Модні теми у чоловічому одязі поточного сезону «Наутілус»

Цей тренд зародився в глибині сюжетів фантастичних творів Жуля Верна «Двадцять тисяч льє під водою» і «Таємничий острів». В ній розповідається про таємниці океану і місцях, яких немає, і ніколи не буде, на звичайній географічній карті.

 

Колірна палітра: холодні відтінки хакі в поєднанні з бордово-черничными, рудим і сіро-блакитними.

Модні теми у чоловічому одязі поточного сезону «Наутілус»Матеріали: так як тема відповідає холодної вогкої погоди пізньої осені, що прекрасно передають такі тканини, як неопрен, щільний потертий денім, 3D-текстиль, в’язаний трикотаж з вовняної меланжевої пряжі.

Принти і візерунки поєднують атрибути морської військової форми і графіку морських прапорів, портрети старих моряків, морські вузли і навіть зображення старовинних навігаційних приладів.

Важливу роль відіграють декор і різні елементи: перебільшено широкий і одночасно високий комір, геометричні шви, гудзики на плечі, мідна фурнітура, об’ємні вишивки у вигляді військово-морських відзнак.

Ключові моделі: светр моряка з неосетки з круглим коміром, пальто з коміром з хутра баранчика і з застібкою «лобстер», морехідна сорочка з ґудзиками на плечах і з об’ємними опуклими кишенями, брюки el captain з глянцевитого непромокального нейлону.

 

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.