Модні теми у чоловічому одязі поточного сезону «Геній і божевілля»

Герой цього тренда – допитливий таємничий колекціонер, який вивчає сучасну наукову та медичну літературу, анатомію і алхімію. Ніхто точно не може сказати, чим конкретно займається цей загадковий, лякаюче дивний молодий чоловік у своїй темною тихою наукової лабораторії. Але його самовіддача улюбленій справі і зречення від обивательського життя призведе до нового відкриття, що з’єднує таємні знання минулого і досягнення сучасної науки.

 

Модні теми у чоловічому одязі поточного сезону «Геній і божевілля»Колірна палітра теми: чорний і білий, також спокійні пастельні відтінки рожевого, бежевого, сірого в поєднанні з яскраво-червоним та рудим кольорами.

«Технологічне» настрій теми добре передають такі матеріали, як прозорий пластик , газова тканина, пофарбований шовк, сітка, нейлон. Графіка тренда досить незвичайна, що добре передає «особливості» вчених: картинки з анатомічного атласу, замальовки хімічної реакції, збільшений малюнок шкіри людини, зображення хірургічних інструментів і старих, трохи порваних бирок від ліків. Та ж ідея зустрічається в деталях і оздобленнях: шкіряні ремінці, шви, що нагадують післяопераційні, петлі для гудзиків, як на халатах хірургів, гігантська застібка-шпилька, а також аплікації у вигляді оголеного тіла.

У моделях теми відображена тенденція на андрогінні форми, приховують статеву приналежність, тому вони однаково підходять як чоловікам, так і жінкам.

Ключові моделі: пряма сорочка хірурга з широкими рукавами, экзопарка з текстурованою шкіри і сітки, светр з аплікаціями з контрастних матеріалів і напівпрозорих тканин, оброблених плоскими швами, адаптовані класичні брюки з трохи завищеною талією і трохи заниженими кроком, роздільний костюм з піджака і штанів з різним візерунком.

 

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.