Модні теми у дитячому одязі поточного сезону Прихований слід (Hidden Trail)

Модні теми у дитячому одязі поточного сезону Прихований слід (Hidden Trail)Ці тема розповідає про особливу дитину. Герой цього тренда – любитель лісу, тиші і свободи. Маленький герой цієї історії воліє жити в дерев’яному будинку далеко від мирської суєти, мандруючи по загадкової лісовій гущавині і незайманих полів. Ці діти ніколи не втомлюються і постійно мріють про своїх наступних подорожах. Вони проводять свої вечори, закутавшись теплим плетеним пледом, граючи з різними виробами з гілок соснових шишок.

 

Настрій теми – це теплий осінній захід, який добре переданий за допомогою рожевих відтінків, що минає сонця. Також присутні холодного кольору весняного неба, синій і сірий; коричневий колір землі, болотно-зелений і колір слонової кістки.

 

Ключові моделі: для дівчаток – сукня мрійниці вільного силуету з вишивкою і обробкою мереживом, а також джинсовий комбінезон з декоративними латками, жакет з великої бахромою, і фуфайка oversize з опуклою вишивкою. Хлопчикам тренд пропонує такі моделі, як сорочка з текстурного бавовни, стьобані куртки і штани з ефектом був зганьблений і латками. Для малюків передбачений затишний світшот з вовняного хутра, фуфайка з бахромою, стьобані повзунки і в’язані легінси.

 

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.