Модні плаття синього кольору

Модні плаття синього кольору

Зміст статті:

 • 1 Красиві вечірні сукні 2015 — 2016
  • 1.1 Повсякденні плаття синього кольору 2015
  • 1.2 Романтичні сарафани з відтінком синього і модними принтами 2015
  • 1.3 Сині сарафани для спекотного літа 2015
  • 1.4 Ода моді
  • 1.5 Новини моди

Гарні вечірні сукні 2015 — 2016

Модні плаття синього кольоруМодні плаття синього кольоруМодні плаття синього кольору Модні плаття синього кольору Модні плаття синього кольору

Повсякденні сукні синього кольору 2015

Модні плаття синього кольору

Романтичні сарафани з відтінком синього і модними принтами 2015

Що модно влітку 2015 року? Дивіться на фото!

Модні плаття синього кольору Модні плаття синього кольору Модні плаття синього кольору

Сині сарафани для спекотного літа 2015

Модні плаття синього кольору Модні плаття синього кольору

Ода моді

Багато прояви людини відбуваються під впливом різних сторін соціальної життєдіяльності, тобто на людину впливає кіно, телебачення, мистецтво, література, а також погода, клімат, екологія, ландшафт і, звичайно ж, мода.

Мода, безсумнівно, відображає соціальні зміни, прогрес і регрес. Майже кожний переломний момент в історії викликав важливі зміни в моді.

Але в той же час мода завжди по праву займала панівне становище в якій-небудь культурі чи сфері життя. Вона завжди була логічною і непостійна, але разом з тим служило для вираження яскравої індивідуальності і рабської покори, була пройнята духом нововведення і одночасно мала схильність до наслідування, демократизму і ексклюзивності. Мода народжувалася як виклик панівним смакам, а повністю завоювавши їх, вмирала.

Мода завоювала цілі країни і континенти і з особливою яскравістю підкреслила характер народу цілих епох. Але вона була не в змозі створити образ конкретної людини, так як це можна було зробити лише за допомогою стилю, який містить в собі такі риси як багатогранність, яскравість і пластичність.

В далекі давні часи, коли людство ще тільки зароджувалося, з’явилися так звані перші покрови. Це був одяг, яка стала захищати тіло людини від холодів і допомагати йому в нелегкій боротьбі за виживання. А першим матеріалом для виготовлення одягу стали шкури тварин. Одним із найдавніших елементів одягу був пояс, до якого кріпилося зброю, а також всі необхідні для полювання предмети. Потім на його основі з’явився кишеню.

Поступово форма одягу стала все більше наближатися до форми людського тіла. Але це сталося тільки тоді, коли люди оволоділи мистецтвом моделювання та крою.

Отже, найголовнішою складовою моди у всі часи вважалося людське тіло. Приховати чи навпаки, підкреслити які-небудь форми тіла людини одягом завжди було прерогативою примхливої моди. Причому іноді пропорції людського тіла з-за маніпулювання з одягом виглядали дещо комічно і перебільшено.

Наприклад, мода 19 століття часто диктувала збільшення обсягів тіла людини за допомогою одягу. Це було пов’язано з тим, що в ті часи саме за допомогою моди підкреслювали положення, займане в суспільстві чоловіками або жінками. І лише на сучасному етапі в 21 столітті мода перестала бути догмою і придбала риси демократичності.

Отже, мода є, безсумнівно, тим обставиною, яка вимагає до себе досить відповідального ставлення з боку сучасного суспільства, так як має великий вплив на його соціальний і економічний розвиток.