Модні сумки-2017

Жіноча сумка давно перестала бути просто функціональною річчю дамського гардероба. Це частина образу, родзинка, прикраса, а іноді – центральна частина модного композиції. Дизайнери вже давно звернули свою увагу на цей аксесуар і вражають нашу уяву своїми творіннями.

Осінь і зима 2017 порадують модниць величезною різноманітністю сумок: за формою, кольором, принтами, оснащенню, функціональності. Який би стиль в одязі ви не віддавали перевагу, в цьому сезоні обов’язково знайдеться сумочка, яка доповнить модний лук і підкреслить індивідуальність.

Модні сумки 2017

Найактуальніші форми сумок в майбутньому осінньо-зимовому сезоні – незвичайних форм. Лідируючі позиції у трикутних дамських сумок – їх шиють з якісної натуральної і штучної шкіри, оснащують стильними ремінцями, заклепками і пряжками. Такі моделі універсальні, вони ідеально впишуться в класичний, діловий, індустріальний, бохо, навіть спортивний стиль. Такі сумки пропонується носити в руці, як клатч, або ж на невеликому ремінці, що охоплює зап’ястя.

Модні сумки 2017

Рюкзаки в колекціях відомих будинків моди не здають лідируючих позицій. Однак на зміну міні-рюкзачкам прийшли рюкзаки середніх і великих розмірів. Матеріал для пошиття, як правило, шкіра, проте трапляються прекрасні моделі з тканини і штучних матеріалів. У декорі рюкзаків переважає мінімалізм: ремінці, ручки, лямки виготовляються з того ж матеріалу, що і весь рюкзак, заклепки і пряжки стриманих кольорів.

Модні сумки 2017

Клатчі отримали в цьому сезоні друге дихання. Якщо раніше ці маленькі сумочки були виключно доповненням до вечірнього образу, то зараз цей аксесуар з легкістю вписується в будь-який стиль. Залежно від форми, матеріалу, кольору і декору клатчі цілком органічно будуть виглядати і з молодіжними речами, і з ультрамодними, і з класичним костюмом.

Модні сумки 2017

Якщо говорити про модний декор, то окрему увагу варто приділити бахромі. В осінньо-зимовому сезоні вона буде ультрамодним прикрасою сумок. Одноярусна і багатоярусна, коротка і довга, колір основного матеріалу й контрастна за кольором. Бахромою можуть бути прикрашені сумки через плече, рюкзаки, маленькі сумочки, клатчі, валізки і інші моделі.

Модні сумки 2017

Колірна гамма модних сумок різноманітна, але не тривіальна. Модними в сезоні-2017 будуть благородні кольори: винний, болотний, бежевий, цегляний, червоний, а також яскраві кобальтові, морквяний, металік. Особливо модних візерунків виділити не можна – для самовираження підходять будь-які принти. Однак особливо актуальним вважається повторення візерунка з одягу на сумці.

Модні сумки 2017

Говорячи про матеріалах, варто підкреслити, що шкіра, як і раніше, утримує лідируючі позиції. Рівна і з тисненням та перфорацією, матова і з «мокрим» блиском, максимально необроблена і забарвлена – це натуральний матеріал дає модельєрам найширше поле для творчості.

Модні сумки 2017