Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Клінічна лабораторія»

Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Клінічна лабораторія» Цей тренд, що відображає атмосферу, яка зазвичай панує в мікробіологічних лабораторіях – не випадковий. Нові відкриття будуть наступним витком у розвитку технологій, не тільки впливають на медицину, але і змінюють стиль жизниа в цілому.

Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Клінічна лабораторія»

Колірна палітра – це суміш ніжних рожевих відтінків шкіри з м’яким сірими.

Ключові моделі – сукня міді, пальто в підлогу, кюлоти (спідниця-штани довжиною?), пальто без рукавів, а також спідниця міді з розрізом попереду. В цілому асортимент моделей мінімалістичний і відрізняється акуратними і стриманими лініями формами.

Фактури і матеріали наче зрощують натуральні і штучні поверхні, вони обволікають тіло і зливаються з текстурою шкіри, наприклад, нейлон та PVS зразок латексу або монохромно пофарбована фактурна шкіра рептилій.

Біологічну складову теми найкращим чином підкреслюють опуклі текстури, візерунки і принти, що нагадують клітинні структури або схожі на малюнок і фактуру шкіри.

Деталі теми – оригінально складені і зафіксовані складки, орігамі з тканин або ефект вінтажній «потрісканої» поверхні матеріалу.

.

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.