Модні теми у чоловічому одязі поточного сезону «Пауза»

Модні теми у чоловічому одязі поточного сезону «Пауза»Ідея теми «Пауза» співзвучна відомому рекламному слогану «І нехай весь світ зачекає…». Що може бути краще пізнього сніданку в теплому ліжку в своїй улюбленій кімнаті, освітленій яскравим сонячним світлом? Це повість про стиль життя, коли кожен день – немов розслаблене недільний ранок.

Колірна палітра теми відпочинку складається з світлих тонів: сіро-рожевий, колір слонової кістки, світло-сірий, колір зимового неба мегаполісу, які поєднуються з більш темними: брудно-синім, рожевим хакі, кольором іржі.

Матеріали, що стали символами затишку: твід, стрейч-велюр, велика в’язка у поєднанні з суцільною, вузликовий букле, пом’ятий льон, валяне вовну, а також стьобана тканина шамбр світлого тону.

Принти: всі малюнки натхненні записами і замальовками з особистого щоденника: графічні портрети, рукописні фрази, що відображають почуття і переживання, розкидані по листу замальовки.

Моделі поєднують в собі затишок домашніх речей з комфортом одягу для активного відпочинку. Повсякденні вироби вільного крою, виконані з м’яких теплих матеріалів, не сковують рухів і дозволяють не розлучатися з відчуттям домашнього затишку протягом усього дня: в кафе за сніданком, на діловій зустрічі, в магазині і спортзалі.

Ключові моделі: домашній светр з кишенями-рукавичками, пальто-кокон з смугастої підкладкою, що нагадує ковдру, костюм битника з піджаком oversize з накладними кишенями, доповнений вільними брюками внизу на резинці, а також «штани поета» з вільним верхом із стьобаного нейлону і толстовка з овечої вовни.

Ключові елементи декору: подовжений комір, скроєний з трикотажу, жартівливі та філософські написи на спеціальних етикетках, захованих у виробі, підкладка в смужку, накладні кишені з трикотажу, довгий вайлуватий низ штанів, збирається складками на черевику.

 

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.