Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Уік-енд»

 Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Уік енд»Героїня теми «Уїк-енд» – наша сучасниця. Це ділова жінка, яка незважаючи на щільний графік і насичене життя завжди залишає час для виконання своїх бажань. Вона знає толк в правильному відпочинку. Її недільний ранок починається до полудня. Вона проводить його в теплому ліжку з газетою і чашкою кави. Неквапливо вона одягне щось вільний і м’яке і не поспішаючи відправиться на зустріч або на вернісаж…

 

 

Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Уік енд»Колірна палітра тренду підтримує умиротворення ледачих вихідних. Це ніжні кавові відтінки коричневого, м’які рожеві, карамельні і сірі тони.

Ключові моделі – спідниця-штани, плаття-светр з високим коміром, пальто в підлогу і светр оверсайз.

Домашній затишок і спокій цієї теми передають м’які ворсові тканини: драп-велюр, в’язаний мохеровий трикотаж, кашемір і навіть синтетичний плюш.

Візерунки і графіка повністю відображають розслаблене, романтичний настрій героїні: начерки-ескізи фігур людей, краплі дощу, різні написи курсивом (наприклад, Sunday morning).

Деталі роблять одяг ще більш «розслаблюючій»: довгі рукави, багатошаровість, великі ґудзики і мікс латок з різних тканин.

.

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.