Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Лісові далі»

Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Лісові далі» Це історія про дивовижну жінку, що живе в маленькій хатинці на краю лісу, замість важкого року слухає спів птахів і збирає краплі роси разом з ранковими квітами. Ритм її життя плавний і не поспішаючи, а кожен день наповнений гармонією. Її будинок може знаходитися в будь-якому місці: в дрімучих лісах, або на альпійських луках, або високо в горах, звідки можна милуватися на звивисті річки. Вона там, де немає суєти. Вона справжній цінитель народної музики і мистецтва.

 

 

Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Лісові далі»Колірна палітра: соковиті і стиглі осінні тони в поєднанні з холодними відтінками кольору вишні і палітрою лісу.

Ключові моделі теми – парку і водолазка оверсайз, хутряні жилети, спідниця в складку і брюки з високою талією.

Матеріали. Найбільш вдало передають самобутність тренда такі тканини, як шерсть, фланель, замша і длинноворсный хутро монгольської вівці. Важливу роль відіграє обробка, нагадує мотиви народних ремесел: квіткові аплікації, навмисна обметування швів, бахрома, хутряна узлісся.

Принти і візерунки тренда поєднують в собі квіткові мотиви і геометричні малюнки: традиційні смуги вовняного ковдри, орнаменти, вписані в смуги, велику клітку м’яких відтінків.

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.