Модні теми у дитячому одязі поточного сезону «Академія аристократів»

Модні теми у дитячому одязі поточного сезону «Академія аристократів»

Історія цієї теми просякнута правилами, традиціями і розкішшю. За благородними залізними воротами існує якийсь особливий, закритий світ, в якому проживають виключно маленькі аристократи. Вони – діти вищого суспільства. Вільний час вони проводять в тихому парку на території академії, читаючи класичну літературу і кращі твори сучасних авторів. Їм немає справи до звичних дитячих ігор і дитячості. Діти тренду «Академія аристократів» – це «маленькі дорослі повністю присвятили себе вищим досягненням у навчанні і спорті.

 

Колірна палітра теми – це багаті відтінки темно-синього, червоного дерева, небесно-голубого кольору слонової кістки, а також медово-жовтого і оливкової.

Ключові моделі: спідниця плісе, «університетська» куртка з плюшу та джогеры на гумці для дівчаток, для хлопчиків – кардиган box-форми, класична куртка letterman з сірої фланелі, а також футболка box-форми з університетської символікою. Що стосується малюків до двох років, то для дівчат це плаття-фуфайка з трикотажного джерсі, для дівчаток і хлопчиків – меланжеві комбінезони, светр «пітер пен» з подвійними гудзиками, а також куртка «маленький letterman» і міні-джогеры з манжетами на резинці.

 

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.