Коли хлопчик трохи подорослішає, його можна відвести в перукарню, де він сам зможе вибрати дитячу стрижку. Звичайно, батькам потрібно допомогти в такій нелегкій справі свого сина, рада перукаря при цьому також стане зайвим.

До найбільш простим і поширеним стрижок для хлопчиків відносяться наступні варіанти:
1) «Їжачок». Коротка стрижка, що повторює форму голови, підійде хлопчакам, які мають ідеальну форму черепа. За такою нехитрою зачіскою нескладно доглядати, дитина не буде потіти і не зазнає яких-небудь незручностей. Якщо ж у хлопчика є шрами або які-небудь інші дефекти на поверхні голови, від такої стрижки краще відмовитися.
2) «Шапочка». Стрижка у вигляді шапочки з волосся також буде виглядати дуже акуратно. Для того щоб чубчик не лізла в очі і не заважала дитині на заняттях або під час рухливих ігор, батьки можуть попросити перукаря підстригти волосся, що спадають на лоба, трохи коротше.

Модні стрижки для хлопчиків на короткі і довгі волосся

Якщо юний модник хоче бути просунутим і сучасним, він може вибрати більш креативні модельні стрижки, які завжди можна вибрати з фото з спеціальних перукарських журналів. Найчастіше перукарі радять хлопчикам і юнакам віддати перевагу наступним цікавим зачісок:
1) Боб. Така стрижка залишається популярною вже протягом декількох років, т. к. підходить практично всім в незалежності від форми обличчя. Ця зачіска вважається універсальною, зустріти її можна і в каталогах із зачісками для дівчаток.
2) Каре. Цікава стрижка на середню довжину волосся зробить хлопчика модним і привабливим. Щоб ще більше виділитися з натовпу, можна попросити перукаря залишити асиметричні пасма, рвані кінці і т. д. Вибираючи такий фасон стрижки, батьки повинні бути повністю впевнені, що їх синові буде зручно, волосся все-таки не повинні заважати і лізти в очі.
3) Довгі пасма зверху і вибриті віскі. Така стрижка додасть якусь епатажність і стильність юнакові. Укласти довге волосся при цьому можна по-різному: завжди можна просто зачесати їх на проділ або ж за допомогою спеціального фіксуючого гелю створити з них ірокез. На скронях можна виголити цікавий візерунок.

Тенденції в модних дитячих стрижки для хлопчиків

Яку б зачіску не вибрав сам дитина або його батьки, необхідно пам’ятати про те, що в моді зараз індивідуальність.

Не потрібно боятися креативних експериментів, адже саме з допомогою них можна отримати неповторну і дуже цікаву стрижку.

Хаотичні лінії, нерівні пасма, відчуття творчого безладу на голові – все це можна зустріти в сучасних каталогах із зачісками для юних клієнтів перукарні. Що стосується чубчика, то вона може бути як подовженою, так і короткою, а може і зовсім бути відсутнім.
У гонитві за модою не можна забувати і про зручність, а також про те, що за довгою стрижкою доведеться більш ретельно доглядати. Необхідно вирішити, чи готова дитина і його батьки до цього.

Мода на дитячі стрижки для дівчаток

Мами і тата дівчат також замислюються про те, яку зачіску вибрати для своєї маленької принцеси. Класичним варіантом залишаються доглянуті довгі волосся, які можна збирати в хвіст або в косу, або ж заплітати їх у складні гарні зачіски.

Також залишаються актуальними короткі стрижки для дівчаток.

Звичні боб і каре, а також стрижки з каскадами і драбинками зроблять юну красуню милою і чарівною. Дуже важливо правильно доглядати за волоссям, адже тільки здорові, густі локони будуть виглядати дійсно красиво в будь-якій зачісці.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки